Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Język polski40 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Witam :)

Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz tytuł magistra. Udzielę korepetycji, przygotuję ucznia do sprawdzianów i egzaminów. Zajęcia przygotowujące do matury (analiza i interpretacja, formowanie wypowiedzi ustnych i pisemnych, elementy testowanie umiejętności) i do egzaminu po gimnazjum. Program korepetycji staram się realizować według kryteriów podanych przez CKE.
Pomoc przy nadrabianiu zaległości szkolnych (od szkoły podstawowej po liceum). Wspomaganie w problemach szkolnych i innych trudnościach (sesje poradnictwa psychologicznego). Lekcje indywidualne lub w małych 2-3 osobowych grupach. Korekta stylistyczna i językowa oraz wsparcie merytoryczne przy tworzeniu prac dyplomowych z nauk humanistycznych i społecznych.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.