Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Tarnów
Zbylitowska Góra
Zgłobice

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Szanowni rodzice! Mam na imię Agnieszka. Bardzo chętnie pomogę w odrabianiu lekcji, w nauce czytania, pisania oraz liczenia. Naukę dostosowuję do potrzeb i możliwości każdego ucznia oraz dysponuje własnymi materiałami do pracy.Ukończyłam studia wyższe magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie pracuję jako nauczyciel kontraktowy w przedszkolu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2013 - 06.2015
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
.
Kursy związane z edukacją przedszkolną i wczesnoszkolną
Doświadczenie
02.2014 - aktualnie
Korepetycje
Udzielam korepetycji od 5 lat :)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Bardzo polecamy korepetycje u Pani Agnieszki. To nasza kontynuacja. Zresztą nie mogło być inaczej :) Zajęcia przebiegają bez zarzutów, córka jest zadowolona, a w domu widzimy postępy pracy Pani Agi.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pani Agnieszka jest doskonałym nauczycielem, który nie tylko szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem, ale posiada również wiedzę fachową związaną z nauczaniem dzieci.
Zawsze przyjeżdża na zajęcia, jest punktualna, zorganizowana, systematyczna i cierpliwa. Zwraca uwagę na potrzeby i możliwości dziecka i dopasowuje pod nie zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.