Paulina Bubiłek

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, Mam na imię Paulina i mam 18 lat. Rozmawianie w języku angielskim to twoja słaba strona? Nie martw się! służę pomocą. Mieszkałam i uczęszczałam do podstawówki, szkoły średniej i liceum w Irlandii gdzie lekcje były prowadzone w języku angielskim przeto, język angielski jest moim pierwszym językiem. Biegle posługuję się językiem angielskim jak i polskim. Nie dawno przeprowadziłam się do Polski i aktualnie jestem studentką Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 11:00
Wtorek09:00 - 11:00
Środa07:00 - 20:30
Czwartek07:00 - 20:30
Piątek07:00 - 20:30
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.