Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk (Aniołki)
Język włoski35 - 50 / 45 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Witam :)
Jestem studentką medycyny, ale moją pasją jest kultura włoska. Swoją przygodę z tym krajem i językiem rozpoczęłam jako nastolatka. Od tego czasu odbyłam wiele podróży do Italii: turystycznych, naukowych, a nawet kulinarnych! Dzięki licznym kursom, które odbyłam, świetnie znam włoską gramatykę, a od czasu wyjazdu na Erasmusa na Sycylię, mogę powiedzieć, że również praktycznie używane zwroty, które trudno znaleźć w podręcznikach. Języka dalej używam na co dzień, do kontaktu ze znajomymi oraz czytając włoską literaturę i prasę. Mam do zaoferowania bogaty zbiór materiałów do nauki: książki, filmy, artykuły, nagrania audio.
Jeżeli chcesz nauczyć się włoskiego i zarazić się pasją do tego niesamowitego kraju, zapraszam serdecznie!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
Lekarski
01.2017 - 06.2017
Universita degli Studi di Palermo
Medicina e Chirurgia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.