MAGDALENA OGAR

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Mokotów +2)

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z 12 letnim doświadczeniem. Ukończyłam pedagogikę specjalną oraz nauczanie wczesnoszkolne. Mam kwalifikacje w dziedzinie reedukacji.
Charakteryzuję się dużym zaangażowaniem oraz staram się optymistycznie patrzeć na życie. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Praca z dziećmi jest dla mnie powołaniem, sprawia mi wiele radości
Zajęcia mogą odbywać się u ucznia lub stacjonarnie.
Okolice gdzie mogę dojechać to Mokotów, Ursynów, Kabaty.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Roczny kurs prowadzony przez CENTRUM INNOWACYJNEJ PROFILAKTYKI ,STOWARZYSZENIA EPSILON " Bank dobrych Praktyk"
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.