Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Weronika


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

  • Przedmiot: język angielski
  • Miejsce lekcji: U nauczyciela
  • Zakres lekcji: Przedszkole, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
  • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
35 - 40 zł60 minut

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Jestem nauczycielką i tłumaczem po skończonych studiach z filologii angielskiej. Studiowałam na kierunku tłumaczeniowym UŚ gdzie otrzymywałam Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów. Otrzymywałam również Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów przez 2 kolejne lata w ramach studiów licencjackich na kierunku nauczanie języka angielskiego z dodatkową specjalizacją w zakresie nauczania początkowego. Zdarzyło mi się również studiować na Akademii Muzycznej oraz na AGH w Krakowie. Uczę jeżyka angielskiego na każdym poziomie. Z powodzeniem przygotowuję do matury, egzaminów gimnazjalnych jak również do różnego rodzaju certyfikatów jak np. certyfikaty Cambridge. Uczę też języka biznesowego i technicznego. Nie zdarzyło się aby którychś z moich uczniów nie zdał egzaminu. Zapraszam na zajęcia :-)

Doświadczenie:
8 letnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych i w zakresie korepetycji. Bardzo dobre wyniki w nauczaniu, 100% zdawalność egzaminów. Udział uczniów w olimpiadach przedmiotowych z sukcesami. Zapraszam do współpracy:-)

Certyfikaty:
Magister filologii angielskiej UŚ, Studia podyplomowe z tłumaczeń prawniczych i specjalistycznych w Krakowie,

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.