Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Podłęże
Kraków
Wieliczka
Niepołomice
Bochnia
Staniątki
Zakrzów
Zakrzowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczycielka dyplomowana z 26 – letnim stażem pracy poprowadzi bezstresowe korepetycje dla dziecka z edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III) oraz przygotuje dziecko 6 - letnie do podjęcia nauki szkolnej.

Wykształcenie w zakresie:

  • nauczania początkowego
  • pedagogiki specjalnej
  • filologii polskiej

- ćwiczenia w czytaniu i pisaniu
- pomoc w odrabianiu zadań domowych
- pomoc w tworzeniu prac pisemnych
- rozwijanie zainteresowań polonistycznych i matematycznych
- rozwijanie zainteresowań czytelniczych dziecka
- korektura i kompensacja ewentualnych braków w rozwoju funkcji poznawczych ucznia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Poszukując nauczyciela dla córki natrafiłam na kontakt właśnie tutaj i lepiej nie mogłam trafić.. Życzliwy pełen pasji,wiedzy i elokwencji pedagog.. Świetne przygotowanie do egzaminu ośmoklasisty, uporządkowanie wiedzy i rozmiłowanie do przedmiotu to w skrócie co mogę powiedzieć na temat czasu, który córka spędziła pod okiem tej wspaniałej polonistki..Ogromna wdzięczność za poświęcony tak produktywnie i profesjonalnie czas..Z całego serca polecam korepetycje u pani Małgosi

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Pani Małgosia jest świetnym nauczycielem, pedagogiem. Potrafi bardzo dobrze nauczyć, przekazać wiedzę i zmobilizować ucznia do nauki. Jest sympatyczną, empatyczną, cierpliwą i jednocześnie wymagającą nauczycielką. Syn z ogromną przyjemnością uczęszczał na lekcje języka polskiego, co zaowocowało uzyskaniem wysokiego wyniku z egzaminu ósmoklasisty. Dziękujemy i polecamy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Gorąco polecamy Panią Małgorzatę Bardzo pomogła córce w przygotowaniu do egzaminów 8 klasisty. Po 7 krotnej zmianie nauczyciela j. Polskiego w szkole podstawowej córka przystąpiła do egzaminu pewna siebie z dużą wiedzą. Uzyskała wynik bardzo nas satysfakcjonujący. Córka chętnie uczęszczała na zajęcia. Pani Małgosia to bardzo miły, zaangażowany, kompetentny nauczyciel z odpowiednim, indywidualnym podejściem do ucznia! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Profesjonalna, życzliwa z ogromną wiedzą polonistyczną, pasjonat, nauczyciel z powołania. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wyprowadziła syna z dużych braków oraz bardzo dobrze przygotowała do egzaminów 8 klasisty. Niezwykle motywująca do nauki. Wspaniały człowiek, korepetytor i pedagog. Gorąco polecam każdemu kto szuka świetnej korepetytorki.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Pani Małgosia to wspaniały nauczyciel. Potrafiła w krótkim czasie powtórzyć, wytłumaczyć i utrwalić wiele różnych zagadnień z moim synem. Sprawiła że Grzegorz poczuł się pewniej przed egzaminem i dobrze sobie z nim poradził. Pani Małgosia jest wspaniałym pedagogiem , który wydobył z mojego syna wszystko to co najlepsze. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy na takiego wspaniałego nauczyciela.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Pani Małgosia to nauczyciel w wielką pasją. Swoją wiedzą i sposobem jej przekazywania potrafi oczarować innych. Moja córka na lekcje języka polskiego zawsze chodziła z wielkim uśmiechem na twarzy i nie wyobrażała sobie opuszczania tych zajęć. Przekazała mojej córce wiedzę, która umożliwiła osiągniecie wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty, jak również uzyskać ocenę celująca z języka polskiego na koniec szkoły podstawowej. Serdecznie polecam Panią Małgosię jako wspaniałego nauczyciela i człowieka z wielkim sercem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Pani Małgorzata z wielkim zaangażowaniem i oddaniem przygotowała naszego syna do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Potrafiła skutecznie zmotywować i w ostatecznym egzaminie syn uzyskał bardzo zadawalający wynik. Syn bardzo polubił Panią Małgosię i sam ocenia, że jego dobry wynik to zasługa Pani Małgosi. Polecamy wszystkim gorąco te lekcje.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Pani Małgorzata znakomicie przygotowała syna do egzaminu ósmoklasisty - choć język polski nie był w szkole podstawowej jego najsilniejszą stroną. Dzięki systematycznej cotygodniowej pracy, cennym uwagom i cierpliwości - udało się osiągnąć oczekiwane rezultaty, a Bartosz ma dużą szansę na to, by dostać się do wybranej szkoły.
Bardzo polecamy i dziękujemy za poświęcony synowi czas,
R.G.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Pani Małgorzata jest wspaniałym nauczycielem, rzetelnie prowadzi lekcję, z przygotowania i powtórek przed egzaminem 8 klasisty córka wyniosła większą wiedzę z języka polskiego niż z kilku lat w szkole. Polecam serdecznie Panią Małgorzatę!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2022

Z całego serca polecam Panią Małgosię. Pomimo iż do egzaminu ósmoklasisty pozostawało niewiele czasu , Pani Małgosia zdecydowała się pomóc mojemu synowi Szymonowi w przygotowaniach do niego. Jej zaangażowanie i intensywność pracy sprawiły, że syn poczuł się pewniej podchodząc do testu z języka polskiego. Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Bardzo polecamy Panią Malgosię. Rewelacyjnie przygotowała córkę do egzaminu ósmoklasisty. Przekazała wiedzę z sposób zrozumiały i wyczerpujący, córka uzyskała bardzo wysoki wynik:) Szczęście, że udało nam się trafic do Pani Małgosi, bez takich genialnych korepetycji nie udało by się córce tak dobrze napisac testu z języka polskiego :) Pozdrawiamy

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Gorąco polecam Panią Małgosię jako kompetentnego i doświadczonego pedagoga. Bardzo skutecznie przygotowała syna do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki jej zaangażowaniu syn zrobił duże postępy w pisaniu rozprawek czy opowiadań. Wiedza była przekazywana w sposób jasny i zrozumiały. Serdecznie pozdrawiam.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Pani Małgorzata przeprowadziła córkę w drodze do egzaminu ósmoklasisty. Mimo ograniczeń Covidowych, pracowała z ogromnym zaangażowaniem z córką, co znalazło swoje odzwierciedlenie w osiągniętych wynikach z języka polskiego.
Pedagog z powołania, poświęcający się dzieciom, prowadzący dziecko "za rękę".
Polecam serdecznie :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Pani Małgorzata pomagała mojemu synowi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Syn z ogromną przyjemnością uczestniczył w zajęciach, które były prowadzone z wielkim zaangażowaniem. Pani Małgorzata dzieliła się wiedzą, którą przekazywała w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Mogę wszystkim polecić Panią Małgosię jako osobę kompetentną, profesjonalną oraz zaangażowaną. Mój syn, który uczęszczał 2 lata na korepetycje najbardziej docenia pomoc w zakresie zrozumienia lektur. Nauczył się pisania rozprawek i opowiadań co bardzo pomogło mu w ciągu roku szkolnego. Cały czas widać było jakie postępy robił - z oceny dostatecznej w klasie 6 i 7 na koniec roku w klasie 8 otrzyma ocenę bdb. Dla chłopca, który ma umysł ścisły to nie lada osiągnięcie i z czystym sercem mogę powiedzieć, że ten sukces zawdzięcza Pani Małgosi. Pozdrawiam, Magda

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Pragnę pani Małgosi serdecznie podziękować za doskonałą współpracę i pomoc w nauczaniu mojego syna z j.polskiego jak i zainteresowanie go tym trudnym przedmiotem.Jestem przekonana,że dzięki naszej współpracy mojemu synowi otworzy się cały szereg możliwości,które przyniosą wiele satysfakcji i staną się motywacją do dalszego realizowania wyznaczonych celów i marzeń. Mój syn jest kolejnym dowodem że Pani Małgorzata jest wyróżniającym się pedagogiem w Małopolsce.Z pełną odpowiedzialnością pragnę podkreślić że praca z Panią Małgosią jest prawdziwym zaszczytem i przyjemnością oraz dzisiaj mogę z całą stanowczością zaświadczyć, że podjełam dobrą decyzję,której towarzyszyło wiele szczęścia.Jestem pewna,że warto nieustannie wzmacniać wiedzę dziecka,doskonale wyłożony materiał sprawił ,że dzisiaj mój syn jest dobrym uczniem i bez żadnych obaw uczestniczy w zajęciach z języka polskiego.Pani Małgorzata jest profesjonalistką dlatego zapewniam innych rodzicòw,że ten nauczyciel jest gwarancją doskonałego nauczania.Życzę wszystkim współpracy z takim nauczycielem jak Pani Małgorzata i serdecznie pozdrawiam.Ania

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Pani Małgorzata jest bardzo kompetentnym pedagogiem z ogromnym doświadczeniem. Przygotowywała moją córkę do egzamin ośmioklasisty. Córka osiągnęła wynik 90%. Pani Małgorzata jest bardzo oddana swojej pracy i profesjonalnie podchodzi do nauczania, córka mogła zadzwonić do Pani kiedy tylko potrzebowała pomocy i rady w zadaniu ze szkoły. Córka po lekcjach zyskała nie tylko wiedzę, ale również pewność w rozwiązywaniu zadań na teście 8 ośmioklasisty . Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.