Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski70 - 80 / 60 min

Tatiana

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Opis ogłoszenia

 Wszystkie poziomy (w tym od zera), u native speakera w Lublinie lub online , mgr filologii z pedagogicznym wykształceniem, EGZAMINATORA i korepetytora z 20 letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji na każdym poziomie nauczania.
Jestem EGZAMINATORem TELC – certyfikat uznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Przeprowadziłam już ponad 10 egzaminów w związku z tym perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu na certyfikat.
Rosyjski jest moim językiem ojczystym. Korepetycji udzielam już 18 rok. Uczę ludzi w każdym wieku na każdym poziomie począwszy od podstawowego do zaawansowanego. Przygotowuję do:

- certyfikat TELC,
- nowa MATURA (poziom podstawowy i rozszerzony)
- rosyjski w sferze biznesu,
- egzamin w siłach zbrojnych
- pomoc w nauce na studiach (filologia rosyjska)
- inna pomoc,pomoc w nauce, nadrabianie zaległości.
Zapraszam również na konwersacje.

Nauczanie jest moją pasją, po prostu lubię to co robię. Staram się, aby moje lekcje były ciekawe (mam dużo ciekawych materiałów) i pożyteczne. Dostosowuję materiał do indywidualnych potrzeb ucznia. Rozwijam wszystkie sprawności językowe, ale przede wszystkim kładę nacisk na mówienie w danym języku.
Prowadzę lekcję w przyjaznej i miłej atmosferze. Dobieram indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia tematykę zajęć. Gwarantuję profesjonalne i skuteczne nauczanie. Wiedzę staram się przekazywać w sposób przystępny i zrozumiały. Z zaangażowaniem i oddaniem podchodzę do swojej pracy.
Według mnie każdy może nauczyć się języka obcego jeśli tylko tego naprawdę chce.
Serdecznie zapraszam maturzystów, studentów, biznesmenów i wszystkich, którzy chcą poznać język naszych wschodnich sąsiadów!
Po lekcjach ze mną na pewno polubisz ten język i będziesz mógł(a) nim swobodnie posługiwać się.
Przyjdź na pierwszą lekcję, a przekonasz się sam(a)!!!

Elastyczne godziny zajęć rano, po południu, wieczorem - do ustalenia (w tych terminach które jeszcze zostały).
Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące lekcji 507707025

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
Filologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
Egzaminator TELC

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Polecam, lekcje ciekawe, w miłej atmosferze.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2021

Mój starszy syn kilka lat temu przygotowywał się u Pani Tatiany do matury, którą zdał z bardzo dobrym wynikiem ( 100%). Obecnie młodszy syn uczęszcza na lekcje i przygotowuje się do matury na poziomie rozszerzonym.
Obserwując postępy moich dzieci uważam, że Pani Tatiana to wysokiej klasy profesjonalista, który z pasją podchodzi do nauczania, traktuje ucznia w sposób indywidualny, potrafi zachęcić do nauki i rozwinąć umiejętności. Znaczną uwagę przywiązuje do konwersacji, wykorzystuje dużo ciekawych i aktualnych materiałów.
Starszy syn mile wspomina lekcje z Panią, a młodszy z przyjemnością i zaangażowaniem uczy się języka rosyjskiego.
Uważam Pani Tatianę za nauczyciela godnego polecenia.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Serdecznie polecam Panią Tatianę. Jest wymagająca, a jednocześnie lekcje odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, co pozwala przełamać strach przed mówieniem w obcym języku.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Zdecydowanie polecam naukę z Panią Tatianą, która jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.
Doskonała organizacja, mnóstwo ciekawych materiałów i słownictwa, praktyczne podejście, mobilizująca atmosfera. Metody P. Tatiany są inne niż te, jakie miałam u poprzednich korepetytorów - nie ma mowy o bezmyślnym wkuwaniu słówek bez kontekstu na pamięć. Pani Tatiana nie tylko uczy rosyjskiego, przekazuje również w jaki sposób należy się skutecznie uczyć. Wszystko jest tłumaczone niezwykle dokładnie. Podczas naszych zajęć skupiamy się w głównej mierze na konwersacjach na różnorodne tematy, przy jednoczesnych powtórkach zagadnień gramatycznych, co powoduje, że coraz pewniej czuję się mówiąc po rosyjsku.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2020

Bardzo profesjonalne lekcje dzięki którym zdałem egzamin TELC na 90%. Polecam!

avatar
Monika M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Tatiana bardzo elastycznie dopasowuje treść zajęć do możliwości i potrzeb ucznia, udostępnia przydatne materiały do nauki w różnorodnej formie. Bardzo cenne są jej uwagi na temat wyrażeń używanych przez Rosjan w potocznym, codziennym języku - w książkach raczej trudno znaleźć takie wskazówki. Zajęcia w sympatycznej atmosferze, nastawione na przełamywanie barier w mówieniu. Polecam! :)

avatar
Dawid P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Pani Tatiana pozwoliła mi odkryć piękno j.rosyjskiego. Z uwagi na nadchodzące podróże do Moskwy, chciałem jak najszybciej nauczyć się porozumiewywać w tym języku. Pani Tatiana trenowała ze mną różnorodne rozmowy sytuacyjne, i w tym samym czasie szlifowała moją gramatykę, która dzięki Pani Tatianie nie była trudna, ani nudna. Podczas rozmów, mogłem też się wiele dowiedzieć o kulturze i gastronomii Rosji. Z każdego spotkania wyniosłem ogrom wiedzy i materiałów do, ktróych zaglądam zawsze z miłymi wspomnieniami rozmów w Panią Tatianą. Zrobiłem też klikanaście spotkań przez Skype, które również były tak samo satysfakcjonujące. POLECAM!!!

avatar
BC
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Rzetelnie i profesjonalnie.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Pani Tatiana jest bardzo wymagająca, ale jednocześnie świetnie tłumaczy i zawsze jest przygotowana do zajęć, potrafi zmotywować do nauki, a nawet zaszczepić swoją pasję do j. rosyjskiego- tym sposobem uczęszczam do Niej na lekcje już piąty rok :)
Jeżeli uczeń czegoś nie rozumie lub coś sprawia mu problem, Pani Tatiana zawsze znajdzie jakiś sposób, żeby mu to ułatwić (dodatkowe zadania lub wielokrotne powtórki).
Dzięki niej kilka miesięcy temu zdałam certyfikat językowy TELC na poziomie B2, na który byłam bardzo dobrze przygotowana i dzięki temu w ogóle się nie stresowałam. Pani Tatiana sprawiła, że mogę swobodnie posługiwać się językiem rosyjskim w mowie i piśmie.
Z całego serca polecam lekcje u Pani Tatiany- nauczycielki, która sprawia, że lekcja mija w mgnieniu oka.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Pani Tatiana jest nauczycielem bardzo rzetelnym, punktualnym, odpowiedzialnym i nauczającym czystego, prawdziwie literackiego języka rosyjskiego.Bardzo polecam. Iwona

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Bardzo dobry nauczyciel. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Zawsze przygotowana do zajęć. Dostosowuje zajęcia do poziomu ucznia. Super podejście. Polecam w 100 %

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Uczęszczałem na zajęcia do Pani Tatiany przez nieco ponad rok, mogę z czystym sumieniem polecić Ją jako osobę sumienną, wymagającą, skrupulatną, nPrywatnie Pani Tatiana jest przemiłą, cierpliwą i sympatyczną osobą.astawioną przede wszystkim na potrzeby ucznia.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Pani Tatiana przygotowywała mnie na studia rusycystyczne oraz wspierała swoją wiedzą i doświadczeniem przez całe trzy lata nauki na uniwersytecie. To osoba sumienna, wymagająca, dysponująca interesującymi i wartościowymi źródłami do nauki języka. Potrafi stworzyć warunki sprzyjające szybkiemu przyswajaniu wiedzy i odpowiednio zmotywować. Myślę, że to między innymi dzięki Pani Tatianie bez problemów ukończyłam studia licencjackie z wynikiem bardzo dobrym i mogę z czystym sumieniem polecić jej lekcje :)

avatar
Grupa kursantów
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2013

Pani Tatiana prowadziła kurs języka rosyjskiego. Wykazała się perfekcyjną znajomością zarówno języka rosyjskiego jak i języka polskiego. Posiadaną wiedzę przekazywała w sposób zrozumiały, jasny i bardzo przystępny. Zajęcia prowadziła profesjonalnie, mobilizując wszystkich do aktywnego uczestnictwa. Na bieżąco kontrolowała poziom przyswajanych wiadomości oraz udzielała porad i wskazówek. Zawsze świetnie przygotowana i zorganizowana, w pełni wykorzystywała czas przeznaczony na naukę. Będąc wymagającą wobec siebie i uczestników potrafiła jednocześnie stworzyć odpowiedni klimat pracy oraz miłą i serdeczną atmosferę. Pani Tatiana daje rekojmę realizacji programu kursu.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2013

Na korepetycje do Pani Tatiany trafiłam właśnie z serwisu e-korepetycje. Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z językiem rosyjskim, naukę zaczynałyśmy od zera. Początkowo wahałam się między prywatnymi lekcjami a szkołą językową ale po telefonie i rozmowie z panią Tatianą zdecydowałam się na prywatne lekcje. Nigdy (przez dwa lata mojego uczęszczania) nie żałowałam tej decyzji. Lekcje prowadzone były profesjonalnie i sympatycznie. Poziom i tempo nauki było dla mnie indywidualnie dopasowane. Bardzo dużo konwersacji w języku rosyjskim. Niestety po moich studiach i wyprowadzce z Lublina musiałyśmy się pożegnać. Ale każdemu z czystym sumieniem polecam lekcje u Pani Tatiany.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Jestem bardzo zadowolony z lekcji języka rosyjskiego, zajęcia były prowadzone bardzo rzetelnie, zawsze panowała miła atmosfera. Mimo że wcześniej nie miałem motywacji do nauki, po 4 miesiącach lekcji z panią Tatianą uzyskałem okrągłe 90% z matury z języka rosyjskiego. Polecam każdemu, kto chce się nauczyć języka rosyjskiego.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Nauczyciel godny polecenia. Przygotowanie do matury w 4 miesiące praktycznie z minimalną wiedzą z mojej strony zaowocowało maturą prawie na maksa bez 2 pkt. Jeśli korepetycje z języka rosyjskiego to tylko u pani Tatiany. POLECAM!

avatar
Leszek B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2010

Doskonale przeprowadzone zajęcia. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim pragnącym nauczyć się języka rosyjskiego.

avatar
PRZEMYSŁAW
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2010

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u TATIANY
wiedzę przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały. Jest profesjonalna, zaangażowana, podchodzi z entuzjazmem do swojej pracy, potrafi zachęcić do nauki. W ciągu krótkiego czasu zrobiłem wielkie postępy. Każdemu kto chce się nauczyć tego języka gorąco polecam lekcje u Tatiany.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.