Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Poznań
Skórzewo
Plewiska
Przeźmierowo
Baranowo
Chyby
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 80 / 60 min

Patryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć :) 

Jeśli szukasz skutecznych zajęć z matematyki to dobrze trafiłeś(łaś) :) W zależności od Twoich potrzeb pomogę Ci zarówno w przygotowaniu się na maturę lub inny egzamin jak i w bieżącej nauce oraz poprawie ocen.  

CO WYRÓŻNIA ZAJĘCIA ZE MNĄ:

 1. komfortowe miejsce lekcji – możliwy dojazd do ucznia, udzielam także korepetycji online oraz w moim mieszkaniu,
 2. udzielam korepetycji także z FIZYKI i CHEMII na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum (poziom podstawowy). W razie potrzeby możliwość pomocy z matematyki, chemii i fizyki,
 3. udostępniam dodatkowe materiały , przygotowuję zadania wyselekcjonowane przeze mnie z wielu zbiorów np.: Kiełbasy i Pazdro,
 4. dodatkowe darmowe konsultacje poza zajęciami przez e-mail, SMS, Messenger lub Skype – dla osób, które regularnie korzystają z zajęć trwających co najmniej 90 minut tygodniowo,
 5. korzystne rozliczanie czasu zajęć – w razie potrzeby zajęcia trwają trochę dłużej, aby dokończyć zadanie/ część materiału :)
 6. gwarancja zaliczenia: matury podstawowej, matury rozszerzonej, egzaminu poprawkowego, testów; w przeciwnym wypadku zwrot kosztów za zajęcia pod warunkiem, że lekcje odbywają się regularnie , przynajmniej 90 minut tygodniowo.

ZAKRES ZAJĘĆ:

 • Egzamin ósmoklasisty – szkoła podstawowa od 6 klasy włącznie,
 • Matura podstawowa i rozszerzona – liceum, technikum,

Przygotowuję uczniów do egzaminów, pomagam nadrobić zaległości, zapraszam także osoby które są zainteresowane poprawą ocen.
W razie pytań zadzwoń lub napisz SMS: 662-994-737.  

MIEJSCE I CZAS TRWANIA ZAJĘĆ:

 • Zajęcia odbywają się w moim mieszkaniu; Poznań – Naramowice (8 minut na pieszo od przystanku Os. Łokietka I) lub z dojazdem do ucznia na terenie Poznania i okolic
 • Ponadto oferuję lekcje online przez Skype z wykorzystaniem tabletu graficznego – wszystko co piszę jest dostępne dla Ciebie na monitorze, a materiały z lekcji wysyłam Tobie na maila – zajęcia dla osób z całej Polski :)
 • Czas trwania zajęć to zwykle 60, 90 lub 120 minut. Na podstawie doświadczenia zalecam aby zajęcia trwały 90 minut , wtedy nauka jest najefektywniejsza :)

O MNIE:

Odkąd pamiętam interesowały mnie przedmioty ścisłe, a w szczególności matematyka. Zawsze wolałem liczyć niż pisać długie rozprawki :) W czasach szkolnych często pomagałem kolegom i koleżankom w zrozumieniu materiału z matematyki. Zauważyłem wówczas, że duża wiedza u nauczycieli nie zawsze idzie w parze z umiejętnością efektywnego jej przekazania. Dlatego w czasie zajęć jeśli trzeba tłumaczę dane zagadnienie na kilka sposobów, tak aby materiał był w pełni zrozumiały dla ucznia. Jestem cierpliwy i wymagający. Potrafię skutecznie motywować uczniów podczas zajęć. Ukończyłem studia na Politechnice Poznańskiej uzyskując tytuł mgr inż. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz online od ponad sześciu lat.  

CENNIK:
 - lekcje indywidualne stacjonarne w Poznaniu: 70 zł/ 60minut ,
 - lekcje indywidualne z dojazdem do ucznia: 80 zł/ 60minut ,
 - lekcje online: 80 zł/ 60minut,
 - lekcje w grupie 2-osobowej: 50 zł/ 60minut od osoby .
  

Kontakt: 662-994-737.
Gdybym nie odbierał to znaczy że pewnie jestem na zajęciach wtedy proszę o wysłanie SMS z podstawowymi informacjami: jaki ma być cel korepetycji, która klasa, preferowane miejsce zajęć. Na pewno oddzwonię, dziękuję :)

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Samuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Świetnie lekcje świetny nauczyciel

avatar
samuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2019

Świetne lekcje świetny nauczyciel

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Bardzo dobry, przygotowany do każdych zajęć korepetytor.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Bardzo dobry korepetytor. Pozytywny człowiek. Polecam ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Bardzo kompetentny i rzeczowy korepetytor, bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Realizuje to, z czym ma problem uczeń. Oprócz matematyki doszły tematy z fizyki. Egzamin gimnazjalny zdany ponad oczekiwania rodziców. Szczerze polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Korepetytor zawsze przygotowany do zajęć. Co prawda jest dużo prac domowych ale jeśli chce się osiągnąć bardzo dobry wynik to trzeba ćwiczyć, poza tym Pan Patryk pomaga przy pracach domowych poza zajęciami. Na maturze próbnej 74%. Na pewno będę kontynuował zajęcia:). Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2018

Bardzo dobry korepetytor. Pan Patryk wyjaśnił mi zadania z którymi miałam problem. Polecam!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Bardzo polecam lekcje z Panem Patrykiem. Z próbnego egzaminu gimnazjalnego miałam 81%. Z pewnością będę dalej korzystała z zajęć:)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Z Panem Patrykiem współpracuje od września. Jestem bardzo zadowolony. Zawsze miałem trudności z matematyką, w zeszłym roku prawie nie zdałem do następnej klasy, ale po kilku spotkaniach z Panem Patrykiem moje oceny się poprawiły a teraz z kartkówek i sprawdzianów dostaje oceny powyżej 4. Ostatnio z wyrażeń algebraicznych miałem 5:) Bardzo polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.