Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki45 / 60 min

Alicja

Opis ogłoszenia

Nie jestem nauczycielem z zawodu ale bardzo dobrze mówię w języku niemieckm. Mogę pomóc Ci nauce wymowy, czytania no i oczywiście w odrabianiu lekcji.Skąd potrafię niemiecki ? Nauczyłam się podczas szkoły średniej, zdawałam nawet maturę z niemieckiego, potem mieszkałam i pracowałam kilka lat w Niemczech. A żeby było jeszcze bardziej po niemiecku to cała moja rodzina, czyli dzieci i mąż na codzień rozmawiamy tylko po niemicku.
Więc z gadaniem na pewno damy radę.
Jeśli jesteś zainteresowany/na konwersacjami ze mną to daj znać. Jestem ciekawa czy spodoba Ci się moja lekcja. Pierwsze zajęcia gratis.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 21:00
Wtorek06:00 - 21:00
Środa06:00 - 21:00
Czwartek06:00 - 21:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota06:00 - 21:00
Niedziela06:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.