Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 / 60 min

Aleksy

Opis ogłoszenia

Twoje dziecko niedługo podchodzi do egzaminu ośmioklasisty i potrzebuje pomocy? Dzwoń! 

Jestem młodą osobą, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nauka języka angielskiego nie jest dla każdego prosta. Jeżeli więc twoje dziecko potrzebuje wsparcia w nauce do egzaminu lub zbliżających się w szkole sprawdzianów, chętnie pomogę. Stawiam przede wszystkim na ćwiczenia i rozmowę. Jeżeli nie będziemy rozmawiać, nie poznamy dobrze języka i jego wymowy. Staram się  aby lekcje były w miarę zróżnicowane i nie polegały tylko na siedzeniu i wkuwaniu teorii, bo można przy tym zasnąć. 

Nauczę twoje dziecko przełamać barierę w językową, by nie bało się zapytać o drogę nieznajomego w obcym kraju i potrafiło komunikować się angielskim na codzień.

Na poświadczenie moich umiejętności mogę przywołać moje wyniki z egzaminów gimnazjalnych (100% podstawa i rozszerzenie). 

Dzwoń, a nie pożałujesz. Dzień, miejsce i godzina lekcji do ustalenia. 

517170540

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.