Grzegorz Golonka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Kielce

Grzegorz Golonka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Grzegorz Golonka

O mnie

Zawodowo rozwiązuję problemy z zakresu statystyki i analizy danych oraz programowania dla firm z sektora bankowego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 05.2009
Politechnika Warszawska
Inżynier
Informatyka
09.2008 - 06.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
05.2004
Laureat Olimpiady Fizycznej
05.2004
Laureat Olimpiady Wiedzy Technicznej
06.2014
Kurs Pedagogiczny
Doświadczenie
07.2010 - aktualnie
Programista, Statystyk

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Szybka odpowiedź. Pomoc przy pisaniu pracy magisterskiej.

Grzegorz Golonka

Dziękuję za przychylną opinię!!! Pani Aleksandrze wykonałem analizę statystyczną wraz z opisem co z niej wynika oraz metodologię i wykresy.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Współpracuję z Panem Grzegorzem od kilku lat. Bardzo mi pomógł w opracowaniu statystycznym do pracy doktorskiej i do kilku artykułów. Recenzenci nie mieli zastrzeżeń co do zastosowanych testów statystycznych. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Grzegorza i polecam taką współpracę każdemu, komu zależy na rzetelnej i wyczerpującej analizie danych.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Doskonali specjaliści, indywidualne podejście, świetny kontakt. Szczerze polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Jeden z najlepszych korepetytorów z jakimi pracowałem. Pan Grzegorz bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminów na PŚk z matematyki, fizyki dodatkowo pomagał mi w wielu innych zagadnieniach takich jak rachunek wyrównawczy czy programowanie. Zajęcia się odbywają w bardzo przyjaznej atmosferze. Zajęcia ustala się bez większych problemów ponieważ pan Grzegorz jest bardzo mobilny. Jeśli macie problemy z matematyką, fizyką lub przedmiotami o podobnej charakterystyce serdecznie polecam korepetycje u pana Grzegorza.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Pan Grzegorz przygotował mnie do egzaminu ze statystyki i rachunku prawdopodobieństwa na WFiIS na AGH. Dzięki niemu dałem radę zaliczyć ten przedmiot, który nie należał do prostych. Przygotował mnie z zakresu kombinatoryki, gęstości prawdopodobieństwa zmiennej ciągłej, estymacji metodą funkcji największej wiarygodności jak i metodą momentów, oraz testowania hipotez. Zdecydowanie polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Bardzo dobrze przygotowuje również do matury, świetnie tłumaczy i rozwiązuje zadania. Moje wyniki z matury z matematyki to : Podstawa- 96%, rozszerzenie - 84%. Wszystkim serdecznie polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2014

Bardzo bobry kontakt i wielka pomoc w dobrej cenie. Polecam człowieka bo zna się naprawdę na rzeczy.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2014

Pan Grzegorz świetnie tłumaczy zagadnienia ze statystyki, jest rzetelny,a przy tym bardzo cierpliwy. Serdecznie polecam.
Pozdrowienia

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2014

Grzegorz wykonal mi statystiki do parcy doktorskiej, wszystko na bardzo dobrym poziomie i w terminie. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2014

Pan Grzegorz pomógł mi w przygotowaniu się do zaliczenia. Jest miły, cierpliwy i dobrze tłumaczy zagadnienia ze statystyki :) Polecam !

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Jestem bardzo zadowolona sprawe można załatwić szybko konkretnie i solidnie ! Polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
13 stycznia 2014

Pan Grzegorz tłumaczy zagadnienia ze statystki w sposób dość przystępny i zrozumiały, szybko odpowiada na maile. Polecam jako korepetytora, jest cierpliwy i jeśli się czegoś nie rozumie powtarza.

Grzegorz Golonka

Dla Pani Iwony wykonałem analizy danych ankietowych z zakresu pielęgniarstwa. Wykonałem testy, wykresy oraz spotkałem się z Panią Iwoną na spotkaniu, aby wytłumaczyć i omówić wyniki. Dziękuję Pani Iwonie za wspólną pracę oraz pozytywny komentarz dotyczący kontaktu emailowego oraz spotkania. Chciałbym zaznaczyć, że w tym wypadku była to niewielka część mojej pracy. W przypadku komentowania analiz prosiłbym wszystkich o skupienie się na komentowaniu kluczowej części zlecenia - czyli statystycznej analizy danych.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2013

Zdecydowanie polecam , bardzo prosto i przejrzyście omawiane zagadnienia , wszystko w miłej atmosferze , wybór dnia i godziny bardzo elastyczny , Pan Grzegorz zawsze jest gotowy pomóc , a nawet samemu powiększać wiedzę aby ułatwić przekazywanie jej swoim uczniom :) Duży plus i pozdrowienia :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2013

Grzegorz ma rzadki dar tłumaczenia zawiłych rzeczy w sposób jasny i przystępny. Wybiera zadania tak, żeby zrozumieć temat, a nie tylko klepać w kalkulator - jak ktoś chce się nauczyć, to u Grześka musi się udać.
Kontakt świetny, szybko odpisuje na maile, zwykle nie ma problemów, żeby się umówić na korki nawet na następny dzień. Szczerze polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
14 stycznia 2011

Zadania chaotycznie rozwiązane, stawka znacznie większa niż w ogłoszeniu, ciężko nawiązać kontakt, zadania rozwiązane później niż we wstępnych ustaleniach. Na szczęście zadania i tak mi pomogły, chociaż sam musiałem prawie do wszystkiego dojść i statystykę matematyczną zdałem, za pomoc dziękuję, ale nie polecam, gdyż cena nie pokrywa się z jakością.

Grzegorz Golonka

Dziwię się Panu Dawidowi, ponieważ nie zaznaczył w uwadze, że byłem jedynym korepetytorem, który zgodził się rozwiązać zadania z państwowego egzaminu dla aktuariuszy. Dziwię się też, że nie podjął próby kontaktu ze mną w celu wyjaśnienia wątpliwości. Dziwię się, że nie zaznaczył w uwadze, że sam daje korepetycje. Dziwię się, że wyraża swoją opinię po kilku miesiącach od zlecenia. Dziwię się, że wypowiada się o mojej stawce nie wiedząc ile wysiłku poświęciłem, aby jemu pomóc. Panie Dawidzie, proszę nie przyjmować zlecenia, jeżeli uważa Pan, że cena jest za wysoka. Proszę także nie zmieniać warunków (odbioru) i dziwić się, że ja także coś chcę zmienić (termin). Pomimo tej uwagi jestem dumny z wykonania tych zadań!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2010

Niesamowity człowiek, rozumie ludzkie potrzeby, zadania na następny dzień zrobione zeskanowane kontaktuje się po zrobieniu i uzgadnia wszystko. W ciemno można dawać zadania. 100% dobrze wydane pieniądze.
Każdemu polecam!!
Każdemu !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.