Aleksander Domagała

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kielce
Końskie
Kraków

Aleksander Domagała

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aleksander Domagała

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
11.2021
Certyfikat CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Pan Aleksander prowadził korepetycje z moją córką Leną w formie online. Jego systematyczność i odpowiedzialność za proces nauczania dał wysokie efekty w ocenach córki oraz na egzaminie ósmoklasisty. Pan Aleksander w dodatku jest kreatywny, empatyczny, bierze pod uwagę potrzeby dziecka.
Szczerze polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Pan Aleksander prowadził zajęcia indywidualne dla moich synów 10 i 13 lat. Bardzo chwalę sobie efekty pracy Pana Aleksandra. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.