Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź (Bałuty)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia90 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny czynny z geografii, z 26 letnim stażem w liceum. Na zajęciach przygotowujących do matury  wykorzystywane są testy ćwiczeniowe z poszczególnych działów geografii fizycznej, społeczno ekonomicznej oraz z geografii Polski a także arkusze maturalne wg OKE. Zajęcia konkretne mające na celu solidne przygotowanie do egzaminu na poziomie rozszerzonym w domu ucznia lub nauczyciela lub  on line. Uczniowie otrzymują bardzo dużą ilość materiałów.

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów chcących rzeczowo i solidnie przygotować się do matury i dostać się na wymarzone studia. Dobrze zdana matura z geografii otwiera drzwi na większość kierunków na UŁ oraz na PŁ. Realizuję również podstawę programową z uczniami , którzy nie mają w szkole geografii rozszerzonej a zdecydowali się zdawać geografię na maturze. Realizuję wówczas każdy temat b.dokładnie wg podstawy programowej, wykorzystując materiały własne. Zapraszam do współpracy. Na pewno warto.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Szczerze polecam zajęcia z Panią Joanną,
nikt inny nie przygotowałby mnie lepiej do matury niż Ona.
Dzięki Jej zaangażowaniu i doświadczeniu rozszerzenie zdałam na 90%. Mogę potwierdzić ten wynik swoim świadectwem maturalnym.
Naprawde jestem Jej bardzo wdzięczna.
Dziękuje !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.