Kwant Edukacja dr Tomasz Kopczewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Pabianice
Ksawerów
Łódź
Faktura VAT

Kwant Edukacja dr Tomasz Kopczewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Kwant Edukacja dr Tomasz Kopczewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
10.2010 - 06.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
10.2012 - 09.2018
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Na lekcjach z Panem Tomkiem nie będziesz się niczego uczył. Tak, to błędne określenie.
Nie dostaniesz tutaj rozpisanego rozwiązania na kartce i nie zostaniesz odprawiony do domu bez zrozumienia tematu i z poleceniem nauczenia się odpowiedzi na pamięć.
Pomoc Pana Tomasza nie polega na podaniu Ci konkretnego rozwiązania, ale na "podprowadzeniu" Cię do wydedukowania odpowiedzi samodzielnie, na podstawie wiedzy, którą już zdobyłeś.
Dzięki temu uczysz się czegoś więcej niż fizycznych lub chemicznych wzorów i twierdzeń - mianowicie uczysz się MYŚLENIA.
Owocuje to w zupełnie nowym podchodzeniu do matematycznych zagadnień.
Wystarczy kilka lekcji, żeby przestać bać się zadań nowego typu, których jeszcze nie rozwiązywałeś.
Dzięki dogłębnemu zrozumieniu całego tematu, poruszasz się między różnymi typami zadań swobodnie.
Potrafisz bez problemu wyciągnąć z niego dane i znaleźć najszybszą ścieżkę rozwiązania, (która często jest też tą najlepiej punktowaną przez sprawdzających testy i egzaminy).

Szybki wniosek z tego długiego wywodu? :)
Nie zwlekaj dłużej. Przemiła atmosfera panująca na lekcjach i profesjonalne podejście do kwestii wytłumaczenia tematu, to klucze do rozwiązania Twojego matematycznego, chemicznego, lub fizycznego problemu i do tego, żebyś nabrał do każdej z tych dziedzin nauki swobodnego stosunku.
Gorąco polecam! :)

Marek
absolwent Liceum Politechniki

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Do Pana Tomasza na zajęcia chodziłem przez 2 lata przed maturą. Od pierwszej lekcji wiedziałem, że trafiłem na właściwą osobę, w odpowiednim czasie, która przygotuje mnie bardzo dobrze do matury z matematyki oraz fizyki. W szkole od razu zacząłem dostawać lepsze oceny głównie 4 i 5. Ponad to dzięki pełnemu zaangażowaniu ze strony Pana Tomasza polubiłem fizykę, za którą wcześniej nie przepadałem. Dostawałem na każdej lekcji nowe partie materiału, które dokładnie analizowaliśmy na wielu przykładach. Pan Tomasz tłumaczy wszystko bardzo ciekawie oraz dysponuje potężną wiedzą, którą przekazuje w jasny sposób. Co ważne jest on również osobą wymagającą, co jest wielkim plusem ponieważ nie ma możliwości przygotowania się tylko na lekcjach ważna jest też praca w domu. Zawsze dostawałem do zrobienia zadania z różnych zbiorów zadań, arkuszy próbnych, maturalnych itd... których schematy powtórzyły się na maturze. Wszystko ww. złożyło się na bardzo dobry wynik z matury rozszerzonej z matematyki oraz fizyki. Dodatkowo zostałem finalistą konkursu organizowanego przez Politechnikę Łódzką. Wszystkim, którzy są na etapie szukania pomocy w przygotowaniu do matury lub nadrobieniu zaległości mocno polecam lekcje u Pana Tomasza, którego uważam za mojego najlepszego nauczyciela.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pan Tomasz to świetny korepetytor. Posiada ogromną wiedzę, którą świetnie przekazuje. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia. Jest przygotowany na każde zajęcia, także nigdy nie tracimy tych cennych minut lekcji.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Nie spotkałam lepszego korepetytora niż Pan Tomasz. Uczęszczałam na chemię, na poziomie akademickim. Tylko dzięki jego pomocy zaliczałam kolokwia i egzaminy w pierwszych terminach. Chemia organiczna nie była już abstrakcją, stała się zrozumiała i logiczna. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Tomaszem. Jest to korepetytor z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Pan Tomek świetnie przygotował mnie do matury! Bardzo polecam, świetnie przekazuje wiedzę.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

pan Tomek to rzetelny korepetytor, który umiejętnie przekazuje wiedzę i pozwala zrozumieć trudne tematy.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Pan Tomek przygotowywał mnie do rozszerzonej matury z fizyki. Pomimo dość krótkiego czasu, gdyż na korepetycje zacząłem chodzić 7 miesięcy przed maturą, zdążyliśmy dokładnie przerobić cały materiał, co pozwoliło zdać maturę na zadowalającym poziomie. Pan Tomek ma bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia, zawsze posiada przygotowane materiały do zajęć oraz potrafi bardzo przystępnie przedstawić nawet skomplikowane zagadnienia.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Do Pana Tomka chodziłam na korepetycje z fizyki prawie przez 2 lata. Zajęcia miały na celu przygotowanie do matury. Dzięki zajęciom zaczęłam rozumieć fizykę co od razu odbiło się na ocenach, bo 2 i 3 liceum skończyłam z piątką. Do matury czułam się super przygotowana. Pan Tomek był zawsze bardzo cierpliwy , gdy coś było niezrozumiałe. Również potrafił pocieszyć przed stresem maturalnym. Co więcej do egzaminów na studiach (na politechnice) przygotowałam się z notatek z korepetycji z Panem Tomkiem, są bardzo czytelne i uporządkowane (ćwiczenia i wykład również zaliczyłam na 5). Dzięki nabytej wiedzy w liceum nie musiałam spędzać aż tyle czasu nad fizyką na studiach tylko mogłam poświęcić go na inne przedmioty. Z całego serca polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Z Panem Tomkiem miałem zajęcia przez dwa lata. Pomagał mi przyswoić zagadnienia z matematyki w celu poprawy moich ocen oraz przygotowaniu do matury. W obu przypadkach korepetycje bardzo pomogły. Podejście oraz sposób tłumaczenia Pana Tomka jest świetne. Jest w stanie nadrobić największe zaległości. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Uczęszczałam do Pana Tomka na korepetycje z matematyki, aby przygotować się do matury podstawowej. Pomimo później decyzji, zdałam z bardzo zadowalajacym wynikiem dzięki prowadzeniu Pana Tomka. Jest bardzo cierpliwy, NA PRAWDĘ tłumaczy matematykę, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zrozumieć co się robi, poza tym świetnie planuje zajęcia przedstawiając dokładnie teorię, żeby mieć się na czym opierać przy zadaniach. Idealny korepetytor. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Zajęcia przygotowujące mnie do matury z matematyki z Panem Tomkiem były prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Ja , typowa humanistka musiałam zdawać matematykę na maturze , byłam bardzo przerażona tym faktem . Pan Tomek tłumaczył mi krok po kroku skomplikowane zadania matematyczne. Dzięki Niemu zostałam dobrze przygotowana do matury i niemożliwe stało się możliwe. Polecam ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Pan Tomasz to nauczyciel z powołania. Niestety zdecydowałem się na korepetycje dopiero w marcu, mimo to Pan Tomasz potrafił wybrać materiał niezbędny i pomógł mi się przygotować do egzaminu, który zdałem lepiej niż mógłbym się spodziewać. Dziwiłem się zawsze jak wręcz namacalnie i dogłębnie Pan Tomasz rozumie chemię i fizykę i nie raz to było dla mnie powodem takiego żałowania, że nie poświęciłem się bardziej tym naukom. Jest to człowiek spokojny i cierpliwy, co nie znaczy, że nie mówi jak jest, tylko robi to w spokojny i szanujący ucznia sposób. Jest to człowiek, który potrafi się zaangażować na maksa, robi więcej niż musi i nie ma opcji, żeby Pan Tomasz nie wykonał swoją część pracy, wszystko zależy od Ciebie, od Twojej pracy, jeśli będziesz pracował/pracowała, to Pan Tomasz Cię nauczy, jeśli nie będziesz, nikt Ci nie pomoże. Więc jeśli chcesz się nauczyć, zrozumieć którąś z nauk, których Pan Tomasz uczy to jak najbardziej polecam, po za tym niewątpliwie poczujesz po zajęciach z Panem Tomaszem większą ciekawość do otaczającego Cię świata i tego, jak ten świat funkcjonuje. Nie ma co myśleć. Dzwoń. :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Pan Tomasz to najlepszy korepetytor jakiego miałem. Mimo mojego kompletnego braku podstawowej wiedzy matematycznej pomógł mi się wyuczyć na poprawkę którą zdałem bez problemu. Jest bardzo spokojnym, miłym człowiekiem a przede wszystkim bardzo pracowitym i pomocnym. POLECAM!

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Jeśli chodzi o chemię na poziomie studenckim z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Tomaszem, co więcej rzeczy abstrakcyjne stają się oczywiste. Dodatkowy plus za osobiście sporządzone notatki co zdecydowanie przyspieszało naukę oraz w razie potrzeby kontakt mailowy.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Pan Tomasz, miły i spokojny człowiek, który wytłumaczy materiał, który dla niektórych jest czarną magią, a już po jednej lekcji staję się o wiele jaśniejsze. Z czystym sercem polecam, do każdego problemu pan Tomek podchodzi profesjonalnie, oraz także trwa bardzo miła atmosfera w czasie zajęć.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2016

Jeżeli trafili Państwo na to ogłoszenie to nie radzę szukać dalej, tylko bez zastanowienia wykręcać numer telefonu. Mógłbym się założyć, że tak jak w moim przypadku będzie to strzał w dziesiątkę.
Swoją przygodę z Panem Tomaszem rozpocząłem przygotowaniami z chemii, chcąc bez żadnych napiętych terminów, bardziej dla samego siebie, przerobić i przypomnieć materiał ze szkoły średniej. Lekcje były prowadzone bardzo starannie i systematycznie, w oparciu o kompletne podstawy przechodziliśmy do coraz bardziej skomplikowanych zagadnień, które dzięki ogromnym umiejętnością dydaktycznym prowadzącego dało się przyswoić bez najmniejszego problemu. Tak się składa, że postanowiłem poprosić o przygotowanie do egzaminu na studia i również się nie zawiodłem. Ogromne efekty dało się osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie. Miałem też przyjemność współpracy w ramach egzaminu z matematyki na poziomie akademickim, oraz podczas przygotowania do niejednego kolokwium z fizyki. Efekty również były zdumiewające, ponieważ udało mi się osiągnąć kompletną wiedzę w bardzo krótkim czasie.
Miałem zatem okazję sprawdzić ofertę w ramach wszystkich wymienionych w ogłoszeniu przedmiotów. Podsumowując, muszę stwierdzić, że Pan Tomasz jest na pewno osobą godną polecenia, która jest doskonale przygotowana merytorycznie i dydaktycznie do prowadzenia zajęć, którymi się zajmuję. Oprócz pozytywnych ocen z trzech przedmiotów, zdobyłem istotą wiedzę na całe życie, oraz masę bardzo przydatnych notatek, które prowadzący zdołał nawet osobiście, systematycznie w ramach każdego spotkania sporządzać, co jest na prawdę zdumiewające i świadczy o ogromnym zaangażowaniu korepetytora i nauczaniu innych ludzi z czystej pasji. Podobno nie ma ludzi idealnych, ale uważam, że właśnie taki powinien być idealny korepetytor i jeszcze raz ogromnie POLECAM!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Mogę śmiało polecić każdemu, kto ma choć najmniejsze zaległości z chemii, bądź chce doszlifować dotychczas zdobyte umiejętności. Profesjonalne podejście do pracy, mnóstwo materiałów dodatkowych, a co najważniejsze bardzo miła atmosfera!
Kilka lekcji z Panem Tomkiem i wszystko nabiera sensu, a co więcej, chemia staje się ciekawym i przyjemnym przedmiotem, a przestaje być zmorą uczniów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.