Olga Woszczenko

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Borzęcin Duży
Warszawa
Stare Babice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Skończyłam w Polsce filologie rosyjską, skąd uzyskałam tytuł magistra. W Polsce mieszkam połowę swojego życia, więc bardzo dobrze znam obydwa języki. Zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania, w tym m.in. nauka od zera, kontynuacja, konwersacje, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, przygotowanie do egzaminów B1, B2. Aktualnie udzielam korepetycje stewardesom, które na potrzeby awansu muszą zdać egzamin z obcego języka, więc dobrze znam lotniczą leksykę

NA SWOICH LEKCJACH ZAPEWNIAM:
- przełamanie bariery komunikacyjnej
- ciekawe i współczesne materiały do nauki
- indywidualne podejście do ucznia (praca nad wszystkimi sprawnościami
– mówienie, leksyka, gramatyka, rozumienie ze słuchu, poprawna wymowa, czytanie, tłumaczenia)
- bezstresową i przyjazną atmosferę podczas zajęć, a zarazem dużą dawkę motywacji- lekcje w wygodnych dla ucznia godzinach

Oferuję również sprawdzanie tłumaczeń i prac pisemnych, pomoc w przygotowaniu wystąpień, referatów, prezentacji oraz korektę prac dyplomowych w języku rosyjskim.

Pisemne prace domowe sprawdzam w domu i przynoszę poprawione na kolejną lekcje. Noszę ze sobą laptopa i małą drukarkę, więc dodatkowe materiały mogę drukować na bieżąco.Mam dużo książek z rosyjskiej literatury klasycznej i innych w języku rosyjskim, które możemy czytać na lekcjach, jeśli uczniowi coś przypadnie do gustu, chętnie pożyczę :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 09.2014
Wszechnica Polska
Magister
Filologia Rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2015 - aktualnie
Korepetycje z Języka Rosyjskiego
Prywatne nauczanie Rosyjskiego, korekta prac dyplomowych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Lekcje bardzo przyjemne, dostosowane do poziomu ucznia. Napewno dzieki Pani Oldze podszkolilem sie ze znajomości jezyka rosyjskiego

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Bardzo przyjemne i dobrze prowadzone lekcje

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Olga jest świetną, bardzo sympatyczną, a przede wszystkim kompetentną korepetytorką. Każdego ucznia traktuje indywidualnie i tak jak to było w moim przypadku, po przedstawieniu Oldze moich oczekiwań odnośnie kształcenia przygotowała ona plan naszych zajęć zgodnie, z którym razem pracowałyśmy. Zajęcia były bardzo ciekawe, a co najważniejsze pozwalały przyswoić dany materiał znacznie prościej niż w przypadku nauki własnej. Tak jak prosiłam, Olga zadawała mi dużo pracy domowej i zawsze uważnie ją sprawdzała i wychwytywała nawet najmniejsze błędy. Oprócz tego, że jest świetną korepetytorką, jest również bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą. Rewelacyjnie zna język rosyjski, zarówno gramatykę jak i słownictwo. Każdemu, kto chce zacząć, kontynuować czy doskonalić przygodę z językiem rosyjskim gorąco polecam zajęcia z Olgą!

avatar
Przemyslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Pani Olga jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć, punktualną oraz bardzo pozytywną osobą. Widać, że uczenie sprawia jej wielką przyjemność. W dobie Koronawirusa zajęcia odbywają się online,jestem z nich bardzo zadowolony, są one równie efektywne jak zajęcia face to face. ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Z Panią Olą uczę się już od pół roku zaczynając od zerowej znajomości j. rosyjskiego. Polecam serdecznie szczególnie zabieganym uczniom, Pani Ola jest bardzo wyrozumiała, dostosowuje sposób uczenia do indywidualnych potrzeb ucznia, oferuje mnóstwo materiałów ćwiczeniowych. Poza wysokimi kompetencjami Pani Ola jest również bardzo przyjazną osobą od której dużo można się dowiedzieć na temat kultury Rosji i krajów ościennych. Taka kompleksowa nauka w różnych kierunkach zapewnia urozmaicenie i lepsze przyswajanie języka.

avatar
Agata i Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Dziękuję Oldze za cierpliwość i wyrozumiałość przede wszystkim. Lekcje odbywałyśmy razem z moim niemowlakiem. Nie dość, że była mi w stanie wyjaśnić zawiłości języka rosyjskiego, to i miała bardzo fajne podejście do synka. Żałuję, że musiałam skończyć lekcje. Olga była zawsze punktualna, przygotowana do zajęć i miała na mnie pomysł.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Praca z Olgą to czysta przyjemność. Dopiero zaczęliśmy, ale tempo pracy i efektywność dzięki przyjaznemu usposobieniu Olgi na pewno przyniesie zamierzone efekty. Już teraz bardzo polecam :)!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2019

Pani Olga to świetna nauczycielka i widać, że uczy bo sprawia jej to radość. Zawsze stara się jak najlepiej pomóc w każdej trudności, a jej sposób uczenia jest bardzo elastyczny i dopasowany do potrzeb ucznia. Ponadto przygotowuje zawsze wiele ciekawych materiałów na lekcje. Z całego serca polecam każdemu kto chce się łatwo i w dobrej atmosferze nauczyć rosyjskiego :)

Olga Woszczenko

Dziękuje serdecznie Marysiu

avatar
Korneliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Zajęcia z Panią Olgą to sama przyjemność! W czasie swojej paroletniej przygody z językiem rosyjskim pobierałem lekcje u bardzo wielu nauczycieli/korepetytorów, jednakże nikt nie potrafił przekazać mi wiedzy w tak przestępny i zarazem angażujący sposób jak Pani Olga. Każde zajęcia prowadzone są w pełni w języku rosyjskim, z różnymi podręcznikami dobieranymi pod ucznia/uczennice - jeżeli nie podoba ci się forma jednego podręcznika, Pani Olga ma jeszcze 10 innych więc zawsze znajdziecie coś na czym będzie się wam dobrze razem pracowało. Ponadto, Pani Olga kładzie duży nacisk na konwersacje w języku rosyjskim jeżeli widzi, że uczeń ma potencjał i potrafi cokolwiek powiedzieć - przy sporym nakładzie pracy w 4 miesiące awansowaliśmy z typowego меня зовут корнел do długich, czasami trwających całe zajęcia rozmów na najróżniejsze tematy. Oprócz tego Pani Olga jest zawsze punktualna i potrafi dostosować się do ucznia. Bardzo polecam zajęcia wszystkim, którzy chcą w szybkim czasie zobaczyć u siebie duże efekty, i tym którzy po prostu lubią porozmawiać sobie z kimś w obcym języku - na tematy mniej lub bardziej przyziemne. очень спасибо!!!

Olga Woszczenko

Корнель, большое спасибо за отзыв :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Olga jest zawsze punktualna, dobrze przygotowana do zajęć, prowadzi je w ciekawy, elastyczny i różnorodny sposób całkowicie dopasowany do potrzeb ucznia. Jak nikt zwraca uwagę na tak ważne w języku rosyjskim akcenty i dostrzega każdy najmniejszy błąd w piśmie czy wymowie. Bardzo serdecznie polecam, Olga sprawiła, że naprawdę polubiłam rosyjski :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Pani Ola to wspaniała nauczycielka! Lekcje są zawsze bardzo ciekawe, dużo rozmawiamy, uczymy się też poprawnej wymowy, pisowni i gramatyki. Atmosfera zajęć jest doskonała. Pani Ola to bardzo życzliwa optymistka. Zawsze przygotowana do lekcji. Serdecznie polecam.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Jestem wyjątkowo zadowolona ze współpracy z Panią Olgą. Od trzech miesięcy uczy moją 11-letnią córkę rosyjskiego. Jest zawsze punktualna, jej lekcje są starannie zaplanowane, przynosi masę materiałów i zawsze zostaje dłużej, żeby upewnić się, że wszystko jest jasne. Jest cierpliwa, spokojna i życzliwa. Naprawdę dobrze wybrałam nauczyciela.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Bardzo polecam - Olga uczy rosyjskiego z prawdziwą pasją, a do tego łączy dwie ogromne zalety - jako native speaker uczy prawdziwej wymowy bez naleciałości oraz umie wyjaśnić kwestie gramatyczne przez schemat (wielu native'ów nie bardzo umie objaśnić logikę gramatyki, ponieważ znają ją "z automatu"). Tak więc u Olgi uczysz się żywego rosyjskiego, a do tego wyjaśni Ci gramatykę w sposób schematyczny.

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2018

Ochhh... Olga jest absolutnie wyjatkowa! I to z wielu wzgledow.:
- nie spoznia sie
- jest ambitna
- z zaangazowaniem podchodzi do zajec: materialy sa zroznicowane, dostosowane do potrzeb uczacego sie, kazdorazowo cos innego, ciekawego
- dostalam lekture do przeczytania :)
- przynosi drukarke!!!
- tworzy indywidualny slownik na potrzeby ucznia
- jest skrupulatna, pilnuje by wlasciwie akcentowac, wymawiac wyrazy
- swietnie mowi po polsku i pisze w tym jezyku bezblednie!!!
- odpowiada na wiadomosci
- lubi uczyc. To po prostu widac i czuc!
- wyprowadzila kilka znajomych mi osob z lingwistycznej zapasci :)
- mila, usmiechnieta i elegancka
- wstyd nie odrobic pracy domowej...
- dojezdza do ucznia
Rozgadalam sie... :))) Poznajcie Olge! Nie pozalujecie...

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Świetna lektorka, zawsze bardzo starannie przygotowana do lekcji, bardzo dobrze tłumacząca, zaangażowana. Szybko widzę postępy w nauce. Szczerze polecam ! Ewa

avatar
Mischa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Świetne zajęcia i bardzo zaangażowany tutor. Polecam!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Nauka z panią Olgą jest bardzo efektywna, przy czym też przyjemna
i zaskakująco wciągająca. Na naszych lekcjach pani Olga bardzo szybko zauważyła, jakie metody nauki są dla mnie najbardziej korzystne i rozwijające językowo, co sprawia, że przyswajanie leksyki rosyjskiej jest dla mnie ciekawym i motywującym zadaniem. Dzięki przygotowanym przez panią Olgę i dostosowanym do mnie materiałom, mogę skutecznie utrwalać wiedzę także pomiędzy lekcjami.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Bardzo dobry nauczyciel języka rosyjskiego i polecam każdemu kto chce nawet od podstaw tak jak ja uczyć się języka. Lekcje prowadzone są klarownie, a na wszystkie pytania odrazu uzyskuje podpowiedz. Mimo, że nie chodzę długo to widzę duży progres z lekcji na lekcje

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Olga jest świetnym nauczycielem. Nauczyła mnie szybko alfabetu rosyjskiego oraz podstawowych zwrotów w tym języku. Zorganizowana, przygotowana, prowadzi zajęcia w sposób efektywny oraz interesujący. Zdecydowanie polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Olga to świetna nauczycielka, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Świetna jako osoba, miła i ciepła. Poza tym uważam, ze nikt nie nauczy nas języka lepiej niż native speaker. Zdecydowanie ja polecam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Jestem wpełni zadowolny ze wszystkich zajęć. Olga na każde spotkanie przynosi materiały odpowiednie do mojego poziomu co sprawia, iż moja nauka jest efektywna. Lekcje prowadzi w sposób urozmaicony, co pomaga w przysfajaniu wiedzy. Szybko odpisuje na wiadomości. Podsumowując: 10/10 :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Najlepszy krotki cykl korepetycji jaki odbyłem
Nadrobiłem caly material
Zajęcia byly przeprowadze profesjonalnie w przyjemnej bezstresowej atmosferze
Polecam najserdeczniej

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Ola bardzo miła, kompetentna dopasowująca sposób nauczania do poziomu ucznia.
Baaardzo polecam!!!!!!

avatar
Nikol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Ola jest nauczycielem wyjątkowym. Jest osoba ciepła, elastyczna. Materiał jest dobierany indywidualnie pod ucznia. Tempo nauczania również. Wobec przekazywanej wiedzy nie można mieć zarzutów. W szczególności polecam !

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Jak najbardziej polecam, ciekawe zajęcia, nauczyciel w pełni dopasowuje charakterystykę nauczania do potrzeb ucznia.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Pani Olga to pogodna i przyjazna nauczycielka, która bardzo angażuje się w swoją pracę. Ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia, więc na zajęciach nie sposób się nudzić. Zdecydowanie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Szczerze polecam Olgę. Poziom dostosowany do potrzeb ucznia. Nauczyciel posiada własne materiały, jak również zapewnia dodatkowe materiały dla ucznia, do nauki samodzielnej (zadaje zadania domowe). Atmosfera i warunki nauczania są bardzo dobre. Nauczyciel korzysta z różnych form nauczania. Nauczyciel jest native speakerem, zwraca uwagę na akcent i wymowę. Należy zwrócić szczególną uwagę na duże zaangażowanie.

Olga Woszczenko

Dziękuję bardzo Karolu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.