Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

SUPERIOR PROFESSIONAL EDUCATION

SUPERIOR PROFESSIONAL EDUCATION


(5 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

50 zł60 minut
Opinie: 39Ocena: 5.0/5

Witaj!
Zapraszam do uczestnictwa w zajęciach w roku szkolnym 2017/2018.

Oferuję następujące rodzaje przygotowań do egzaminu maturalnego:

Język polski, WOS, Historia, Filozofia

Zajęcia nakierowane są na rozwój zarówno pod kątem zdobywania wiedzy, jak i praktycznych umiejętności (pisanie wypracowań, czytanie ze zrozumieniem, uzasadnianie przekonań). Pracujemy w małych grupach (max. 4 osoby).
Zajęcia prowadzone są w formie konwersatorium. Program nauczania opiera się na podręcznikach akademickich. Dzięki temu przyswajana wiedza wykracza poza wymagania stawiane przez egzaminatorów z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Indywidualne podejście do ucznia, skutkuje tym, że nabywa on umiejętności logicznego myślenia – tak bardzo przydatnych w codziennym życiu. Zajęcia prowadzone są w oparciu o tzw. tutoring oxfordzki. Każdy uczeń posiada swojego Tutora, czyli specjalistę z danej dziedziny, który kieruję jego rozwojem (relacja mistrz-uczeń). Opieka merytoryczna to gwarancja sukcesu w późniejszym życiu akademickim oraz przyszłym życiu zawodowym.
Wielu naszych uczniów, będąc już studentami, nadal aktywnie korzysta z naszych usług. To dla nas najlepsza rekomendacja!

Ps. Zadzwoń lub napisz @. Pierwsza konsultacja sprawdzająca Twoje predyspozycje jest darmowa. Zapraszam :)

Doświadczenie:
12 lat

Certyfikaty:
Doktor nauk humanistycznych, Polska Akademia Nauk, Gwarancja Najwyższej Jakości Kształcenia!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Piotrek3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia u Piotrka. Matura z rozszerzona z j.polskiego i WOSu zdana w każdym przypadku na ponad 90%. O to chodziło :-)

 • Patrycja2 lipca 2017Ocena: 5/5

  szczerze polecam! zajęcia interesujące a co najważniejsze efektywne.

 • Gosia15 maja 2016Ocena: 5/5

  Wszystkim polecam zajecia z Piotrem! Najlepsze lekcje, jakie mialam kiedykolwiek oraz wplynely znaczaco na to, co dzisiaj w zyciu robie. Chetnie bym wrocila do czasu mojej matury !

  Pozdrawiam,
  Matura 2012 :)

 • Karol15 września 2013Ocena: 5/5

  Szczerze polecam te zajęcia wszystkim potrzebującym doszkolić się z polskiego. Zapewniają one świetne przygotowanie do matury. Zawsze prowadzone są w ciekawy, ale też i rzetelny sposób. Po paru miesiącach korepetycji maturę z polskiego, którą przed ich rozpoczęciem pisałem zwykle na 60%, zdałem z wynikiem 93%. Ponadto lekcje z filozofii pozwoliły mi rozwinąć moje początkowo marne zainteresowanie tym przedmiotem w prawdziwą pasję. Dzięki nim byłem drugi na polskiej olimpiadzie z filozofii, nie byłoby to możliwe bez pomocy Piotrka.

 • Ola10 lipca 2013Ocena: 5/5

  Bez jakichkolwiek wahań mogę polecić zajęcia u Piotrka! Gwarantują dobre przygotowanie do matury. Są one wielowymiarowe - praca z arkuszami maturalnymi połączona zostaje z wykładami i dyskusjami. Piotrek umie zmotywować do pracy zadając wypracowania, prosząc o powtórzenie materiału czy o przeczytaniu kilku przesłanych materiałów. Są to zajęcia dla wymagających osób, które faktycznie chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć własne horyzonty. Brzmi to może bardzo poważnie, ale nie ma się czego bać! Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, Piotrek jest życzliwy i zawsze pomocny. Wielkim atutem jest też zindywidualizowany stosunek do ucznia. Już po pierwszych zajęciach widoczne jest jak bardzo metody nauczania Piotrka różnią się od tych standardowych - na plus! Polecam raz jeszcze, zajęcia są naprawdę świetne!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.