Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO TONGUE

Szkoła Języka Angielskiego Tongue


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 23 opinie
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Kraków (CENTRUM)
 • Szkoła Języka Angielskiego Tongue
  Krowoderska 39/2
  31-141 Kraków
  Nip: 6282086167

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 18 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marta13 lipca 2017Ocena: 5/5

  Dzięki zajęciom z Panem Albertem widzę, że każdy może mówić po angielsku, nawet osoba z takim problemem, jakim jest blokada językowa. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, materiały dobrane indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Każda kolejna lekcja daje rezultaty. Pan Albert jest wymagający, ale dzięki jego podejściu jestem zmotywowana do działania. Podczas zajęć duży nacisk kładzie się zarówno na mowę jak i gramatykę. Z całą odpowiedzialnością polecam tę szkołę, ponieważ mało jest takich miejsc, gdzie zwraca się uwagę na potrzeby ucznia:)

 • Kasia3 lipca 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczałam do tej szkoły przez półtora roku i polecam ją każdemu, kto chce przełamać barierę związaną z mówieniem po angielsku. Dzięki temu, że grupki są małe jest dużo okazji do wypowiadania się na różne tematy. Zajęcia są bardzo ciekawe, obejmują zarówno słuchanie/oglądanie filmików po angielsku, czytanie, rozmawianie i wyrażanie swoich opinii, jak również najbardziej przydatne tematy z gramatyki. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a cena bardzo korzystna w porównaniu z innymi szkołami, których oferty przeglądałam.

 • Ania28 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Na adres tej Szkoły Językowej natrafiłam poszukując nowego lektora. Zależało mi najbardziej na tym, abym każdą lekcję mogła maksymalnie wykorzystać, skupiając się głównie na mówieniu i włączeniu języka biznesowego. Trafiłam na lektorkę Monikę, która idealnie dopasowała tok nauczania do moich oczekiwań i dzięki systematycznym powtórkom oraz dużej ilości ciekawych materiałów, w ciągu ponad dwóch miesięcy od zaczęcia zajęć, widzę już spory progres. Zajęcia odbywają się w bardzo komfortowej atmosferze.
  Bardzo polecam tę Szkołę:)

 • Dorota27 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobra szkoła, uczę się już tam dwa lata. Polecam Panią Żanetę. Bardzo sumienna i cierpliwa osoba. Zawsze solidnie przygotowana, a poziom lekcji dostosowany do mojego poziomu.

 • D26 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczam do tej szkoły już drugi rok i mogę ją zarekomendować każdemu, kto chce poprawić swoją gramatykę, zasób słownictwa i swobodę wypowiedzi. Lektorzy, z którymi miałem zajęcia są kompetentni i dostosowują program do umiejętności ucznia. Dominika, z którą zwykle mam zajęcia, prowadzi je w sposób interesujący i kładzie nacisk na rzeczy, z którymi mam trudności i w których mam braki. Na lekcjach panuje miła i sympatyczna atmosfera a tematy lekcji są ciekawe. Ponadto mogę ją bardzo polecić, jeżeli ktoś chciałby nauczyć się poprawnej brytyjskiej wymowy :-) . Polecam.

 • Rafał24 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam, kończę rok nauki w Tongue i był to rok intensywny i efektywny, indywidualne podejście do ucznia, elastyczność w doborze materiału, otwartość na sugestie tematów powoduje, że nauka jest przyjemna, ciekawa i postępy bardzo szybko osiągane. Nie ma klasycznego "przerabiania" podręcznika strona po stronie. Zajęcia są różnorodne, na lekcjach dużo rozmawia się również na tematy bieżące co pozwala szybciej opanować umiejętność "codziennej" komunikacji. Dzięki Żanecie czas jest w pełni wykorzystany i szybko mija. To miła, otwarta i kreatywna lektorka. Zdecydowanie polecam.

 • Marcin10 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Polecam! Po długiej przerwie w nauce angielskiego chciałem nadrobić zaległości. Dzięki zajęciom indywidualnym nadgoniłem stracony czas i przełamałem obawy w mówieniu po angielsku. Lektorzy prowadzą zajęcia w sposób bardzo ciekawy i dostosowany do wymagań/oczekiwań ucznia. Jeszcze raz polecam !!!

 • Piotr30 listopada 2015Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam. Szkoła z profesjonalnym podejściem, wspaniałymi lektorami i miłą atmosferą. Uczę się w tej szkole od ponad roku i jetem usatysfakcjonowny. Lektorzy dostosowują się do wymagań i w zależności od potrzeb pracują nad kwestiami, które wymagają poprawy.

 • Paulina3 września 2015Ocena: 5/5

  Tongue znalazłam przez portal e-korepetycje.net, szukając lektora, z którym mogłabym spotykać się na indywidualne lekcje. Wszystko szybko udało się dograć i rozpoczęłam pracę z lektorką Dominiką. Jestem z niej bardzo zadowolona - cały program jest szyty na miarę potrzeb, dostosowany do zainteresowań, dzięki czemu zajęcia są megaciekawe, nie nudzą się, a czas leci tak szybko, że zawsze jestem zaskoczona, że to już koniec:) Dodatkowo, na każdej lekcji pracujemy na nowym materiale, w nowej formie, łącznie z grami planszowymi, quizami, filmikami i audycjami - ta różnorodność pomaga opanować różne formy przyswajania materiału. Ogromny nacisk na nowe słówka i swobodną rozmowę pomaga przełamać barierę w mówieniu, której doświadcza większość uczących się języka obcego. Atmosfera na zajęciach świetna, lektorka sympatyczna, uprzejma, otwarta i bardzo kreatywna. Nauka jest czystą przyjemnością i myślę, że w takim trybie pracy na efekty nie trzeba będzie długo czekać:) Polecam gorąco:)

 • Iwona9 maja 2015Ocena: 5/5

  To już mój drugi rok w tej szkole i jestem bardzo zadowolona z moich postępów. Jak zaczynałam zajęcia prawie wcale nie mówiłam w języku angielskim a teraz nie boje się wypowiadać na różne tematy i moje słownictwo jest coraz bogatsze.Zajęcia ciekawe, tematy dostosowane do potrzeb i zainteresowań grupy, bardzo dużo fajnego użytkowego słownictwa, przyjazna atmosfera motywuje do nauki.

 • Ula27 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Trwam wytrwale od 28 października i polecam tym , którzy próbują przełamać barierę w posługiwaniu się językiem angielskim.Zajęcia ciekawe, inspirujące do nauki.Atmosfera sprzyjająca do pokonywania tremy przed wypowiadaniem się .

 • Marta22 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Doskonale prowadzone zajęcia! W czasie zajęć nie ma straconej ani sekundy, cały czas coś się dzieje. Lektorki potrafią zarazić swoją pozytywną energią całą grupę. Robimy bardzo dużo różnorodnych ćwiczeń, lektorki przygotowują ciekawe tematy dostosowane do potrzeb słuchaczy tak aby nie były „oklepane” i czas szybko mija. Atmosfera bardzo przyjacielska. Test sprawdzający w trakcie kursu był autorski, co uważam za dużą zaletę. Z czystym sumieniem mogę polecić tę Szkołę.

 • Marek21 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Uczęszczam na zajęcia od kilku miesięcy. Szkołę językową Tongue mogę polecić z czystym sumieniem. Urozmaicone lekcje, elastycznie dostosowywane do potrzeb. Kompetentni lektorzy z profesjonalnym podejściem. Bardzo miła atmosfera.

 • Monika24 lipca 2014Ocena: 5/5

  Polecam szkołę językową Tongue. Lekcje indywidualne, na które uczęszczałam prowadzone są przez kompetentnych i kreatywnych nauczycieli. Zajęcia są bardzo ciekawe- przekonałam się, że nauka języka angielskiego może nie być nudna.
  W końcu przełamałam barierę i zaczęłam mówić w języku angielski. Dzięki.

 • Jola7 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Uczęszczałam na lekcje indywidualne do Szkoły Języka Angielskiego Tongue i szczerze polecam tę formę nauki. Lektor dostosowuje tematykę zajęć do potrzeb ucznia dzięki czemu nacisk jest kładziony na rozwijanie tych umiejętności, z którymi dana osoba ma większy problem. Dodatkowym atutem są zróżnicowane materiały otrzymywane, przez ucznia, na każdych zajęciach. Ponadto, cotygodniowe powtórki słownictwa i zadania domowe bardzo ułatwiają systematyczną naukę, a wszystko to odbywa się w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze. :)

 • Agnieszka21 maja 2014Ocena: 5/5

  Polecam indywidualne lekcje w szkole Języka Angielskiego Tongue.
  Zajęcia te pomogły mi przełamać blokadę w mówieniu oraz ogólną niechęć do tego języka.Lekcje przygotowane profesjonalnie do potrzeb indywidualnych. Atmosfera miła,przyjazna.

 • Basia2 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Uczęszczam na zajęcia do TONGUE i naprawdę bardzo sobie chwalę. Mała grupka (4 osoby), przesympatyczna atomsfera, różnorodne materiały (a nie "wałkowanie" z jednej ksiązki co jest standardem). Dużo konwersacji wręcz duskusji na bardzo ciekawe tematy (takie na czasie), a wyrywkowe powtórki słownictwa, gramatyki z lekcji wczesniejszej zmuszają do nauki na bieżąco :). Dzięki szkole przełamałam lęk przed mówieniem w języku angielskim i nabrałam większej pewności. Szczerze polecam Szkołę Języka ANgielskiego TONGUE ! Na naukę języka angielskiego nigdy nei jest za późno ! :D

 • Agnieszka9 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Lektorka Monika to osoba sympatyczna, cierpliwa i z poczuciem humoru. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Do każdego podchodzi indywidualnie. Nie przerabia podręcznika, ale dobiera materiały pomocnicze i tematy zajęć do umiejętności i potrzeb ucznia. Jej ogromna pasja i zaangażowanie czynią każdą lekcję bardzo interesującą. Wszystkim szczerze polecam;)

 • Łukasz5 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Lektorka Monika jest bardzo cierpliwą i efektywną nauczycielką. Podczas zajęć można dostrzec Jej duże doświadczenie - nie tylko językowe, ale również pedagogiczne. To wszystko składa się na szybko widoczne postępy u ucznia. Osobiście z sukcesem przygotowywałem się do CAE - sporo różnych materiałów i ćwiczeń pod kątem egzaminu. Polecam!

 • Mat5 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Bardzo uporządkowane, a przy tym urozmaicone zajęcia, liczne konspekty i pomoce zapewnia Prowadząca. Częste sprawdziany utrwalające wiedzę. Trudniejsze partie materiału omawiane kilkakrotnie i różnymi metodami. Dużo ćwiczeń i zadań domowych. Ogólnie bardzo wysoki poziom.

 • Ania4 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  miła, domowa, przyjazna atmosfera, wyjście naprzeciw potrzebom ucznia (w moim przypadku było to mówienie), zawsze przygotowana lekcja, duzo materiałów, czynnik motywacyjny, jednym słowem duży pozytyw:)

 • Monika4 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Indywidualne podejście do potrzeb i wymagań ucznia, materiały potrzebne do zajęć, duużo mówienia ( i o to chodzi!), super lekcje z korepetytorką Moniką! bardzo polecam! :) jestem bardzo zadowolona i chętnie tam wrócę po wakacjach!

 • Agnieszka2 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam wszystkim tę bardzo przyjazną uczniom szkołę!. Sympatycznie, ale co najważniejsze kompetentni lektorzy, którzy pomogą rozwiązać każdy problem i pożegnać się ze słabościami językowymi:-)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.