Sebastian Fajker

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, udzielam korepetycji już od czasów gdy studiowałem na Opolskiej Politechnice. Chętnie pomogę w przygotowaniach do kolokwiów i projektów w dziedzinie Architektury i Urbanistyki. Zarówno wiedza o historii jak i zagadnienia i przepisy dotyczące projektowania. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 17:00
Wtorek12:00 - 17:00
Środa12:00 - 17:00
Czwartek12:00 - 17:00
Piątek12:00 - 17:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.