Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Filip


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z fizyki

60 zł60 minut
Opinie: 4Ocena: 5.0/5

Zapisy na rok szkolny (od października)! Magister Fizyki UW. 9 lat doświadczenia. Oferuję: matematyka i fizyka – Matura, pomoc regularna i okazjonalna, IB exam (in English), klasówki itp.
- przygotowanie do matury z fizyki i matematyki na obydwu poziomach: rozszerzonym i podstawowym.
- utrwalanie wiadomości z lekcji, regularna i okazjonalna pomoc, nadrabianie zaległości itp
- przygtowanie do egzaminów, kolokwiów w zakresie studiów techniczno-przyrodniczych (po wcześniejszym wysłaniu materiałów z zakresem tematycznym – mechanika klasyczna (dynamika, kinematyka), termodynamika , drgania i fale, elektromagnetyzm, podstawy fizyki kwantowej, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa, analiza matematyczna (granice, pochodne, całki, szeregi itp.)
- Nie pomagam w trakcie egzaminów i nie robię zadań na zamówienie.

Posiadam 8-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkół jak i studentom. Pracowałem zawodowo jako korepetytor w fundacji "Dajemy dzieciom siłę". Lubię pomagać i zawsze zależy mi, żeby uczeń osiągał jak najlepsze rezultaty. Jestem cierpliwy i wyrozumiały. Mam empatyczne podejście do ucznia i uważam, że wszystko jest kwestią czasu.

Jak uczę? Staram się, żeby uczeń wzbudził w sobie samodzielne myślenie, więc stosuje metodę naprowadzania. Optymalizuje jej poziom, aby uczeń wyniósł z lekcji jak najwięcej i jednocześnie jak najwięcej zadań zrobił samodzielnie. Tłumaczenie zagadnień wzbogacam podając przykłady, analogie, rozwiązując problem od różnych stron.
W przypadku egzaminu gimnazjalnego i matury podstawowej z matematyki zwracam szczególną uwagę na wnioskowanie z treści poleceń.

Kontakt:
Proszę o kontakt przez formularz na stronie
lub: +48 537069784
lub: +44 7448796631 (obecnie korzystam z angielskiego numeru, proszę dać znać, chętnie oddzwonię)
Jeżeli nie odbieram telefonu, proszę napisać SMS’a lub maila, a chętnie umówię się na spotkanie.
Pozdrawiam,
Filip

Doświadczenie:
Udzielam korepetycji od ponad 7 lat i mam za sobą wielu wdzięcznych uczniów, którzy dostali się do wymarzonych szkół pisząc dobrze egzamin gimnazjalny. Podobnie, wielu zadowolonych uczniów, którzy zdali sierpniowe poprawki z fizyki i matematyki, jak również uczniów z klas mat-fiz najlepszych szkół w Warszawie.

Certyfikaty:
Magister z fizyki na UW, certyfikat biegłości językowej z angielskiego B2 UW (równoważny FCE).

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • JGS20 września 2016Ocena: 5/5

  A super tutor. Very reliable and willing to work with my son's needs for the IB in both Math and Physics. My son enjoyed working with him very much.

 • Kacper30 października 2015Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor,który wytłumaczy wszystko z dziedziny fizyki i matematyki. Wydaje się, że jego wiedza jest większa od zbioru liczb rzezczywistych :). Podoba mi się podejście do ucznia, które jest niezwykle profesjonalne. Lekcje mijają szybko co jest potwierdzeniem skuteczności nauczania. Z taką pomocą można zrozumieć każde zagadnienie. Naprawdę polecam tego korepetytora.

 • Anonim28 lipca 2014Ocena: 4/5

  Nauczyciel wymagający, który ma wiedzę i chęci, potrafi nauczyć, ale czasem ponoszą go nerwy i traci ufność uczniów. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowany pod względem zadań, jak i zagadnień teoretycznych. Niestety zbyt często zajęcia odbywały się z lekkim poślizgiem ze względu na spóźnienia korepetytora (10-30 minut). Abstrahując od opóźnień lekcji po wcześniejszym uzgodnieniu, nagminnie zdarzały się przesunięcia zajęć w czasie po jedynie smsie wysłanym 10 minut przed spotkaniem co skutkowało odwołaniem dodatkowych lekcji z innych przedmiotów.
  Podsumowując, nauczyciel ma kilka wad, jednak potrafi bardzo dobrze przygotować uczniów w dziedzinie fizyki do matury. Myślę, że Pan Filip to jak najbardziej właściwa osoba do nauczania innych, a po wyeliminowaniu złych cech będzie wręcz idealnym korepetytorem.

 • Paweł4 listopada 2013Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu usługi Pana Filipa

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.