Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomogę w przygotowaniu do pojedyńczego wystąpienia jak i przeprowadzę cykl zajęć które pozwolą Ci lepiej zrozumieć w jaki sposób należy zachowywać się podczas wystąpień publicznych. 

Niezależnie czy jesteś uczniem szkoły podstawowej, menadżerem w dużej firmie czy przewodniczącym koła wędkarskiego, jeżeli chcesz nauczyć sie jak przemawiać aby Cię słuchano, napisz. Ustalimy dogodne dla Ciebie godziny, miejsce spotkania i poziom Twoich umiejętności.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2021
Uniwersytet w Białymstoky
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.