Albina Mruchko

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Wrocław (Sródmiejście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 / 60 min

Albina Mruchko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich, zapraszam na lekcie śpiewu. Nazywam się Albina Mruchko, jestem absolwentką uniwersytetu UMCS, kierunek - jazz i muzyka estradowa. Zajmuje się wokalem ponad 10 lat, tworze własne piosenki, gram na gitarze i klawiszach, jestem uczestniczką programu The Voice of Poland 9,  mam praktykę na scenie i w prace z muzycznymi zespołami. Wcześniej pracowałam w Centrum Rozwoju Dziecka jako instruktor śpiewu, obecnie pracuje w studio nagrań JM Records jako trener wokalny oraz asystent realizacji dźwięku. Jestem bardzo kreatywną i przyjazną osobą, mam swoje podejście do uczniów, staram się pomóc każdemu z kim pracuje, jak technicznie tak i psychologicznie, u mnie na lekcjach zawsze jest dobra atmosfera.Podczas lekcji pracujemy nad:- prawidłową emisją głosu- praca nad repertuarem - uczymy interpretować piosenki- improwizacje- różne style muzyczne - pop, jazz, rock, soul, ramp;b, hip-hop- podejście z psychologicznego punktu widzenia do wykonania piosenek- praca z mikrofonem na scenie - z mojej strony, indywidualne podejście i odpowiedni zestaw ćwiczeń dla każdego ucznia- duża elastyczność w kwestii ustalania godzin lekcyjnychLekcje odbywają w profesjonalnym studiu nagrań JM RecordsAlbina Mruchko tel.:730-373-205

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2014
kolegium Muzyki i Sztuki
muzyka estradowa
09.2014 - 09.2017
UMCS
Licencjat
jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Albina jest moją nauczycielką od 6 miesięcy. Od tego czasu widzę ogromną zmianę w głosie i łatwości wydobywania dźwięku. Jest bardzo wrażliwą i miłą osobą, chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Poza tym pracujemy na rożnych gatunkach muzycznych, zarówno piosenkach jak i improwizacjach, więc... Nie ma nudy! To naprawdę bardzo rozwojowe zajęcia :) serdecznie polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Chodzę do pani Albiny od 3
miesiecy.
Z lekcji można wiele się nauczyć,
dzięki bardzo indywidualnemu podjeściu do ucznia.
Na zajęciach panuje swobodny klimat.
Chodząc na te lekcje mimo braku talentu , można rozwinąć szkrzydła.

Serdecznie polecam :)))

avatar
Ihor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Cześć!Jestem Igor.Zajmuję się śpiewem razem z Aliną w ciągu 5 miesięcy.Wcześniej też brałem lekcję z wokalu,ale u innego nauczyciela.Więc przyszedłem do Aliny trochę "doświadczonym".Poszukując nowego nauczyciela,dla mnie ważne było żeby on/ona nie złamali mojego głosu,a pomogli zabrzmieć po nowemu.Albina okazała się właśnie nauczycielem,który nie łamiąc ucznia,pomaga mu znależć w sobie coś nowego.Poza tym ona dyskretnie obserwuje ucznia podczas śpiewu i od razu zauważa najmniejszy błędy i natychmiast razem z uczniem nad tym pracuje.Swoją drogą,jest miłym człowiekiem,na lekcji panuje fajny klimat.Śpiewamy wszystko:od Ariany Grande do Linkin Park:))Pracujemy nad każdym rejestrem rzetelnie.Uważam że największym atutem Albiny jest to że ona sama ma doświadczenie na scenie więc wie o czym mówi.Polecam!!!

avatar
Victoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Najlepsza! Bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna. Potrafi świetnie nauczyć. Każda lekcja była dla mnie czystą przyjemnością :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Mam na imię Damian, Albina uczyła mnie śpiewu przez okres 3 miesięcy tego roku.
Jestem bardzo zadowolony z jej pracy, ponieważ ma bardzo dobre podejście do ucznia, zajęcia były prowadzone w luźnej atmosferze.
Ala ma szeroką wiedzę na temat nauki śpiewu zna bardzo dużo różnych ćwiczeń wokalnych i dobierała do mnie te, które najbardziej mnie rozwijały.
Podchodzi indywidualnie do ucznia i zawsze znajduje sposoby, aby pokonać jakieś przeszkody.
Pomagała mi dobrać repertuar do moich możliwości jak i upodobań.
Praca z nią to czysta przyjemność, w ciągu tych trzech miesięcy nauczyła mnie podstaw wokalu, czyli podparcia dźwięku dykcji i dynamiki.
Cieszę się, że ją poznałem i z naszej wspólnej pracy, teraz mogę samodzielnie pracować nad swoim śpiewem.
Dzięki Ala życzę sukcesów!, Do zobaczenia!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Lekcje są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, Pani Albina ma świetne podejście do ucznia, ćwiczenia jakie są wykonywane na zajęciach wiele dają i można się dowiedzieć jak prawidłowo operować swoim głosem. Nauczycielki nie zmieniłabym za nic!
Polecam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.