Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Lublin (Czuby)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Jestem studentem I roku stomatologii i chciałbym zaoferować korepetycje z chemii dla uczniów podstawówki i liceum. Chemia zawsze była moim ulubionym przedmiotem, który rozszerzałem zarówno w gimnazjum jak i w liceum. Z mojej strony oferuje nadrobienie zaległego materiału, pomoc w zrozumieniu trudnych zagadnień jak i powtórkę do nadchodzących kartkówek czy sprawdzianów. Termin do ustalenia. Zachęcam.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.