Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Koszalin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w nauce języka angielskiego zarówno tym, którzy mają pewne problemy w jego przyswojeniu jak i tym, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności językowe. Ukończyłam Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Koszalinie, a zatem posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauki najmłodszych, a także dorosłych. Zdobyłam również tytuł magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.
Jestem gotowa pomóc w przygotowaniu do egzaminów (gimnazjalny, maturalny, FCE), natomiast dzieciom zapewnię naukę połączoną z zabawą dzięki czemu będzie to czas spędzony mile i efektywnie jednocześnie.
Zapewniam własne materiały i dojeżdżam do ucznia, ale również udzielam korepetycji u siebie w domu. Cechuje mnie cierpliwość, pozytywne nastawienie, a także rzetelność. Bardzo gorąco polecam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.