Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Rzeszów
Wrocław
Warszawa
Gdańsk
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski80 - 90 / 60 min

Sarah FR PL

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Opis ogłoszenia

Francusko-polski native speaker (urodzona, wychowana i edukowana we Francji), po studiach nauczycielskich FLE w Polsce i z zrealizowanym stażem w Paryżu na Sorbonie  z ponad 12 cio letnim doświadczeniem wykładania, aktualnie praca na uniwersytecie, udzieli korepetycji z języka francuskiego dla
- maturzystów (100% frekwencji zdania matury z jęz fr)
-studentów romanistyki
-studentów z lektoratem francuskim na studiach
-dzieci w każdym wieku
-pracowników firm (fr biznesowy)
-osób mających trudności w nauce języka(autorska metoda nauczania,bardzo przyswajalna)
-osób chcących przygotować się do francuskich egzaminów w Polsce i we Francji
-osób potrzebująch tłumaczeń zwykłych i konsekutywnych
-początkujących. 
-chcących pokonwersować. 
-lessons in english r possible:) 
-zapraszam również na lekcje fonetyki pod kątem muzycznym wraz z profesjonalnymi ćwiczeniami:perfekcjonowanie wymowy, akcentu, zapraszam aktorów, muzyków..(lekcja 60min:100zł)
Dla dzieci zajęcia 60 zł/60 min ale jedynie w ramach materiału szkolnego.
*zapraszam też na zajęcia online.
:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2008 - aktualnie
UMCS,Sorbona.
Licencjat
FLE
08.2008 - aktualnie
Nkjo.Umcs.Sorbona
Nauczyciel dyplomowany
FLE
09.2022 - aktualnie
UMCS nkjo
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
.
Native speaker
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Szkoły językowe
03.2018 - aktualnie
lektorka, tłumacz zwykły.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2023

Od prawie roku uczęszczam na lekcje do Pani Sary . Jestem bardzo zadowolona . Nauczycielka posiada perfekcyjną wiedzę językową . Każde zajęcia są urozmaicone i przygotowane indywidualnie do potrzeb uczącego się .
dlatego też w ciekawy i szybki sposób przyswaja się materiał . Po za tym kultura osobista i poczucie humoru Pani Sary sprawiają , że zajęcia stają się wielką przyjemnością . Polecam

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Wspaniały nauczyciel! POLECAM z całego serca! Pani Sara w świetny i skuteczny sposób uczy języka francuskiego, na każdą lekcję ma przygotowany plan działania dzięki czemu każda minuta lekcji jest w pełni wykorzystana. Każda lekcja to przyjemność! Uczę się przez rozmowę w języku francuskim, gdyż Pani Sara kładzie duży nacisk na rozmowę na lekcji co bardzo przyspiesza proces nauki, jak i również pomaga w przełamywaniu barier. Polecam każdemu, uważam, że wybranie tych korepetycji to była najlepsza decyzja.

avatar
Konstanty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Pani Sarah jest świetną nauczycielką, ma bardzo dobre podejście w szczególności do młodszych osób. Dodatkowo fakt, że jest z pochodzenia Francuzką daje dużo wiedzy, w tym możliwość dowiedzenia się słów typowo "slangowych", których nie używa się na poziomie akademickim, a są one przydatne. Mówię to w oparciu o moje doświadczenia, bo aktualnie przebywam we Francji.

avatar
jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2023

Jestem bardzo zadowolona z postępów jakie poczynił mój syn w nauce języka francuskiego, dzięki lekcjom z Panią Sarą. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2023

Dobrze tłumacząca nauczycielka☺

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2022

Jestem naprawdę bardzo wdzięczna za te korepetycje, bo pomogły w zrozumieniu języka, z którym zmagałam się od kilku lat i nie potrafiłam pojąć gramatyki ani nauczyć się słówek. Tymczasem podejście Pani Sary rozjaśniło mi naprawdę skomplikowane kwestie i zdecydowanie jest to nauczyciela, która nie boi się dziwnych pytań, bo zawsze zrobi wszystko, żeby znaleźć na nie jak najlepszą odpowiedź…

avatar
Catalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2021

Sara to wspaniała, kompetentna nauczycielka z doskonałym przygotowaniem merytorycznym. Przede wszystkim ma bardzo indywidualne podejście i nie stosuje jednej metody dla wszystkich, tylko dopasowuje się do ucznia, jego potrzeb, umiejętności oraz możliwości. Jest także otwarta na wszelkie sugestie na temat zajęć, pozwala żeby każdy uczył się w taki sposób jaki jemu odpowiada i jest dla niego adekwatny i efektywny, a nie trzyma się określonego schematu np. podręcznika . Poza tym to bardzo sympatyczna, otwarta, ciepła , empatyczna i zarażająca pozytywną energią osoba z ogromnym poczuciem humoru. Atmosfera na zajęciach jest bardzo swobodna co zdecydowanie ułatwia przyswajanie wiedzy. Jednocześnie Sara jest wymagająca i potrafi zmotywować do nauki. Jednym słowem nauczyciel idealny :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Lekcje z Sarah to bardzo dobrze i przyjemnie spędzony czas. Moja znajomość francuskiego jest dosyć wysoka, ale wymagała przypomnienia słownictwa, wyłapania błędów wynikających z zapomnienia reguł gramatycznych oraz pracy z fonetyką - to wszystko na lekcjach dzieje się w sposób bardzo naturalny, bezstresowy a jednocześnie przynoszący efekty. Po kilku miesiącach wspólnej pracy czuję, że "odkurzyłam" moją kompetencję językową i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :). Bardzo polecam korepetycje z Sarah :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Moja znajomość języka francuskiego była dość „dziurawa”, co utrudniało mi pójście dalej z nauką. Pani Sara wyłapała wszystkie moje braki szczególnie te w gramatyce i wymowie. Każda luka jest wypełniana dawką wiedzy i ćwiczeniami, aż do wyćwiczenia automatyzmu w budowaniu wypowiedzi. W końcu czuję ten język i widzę jak duże postępy robię z zajęć na zajęcia. Program nauczania jest dostosowany pod indywidualne potrzeby a atmosfera zajęć przemiła. Polecam tę nauczycielkę z całego serca!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Na podstawie prawie roku nauki języka francuskiego mojej córki stwierdzam, że Pani Sara ma bardzo indywidualne podejście do swoich uczniów, świetnie rozpoznaje już po kilku zajęciach z jakim dzieckiem ma do czynienia, jak dotrzeć w przejrzysty sposób do danego dziecka i jaka metoda będzie skuteczna w danym przypadku. Nie narzuca jednej metody nauczania na siłę, która do jednego ucznia trafia a do innego nie, świetnie identyfikuje potrzeby, potrafi zachęcić, jest bardzo kreatywna a przy tym zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i z poczuciem humoru. Zajęcia są bez stresu i spinki, na luzie.
Serdecznie polecamy lekcje z panią Sarą :).

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Francuska gramatyka to był dla mnie istny koszmar, ale dzięki tym korepetycjom zaczynam powoli rozumieć zasady i wiem jak wykonywać ćwiczenia, co wcześniej wydawało mi się nieosiągalne. Tymczasem wystarczy odpowiednia motywacja i przyjazna atmosfera, żeby wiadomości zaczęły mieć sens - to naprawdę niezwykłe.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Pani Sara uczy mojego syna francuskiego od ponad roku. Lekcje przebiegają w bardzo sympatycznej, niestresujacej atmosferze. Systematycznie, do przodu i jednocześnie adekwatnie do potrzeb- jeśli potrzebna jest powtórka lub przypomnienie sobie partii materiału to wracają, zawsze robiąc coś nowego. Nie stoją w miejscu. Zajęcia dostosowane są do możliwości dziecka. Pani Sara zawsze wykazuje się najwyższej klasy profesjonalizmem - zawsze przygotowana i z dobrze przemyślanym wcześniej planem lekcji. To nie są lekcje prowadzone „byle jak”. Z czystym sumieniem - polecam!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Pani Sara nie tylko potrafi w merytoryczny sposób przekazać wiedzę, ale jest także osobą otwartą, dlatego lekcje z nią nie są nudnym doświadczeniem, a przede wszystkim produktywnie i efektywnie spędzonym czasem w miłej atmosferze. Ma swoje sposoby na wytłumaczenie trudnego materiału. W kilka miesięcy mój francuski znacząco się poprawił (w tym także wymowa), a matura rozszerzona zaliczona na bardzo wysoki wynik :))

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Uwielbiam lekcje z panią Sarą. Jest miło zabawnie i bez żadnej oficjalności. Materiały są moim zdaniem wykładane nie podręcznikowo, ale tak by każdy mógł to zrozumieć co jest naprawdę bardzo ważne. Może jest to u częściowo moja zasługa, ale jestem mega zadowolona z tego jak mój francuski się poprawił. Jestem okropnie zadwolona z pani Sary i z chęcią polecę ją innym osobom.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Sara zawsze jest przygotowana do zajęć, bez zbędnych pytań od razu przechodzi do kontynuacji poprzedniej lekcji. Ponadto dostaję zawsze materiały do nauki w domu, których przyswojenie jest sprawdzane na następnych zajęciach. Na zajęciach bardzo zwraca się uwagę na wymowę, co uznaję za dużą zaletę. Gorąco polecam Panią Sarę jako lektora.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Profesjonalne przygotowanie do matury rozszerzonej z francuskiego. Gwarancja zdania na wysokim, zadowalającym poziomie. Lekcje w miłej atmosferze. Polecam

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Bardzo dobra, kreatywna, solidna nauczycielka. Ciekawie prowadzi lekcje w miłej atmosferze bez stresu. Syn zawsze zadowolony, chętnie chodził na lekcje. Efekty nauki szybko widoczne. Polecam Panią Sarę, profesjonalistka!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Swietne i bardzo profesjonalne tlumaczenie, dziekuje bardzo i polecam !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Na zajęciach z Sarą nigdy się nie nudzisz. Stosowane przez nią metody nauki sprawiają, że szybko przyswaja się obcy język. Wykładowca

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Lekcje u Pani Sary są dobrze przemyślane, dynamiczne i ciekawe. Stosowane metody - tradycyjne i nowoczesne (mnemotechniki) sprawiają, że wiedza jest podana w sposób przystępny, zrozumiały dla każdego ucznia. Konwersacje (nienaganny akcent), ciekawe ćwiczenia i duży nacisk na poprawną wymowę zachęcają do poznawania pięknego języka francuskiego i stosowania go w coraz szerszym zakresie. Polecam bardzo!

Anita, wykładowca.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Sara ma świetny kontakt ze swoimi uczniami. Polecam nie tylko osobom, nie tylko poszukujących porady gramatycznej, ale i osobom które potrzebują zwykłych rozmów z merytorycznym komentarzem. Informatyk

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Od niedawna uczęszczam na zajęcia z Sarą i jestem bardzo zadowolona, nadrobiłam sporo zaległości. Sara zajęcia prowadzi bardzo ciekawie, motywuje do myślenia i mówienia po francusku, co osobiście bardzo mi pasuje i skutkuje tym, że szybko się uczę. Zawiłości gramatyki tłumaczy doskonale. Poza tym jest ona bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą osobą. Jeżeli ktoś chce nauczyć się francuskiego to polecam Sarę.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Zajęcia z Sarą są bardzo dynamiczne, ale mimo wszystko nie czuć przytłoczenia nauką:-) Wprowadzanie podczas zajęć wyrazów oraz wyrażeń potocznych znacząco uatrakcyjnia ich formę-dzięki temu można poznać francuski używany na co dzień, a nie tylko ten z podręczników. Wielkim atutem są też korepetycje z fonetyki, znacząco poprawiające wymowę. Gorąco polecam zajęcia z Sarą :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Pani Sara jest najlepszym lektorem w Polsce, dla mnie osobiscie ale i dla reszty uczniow z calej szkoly jezykowej.Tlumaczy dosadnie,inteligentnie, posiada niesamowite sposoby nauki, nawet ja sie w koncu nauczylam ciezkich zawilosci gramatycznych:)!Na domiar wszystkiego Jej niezwykly humor wprowadza w atmosfere luzna lecz przy tym profesjonalna:)polecam serdecznie! Anna, lat 17

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Sara jest najlepszą lektorką języka francuskiego na jaką mogłam trafić! Podjęłam się nauki francuskiego pełna obaw i po dłuższej przewie i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Sarze udało się otworzyć mnie na język oraz na rozmowę. Doskonale potrafi wyczuć moje słabe strony i odpowiednio zmotywować do nauki. Swoim rewelacyjnym podejściem do ucznia sprawia, że na zajęcia czeka się z niecierpliwością, a nauka staje się ogromną przyjemnością. Sara ma bardzo profesjonalne podejście do zajęć, które są świetnie zorganizowane i dynamiczne. Do naszych konwersacji często wprowadza elementy francais des affaires, francais argotique, arabisme, francais superieur, vieux francais, africanismes, registres soutenus czy nouveaux registres. Z Sarą nie ma chwili na nudę, a czas spędzony na konwersacji to świetna inwestycja w siebie :) Gorąco polecam!

avatar
Kurczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Od kilku lat uczęszczam na zajęcia z francuskiego, które prowadzi Sara i pochłonęły mnie to tego stopnia, że nie zamieniłabym ich na żadne inne i z nikim innym! Z jakiego powodu? Lekcje z Sarą są rzetelne, a wszystkie niejasne zagadnienia gramatyczne i fonetyczne są rozwikłane i mają swoje uzasadnienie, które lektorka skrupulatnie potrafi wytłumaczyć i pomóc przyswoić. Oprócz tego, Sara potrafi dogadać się z każdym, a jej pozytywna energia hipnotyzuje i sprawia, że nauka z nią to frajda. Miła atmosfera, atrakcyjnie prowadzone zajęcia, a przy tym wyrozumiałość w stosunku do uczniów zachęcają do pracy i sprawiają, że nauka staje się czystą przyjemnością. W tym roku Sara przygotowała mnie do matury z francuskiego, którą zdałam z rewelacyjnym wynikiem. Zajęcia z Sarą polecam wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się języka francuskiego, ale jednocześnie dobrze się przy tym bawić, odrzucając typowo szkolne przyzwyczajenia. Francuski z Sarą to najlepszy wybór!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.