Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

SUPERIOR PROFESSIONAL EDUCATION

SUPERIOR PROFESSIONAL EDUCATION


(5 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

50 zł60 minut
Opinie: 37Ocena: 5.0/5

Zapraszam do uczestnictwa w zajęciach w roku szkolnym 2017/2018.

Oferuję następujące rodzaje przygotowań do egzaminu maturalnego:

Język polski, WOS, Historia, Filozofia

Zajęcia nakierowane są na rozwój zarówno pod kątem zdobywania wiedzy, jak i praktycznych umiejętności (pisanie wypracowań, czytanie ze zrozumieniem, uzasadnianie własnych przekonań). Pracuję w małych grupach (max. 4 osoby).
Zajęcia prowadzone są w formie konwersatorium. Program nauczania opiera się na podręcznikach akademickich. Dzięki temu przyswajana wiedza wykracza daleko poza wymagania stawiane przez egzaminatorów z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Indywidualne podejście do ucznia, skutkuje tym, że nabywa on umiejętności logicznego myślenia – tak bardzo przydatnych w codziennym życiu. Zajęcia prowadzone są w oparciu o tzw. tutoring oxfordzki. Każdy uczeń posiada swojego Tutora, czyli specjalistę z danej dziedziny, który kieruję jego rozwojem (relacja mistrz-uczeń). Opieka merytoryczna to gwarancja sukcesu w późniejszym życiu akademickim oraz zawodowym.
Wielu naszych uczniów, będąc już studentami, nadal aktywnie korzysta z naszych usług. To dla nas najlepsza rekomendacja!

Ps. Zadzwoń lub napisz @. Pierwsza konsultacja sprawdzająca Twoje predyspozycje jest darmowa. Zapraszam :)

Doświadczenie:
12 lat

Certyfikaty:
Doktor nauk humanistycznych, Polska Akademia Nauk, Gwarancja Najwyższej Jakości Kształcenia!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Gosia15 maja 2016Ocena: 5/5

  Wszystkim polecam zajecia z Piotrem! Najlepsze lekcje, jakie mialam kiedykolwiek oraz wplynely znaczaco na to, co dzisiaj w zyciu robie. Chetnie bym wrocila do czasu mojej matury !

  Pozdrawiam,
  Matura 2012 :)

 • Karol15 września 2013Ocena: 5/5

  Szczerze polecam te zajęcia wszystkim potrzebującym doszkolić się z polskiego. Zapewniają one świetne przygotowanie do matury. Zawsze prowadzone są w ciekawy, ale też i rzetelny sposób. Po paru miesiącach korepetycji maturę z polskiego, którą przed ich rozpoczęciem pisałem zwykle na 60%, zdałem z wynikiem 93%. Ponadto lekcje z filozofii pozwoliły mi rozwinąć moje początkowo marne zainteresowanie tym przedmiotem w prawdziwą pasję. Dzięki nim byłem drugi na polskiej olimpiadzie z filozofii, nie byłoby to możliwe bez pomocy Piotrka.

 • Ola10 lipca 2013Ocena: 5/5

  Bez jakichkolwiek wahań mogę polecić zajęcia u Piotrka! Gwarantują dobre przygotowanie do matury. Są one wielowymiarowe - praca z arkuszami maturalnymi połączona zostaje z wykładami i dyskusjami. Piotrek umie zmotywować do pracy zadając wypracowania, prosząc o powtórzenie materiału czy o przeczytaniu kilku przesłanych materiałów. Są to zajęcia dla wymagających osób, które faktycznie chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć własne horyzonty. Brzmi to może bardzo poważnie, ale nie ma się czego bać! Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, Piotrek jest życzliwy i zawsze pomocny. Wielkim atutem jest też zindywidualizowany stosunek do ucznia. Już po pierwszych zajęciach widoczne jest jak bardzo metody nauczania Piotrka różnią się od tych standardowych - na plus! Polecam raz jeszcze, zajęcia są naprawdę świetne!

 • Wiktor2 lipca 2013Ocena: 5/5

  Zajęcia mogę polecić każdemu, kto oprócz osiągnięcia dobrego wynika na maturze, chce rozwinąć się intelektualnie i osobowościowo. Dzięki spotkaniom z Piotrkiem horyzonty niesamowicie się poszerzają, zaczyna zwracać się uwagę na nowe zagadnienia i problemy, co pozwala na stały, pozytywny rozwój. Ponadto Piotrek uczy jak się nauczyć, przez co nauka staje się czystą przyjemnością, zamiast żmudnym procesem wkuwania niepotrzebnych informacji. Polecam każdemu bardzo mocno!

  Odpowiedź korepetytora

  Wiktor uczęszczał do mnie na zajęcia z WOS-u. Maturę zdał na poziomie rozszerzonym z wynikiem 88%.

 • Krzysiek29 czerwca 2013Ocena: 5/5

  Zajęcia były zupełnym przeciwieństwem nudnych szkolnych lekcji. Zagadnienia były podejmowane z różnych punktów widzenia. Nie brakowało ciekawostek. Przede wszystkim jednak, nieoceniony jest stosunek Piotrka do ucznia. Bardzo życzliwy, pomocny.

  Odpowiedź korepetytora

  Krzysiek był moim uczniem na zajęciach z historii. Maturę na poziomie rozszerzonym zdał z wynikiem 90%.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.