Malwina Ratajczak

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Mysłowice (Bończyk)
Katowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Moją pasją jest język angielski i korepetycje on-line prowadzę od około trzech lat . Nie dyskryminuję nikogo - tzn. moje zajęcia dostępne są dla każdej grupy wiekowej i dla każdego  poziomu językowego . Bardzo chętnie prowadzę lekcje w języku polskim lub  wyłącznie w języku angielskim . Do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie - wysyłam darmowe materiały dodatkowe , które dopasowane są do potrzeb ucznia. Skupiam się również na jego dokładnych potrzebach i tego, jakie on sam ma wymagania co do lekcji. Pracuję z uczniami na różnych platformach i jestem dla nich dostępna przez cały okres współpracy - nie tylko podczas zajęć. Moje lekcje dostępne są w paru formach -  konwersacyjne , gdzie rozmawiamy tylko na różne tematy (oczywiście takie, które ucznia interesują ;)),  przygotowawcze , na przykład do egzaminów i matur,  zwykłe, tzn. mieszanie gramatyki, kultury oraz konwersacji i inne.Jeśli jesteś chętny/a do współpracy ze mną, napisz wiadomość na serwisie lub na mój numer telefonu - jestem dostępna dla Ciebie cały dzień ;)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Miła,kompetętna,bardzo cierpliwa, polecam.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Serdecznie polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Serdecznie polecam! Pomimo bardzo młodego wieku osoba wie, co robi. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.