Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Katowice
Kraków
Chorzów
Gliwice
Częstochowa
Tarnów
Tychy
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 60 min

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć, nazywam się Krystian i udzielam korepetycji z biologii!

Organizuję dodatkowe materiały do nauki i dbam o miłą atmosferę na zajęciach, które dopasowuje indywidualnie do każdego ucznia. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z biologii, a wiele moich uczniów dostało się na zaplanowane wcześniej studia, w tym medycyne.

Studiuje kierunek lekarski na ŚUM w Katowicach, a ciągła styczność z materiałem dot. biologii na moich studiach sprawia, że udaje mi się zaciekawić ucznia przedmiotem, co przekłada się na oryginalne podejście do nauki. Moje doświadczenie pozwala mi zauważyć jak istotnym punktem zajęć jest praca z kluczem maturalnym, ponieważ uczniowie największy problem mają z formułowaniem swoich odpowiedzi, przekazaniem swojej wiedzy w odpowiedni sposób.

Zapewniam wiele książek i zeszytów ćwiczeń, na podstawie których pracuję z uczniem. Kupowanie dodatkowych materiałów nie będzie konieczne .
Zajęcia odbywają się zdalnie lub stacjonarnie w Katowicach.

Rozpoczynam zapisy na rok szkolny 22/23! Jeśli jesteś zainteresowany/a to zapraszam do kontaktu. 
(pozostały 4 miejsca)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2021 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Bardzo polecam, dzięki Krystianowi bez stresu podeszłam do matury i napisałam ją na tyle że dostanę się na wymarzony kierunek lekarski

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Z racji poprawiania matury bardzo stresowała mnie myśl czy znajdę odpowiedniego korepetytora do nauki biologii w rok by dostać się na lekarski, ale na szczęście trafiłem na Krystiana!!! Korepetytor jest bardzo zorganizowany, na każde zajęcia był przygotowany i czułem satysfakcję z nauki, nauczył mnie tego że nauka może być przyjemnością i do tego nie stresowało mnie dopytywanie i zadawanie pytań gdyż Krystian odpowiadał na wszystko z pasją i zainteresowaniem plus na zajęciach zawsze panowała przyjacielska atmosfera. Polecam z całego serca- dzięki niemu w tym roku dostaje się na lekarski!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Polecam z całego serca! Super podejście do ucznia, tłumaczenie zagadnień do skutku i rozwiązywanie mnóstwa matur z rzetelnym sprawdzaniem i tłumaczeniem błędów. Poprawiłam maturę z biologii na wymarzony wynik (42% wyższy od poprzedniego)!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Bardzo polecam, dzięki kilkumiesięcznym korepetycjom usystematyzowałam wiedzę z liceum i poprawiłam biologię w tym roku! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.