Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Kamil


(10 ogłoszeń)

Udzielę korepetycji z matematyki wyższej

 • Przedmiot: matematyka wyższa
 • Miejsce lekcji: Online
 • Zakres lekcji: Szkoła średnia, Studia
 • Preferowane dni lekcji: nie uzupełniono
40 zł60 minut
Opinie: 20Ocena: 5.0/5

KOLOKWIUM LUB EGZAMIN Z MATEMATYKI?
korki online lub pomoc mms nie tylko przed egzaminem, jeżeli wiesz co mam na myśli ; )

O MNIE:
Na co dzień prowadzę grupowe korepetycje dla studentów oraz uczę maturzystów na poziomie rozszerzonym w szkole kursów maturalnych. Prywatnie jestem studentem Matematyki na Politechnice (stypendystą), więc z tym przedmiotem stykam się dosłownie codziennie. Moją największą zaletą jest umiejętność dopasowania się do potrzeb osoby, jasnego i obrazowego tłumaczenia nawet zawiłych rzeczy oraz bardzo dobre podejście do nauczania dzięki czemu nie ma stresu i napięcia a nauka przebiega w przyjemnej atmosferze ; )

KORKI:
Lekcje udzielam on-line za pomocą wirtualnej tablicy i tabletu oraz słuchawek, dzięki czemu masz wrażenie jakbym siedział obok Ciebie tłumacząc rzeczy na kartce. Dzięki takiej formie korków nie tracisz czasu na dojazdy, siedzisz komfortowo we własnym domu a nauka jest tak samo efektywna.

JAKIE DZIAŁY?
Analiza 1 i 2 lub Matematyka 1 i 2
w tym: macierze, wektory, granice, pochodne, całki, geometria analityczna
ponadto matematyka finansowa, prawdopodobieństwo i statystyka, oraz inne (pytaj śmiało!)

Jeżeli jeszcze nie próbowałeś korków w takiej postaci, oferuje pierwsze, próbne 45 minut za 15zł abyś mógł się przekonać do tej formy i abyśmy się nawzajem poznali.
Na korki umawiamy się telefonicznie, rozliczamy się przelewem po odbyciu lekcji.

pisz lub dzwoń śmiało ; )

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jan26 maja 2017Ocena: 5/5

  Korepetycje u Kamila są bardzo pomocne. Piszę z perspektywy zeszłorocznego maturzysty. Przyjazna atmosfera i bardzo dobre tłumaczenie. Bardzo polecam!

 • Krzysztof26 maja 2017Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, lekcje on-line prowadzone w super atmosferze no i co najważniejsze kolos zaliczony :) Polecam i pozdrawiam !

 • Yanina18 maja 2017Ocena: 4/5

  Sprawny kontakt, potrafi dostosować się do potrzeb klienta, jestem zadowolona ze współpracy!

 • Rafal10 maja 2017Ocena: 2/5

  Niestety, płatność była natychmiastowa, gdyż razem z grupą potrzebowaliśmy szybkiego rozwiązania zadania dotyczącego prostego, nawet podstawowego zagadnienia dotyczącego analizy ekonomicznej. Dwa razy kontaktowaliśmy się z Panem, przy czym poprawiał te błędy i za całą pracę otrzymaliśmy mniej niz 40% z całej puli punktowej.

  Odpowiedź korepetytora

  Tak, dzialam wg mojej najlepszej wiedzy zgodnie z informacjami które otrzymam. Niestety czasem może się okazać, że rozwiązanie nie spelnia w 100% oczekiwań osoby sprawdzającej, na co moge nie mieć wpływu nie mając pełnego obrazu sytuacji. Niestety Pan Rafał nie zwrócił się do mnie, tylko wystawił opinię bez kontaktu ze mną. Takie nieporozumienia się zdarzają, wtedy zwracam część lub całość pieniędzy, wspólnie wypracowujemy rozwiązanie które zadowala obie strony.

 • Angelika4 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Polecam,bardzo dobry korepetytor. Świetna współpraca:)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.