Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Łódź
Pabianice
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

od kilku lat z pasją i zaangażowaniem uczę innych.
W swojej pracy wykorzystuję profesjonalną wiedzę o nauczaniu oraz różne pomoce naukowe, które bardzo często ułatwiają zrozumienie pozornie trudnych zagadnień.
Specjalizuję się w nauczaniu matematyki na poziomie szkoły średniej.
Zapewniam wsparcie w nauce bieżącego materiału, przygotowanie do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz przygotowanie do rozmaitych poprawek.

Dodatkowo (prócz zajęć stacjonarnie) zapraszam na zajęcia online. Korzystam z różnych narzędzi, dzięki czemu moje zajęcia nie będą nudnym wykładem. Uczeń widzi podczas lekcji, co piszę i cały czas słyszy, co mówię. Jeżeli uczeń ma taką potrzebę, to notatki z lekcji w formie pliku pdf mogę wysłać na maila.

Zajęcia odbywają się w Łodzi przy Rondzie Lotników Lwowskich w Łodzi.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2015
Politechnika Łódzka
Licencjat
Matematyka
10.2016 - 09.2018
Uniwersytet Łódzki
Magister
Matematyka (Nauczanie matematyki)
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Psychologia
Kursy i szkolenia
04.2018
Przygotowanie pedagogiczne - studia podyplomowe
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Bardzo kompetentna nauczycielka. Mimo młodego wieku p. JUSTYNA posiada nie tylko wiedzę ze swojej dziedziny, ale również potrafi zastosować odpowiednio dobrane metody przekazywania materiału, tak aby dotrzeć do każdego ucznia,zmotywować go i rozbudzić w nim zainteresowanie przedmiotem. Dzięki p. Justynie córka zdecydowała się wziąć rozszerzenie z matematyki w liceum i rozwijać się w tym kierunku. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę:-)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Dzięki p. Justynie mój syn zdał poprawkę z matematyki w szkole średniej. Miał wcześniej innych korepetytorów ale dopiero p.Justyna podeszła do niego nieszablonowo i co najważniejsze przekonała go do samodzielnej pracy w domu. Jeśli ktoś szuka osoby jeszcze "niewypalonej" , stosującej zindywidualizowane podejście do ucznia to szczerze p.Justynę polecam. Na zakończenie dodam że jako rodzic miałem z Nią świetny kontakt podczas nauki syna.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Justyna pomagała mi ogarnąć rachunek prawdopodobieństwa. Ma ogromny talent. Jest cierpliwa, nie ocenia, nie daje uczniowi do zrozumienia, że jest półgłówkiem matematycznym ;) Stosuje obrazowe porównania, pokazuje mnóstwo przykładów, pomaga w ćwiczeniach. Stawia na praktykę i dogłębne zrozumienie tematu, a nie naukę "na pamięć". Idealnie dostosowuje się do osoby, z którą pracuje. Gorąco polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Pani Justyna przygotowywała mnie do egzaminu z analizy matematycznej. Atmosfera podczas zajęć była bardzo sympatyczna, a wiedza dobrze przekazywana, więc polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Bardzo miła atmosfera i świetne przygotowanie do matury. Jeśli ktoś ma problemy z matematyką to pani Justyna jest godna polecenia w 100 procentach :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Bardzo dobrze i rzetelnie przygotowywuje, bardzo mila atmosfera, jesli sie uczyc to tylko u justyny, naprawde polecam

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

świetne przygotowanie do matury podstawowej. bardzo rzeczowo i konkretnie. do tego jeszcze przyjazna atmosfera i wiedza sama wchodzi do glowy;-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Rzeczywiście mila atmosfera i dobrze przekazywana wiedza, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.