Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Pruszków (Pruszków +7)
Michałowice (Pruszków +1)
Warszawa (Pruszków +1)
Piastów (Pruszków +1)
Brwinów (Pruszków +7)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logopedia140 / 45 min

1Academy

Opis ogłoszenia

Doświadczony logopeda prowadzi zajęcia dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, dla dzieci szkolnych, młodzieży i osób dorosłych. Spotkania indywidualne na Raszyńskiej 30 w Michałowicach lub u ucznia.. Zniżki przy opłacie z góry i za więcej niż dwoje dzieci. Zapraszamy! Michałowice , Pruszków , Piastów (trasa kolejki WKD).Ursus, cała Warszawa, Raszyn, Komorów, Podkowa Leśna, Brwinów.
512222271
Staramy się dostosować do Państwa potrzeb. Możemy pomóc szczególnie uzdolnionym osobom, jak i tym którzy potrzebują zrozumieć podstawy, powtórzyć. Wykwalifikowani korepetytorzy, nauczyciele, naukowcy. Dla dzieci szkolnych, młodzieży i osób dorosłych. Spotkania indywidualne lub grupowe na Raszyńskiej 30 w Michałowicach. Zniżki przy opłacie z góry i za więcej niż dwoje studentów. -Terminy do ustalenia, dostosujemy się do potrzeb .
Zakres materiału, metodyka zgodnie z oczekiwaniami.
-Prowadzący - doświadczeni logopedzi, nauczyciele, - z zespołu 1 Academy.
Cena zależna od osoby prowadzącego, ilości osób na zajęciach, czasu trwania ( 30’ 45’-60’-90’-120’) i długości kursu ( od jednego spotkania do wieloletnich). -Możemy poprowadzić indywidualne pojedyncze spotkania, jak i kursy, czy przygotowania , również grupowe.
-Ciekawe, sympatyczne, inspirujące.
Zapraszamy! Zapraszamy!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

1Academy
RASZYŃSKA, 30
05-816 MICHAŁOWICE
NIP: 5261255003

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.