Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Pruszków
Piastów
Otrębusy
Michałowice
Ożarów Mazowiecki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka100 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Drodzy uczniowie!

Czy zadawaliście sobie kiedykolwiek pytanie, dlaczego fizyka jest tak trudna?

Odpowiedz jest prosta…
Fizyka jest trudna, ponieważ w sposób trudny zostaje przedstawiana. Im łatwiej jest przedstawiony materiał, tym szybciej i lepiej go przyswoisz.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. J. Kochanowskiego w Kielcach po kierunku chemia oraz fizyka  z przygotowaniem pedagogicznym oraz nauczycielem chemii i fizyki w szkołach ponadpodstawowych.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami przygotowującymi się do egzaminów ośmioklasisty i maturalnych. Pomogę Ci zdać maturę z satysfakcjonującym wynikiem, a także poprawić ocenę z przedmiotu.

Uwielbiam pomagać ludziom, motywować ich do działania i samorealizacji.

Dla mnie jako nauczyciela bezcenną chwilą jest, kiedy uczeń pojmie dla ogółu trudne zagadnienie lub cały materiał na tyle dobrze, że z entuzjazmem i satysfakcją pochwali się świetnym wynikiem.

Wspólną pracę rozpoczynamy od ustalenia poziomu Twojej wiedzy i określenia stopnia zaległości. Szybko przystąpimy do realizacji założonych przez Ciebie celów . Zajęcia prowadzę według indywidualnie dobranego do każdego ucznia programu nauczania. Pracuję głównie na swoich materiałach.

Fizyka składa się z kilku działów, które są ze sobą ściśle powiązane. Wykorzystując skuteczne metody nauczania, pomogę Ci ją zrozumieć i umiejętnie wykorzystywać zdobytą wiedzę. Od Ciebie wymagam wyłącznie zaangażowania. Razem na pewno osiągniemy założony cel .

Przygotowuję moich uczniów do sprawdzianów, konkursów i egzaminów. Przez co bardzo często rozwiązujemy problemy logiczne, które nawiązują do nauk pokrewnych czyli fizyki, biologii i matematyki, oraz wspomagają logiczne myślenie niezbędne na co dzień.

Tak efektywna praca, pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów .

Fizyka, nie jest tak straszna, jak może się wydawać. Zapewniam Cię , że już po kilku zajęciach ze mną polubisz ten przedmiot, a po kilkunastu zostaniecie dobrymi przyjaciółmi.

Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze i dogodnym miejscu dla ucznia.

W razie pytań skontaktuj się ze mną!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa18:00 - 21:00
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek18:00 - 21:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - aktualnie
Uniwersytet Humanistyczno- Przyrodniczy
Nauczyciel mianowany
Chemia
10.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Nauczyciel stażysta
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2011

Pani bardzo dobrze tłumaczy językiem bardzo zrozumiałym. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.