Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Rafał


(3 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z matematyki

40 zł45 minut
Opinie: 7Ocena: 5.0/5

Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.
Tanio, szybko, profesjonalnie , w miłej bezstresowej atmosferze i przystępnej formie.

KIM JESTEM
Jestem nauczycielem matematyki i informatyki oraz absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w zakresie nauczania matematyki i informatyki.

W CZYM MOGĘ POMÓC?
Uczę gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz przygotowuję do matury podstawowej oraz rozszerzonej z matematyki lub/i infromatyki.

CO MNIE WYRÓŻNIA?
• Praktyczny sposób przekazywania wiedzy z niezbędnym minimum teorii.
• Wskazuję związek omawianych zagadnień z „życiem na co dzień” lub potencjalnej pracy zawodowej, co bardzo korzystnie wpływa na chęć uczenia się.
• Indywidualne podejście.
• Sposób prowadzenia lekcji.
• Sumienność
• Zaangażowanie
• Cierpliwość

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE
Matematyka jest przedmiotem ścisłym i z tego powodu może sprawiać spore trudności. Jestem jednak pewien, że wspólnie znajdziemy sposób na ich opanowanie. Korepetycje opieram na pełnym partnerstwie.

DOŚWIADCZENIE
Korepetycji z matematyki udzielam od 15 lat, zawsze starając się elastycznie dopasować do każdego poziomu.

KILKA SŁÓW O MATURZE
Musicie państwo wiedzieć, że bardzo wnikliwie analizują zadania, które pojawiły się do tej pory na maturach. Dzięki temu wiem, że jest kilka typów zadań, które zawsze się pojawiały i aby je rozwiązać można wykorzystać kilka sprytnych sztuczek oraz kilku konkretnych schematów, których zawsze uczę, a co przynosi oczekiwane efekty.
Stawiam przede wszystkim na praktykę, teorii podaję jedynie niezbędne minimum niewykraczające poza wymogi egzaminu maturalnego.

Bardzo lubię to co robię, nie pozostawiam niejasności w temacie tłumacząc każde zagadnienie tak długo jak będzie to konieczne. Intensywność i sposób prowadzenia zajęć pozostawiam do uzgodnienia.

GORĄCO ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY!

Doświadczenie:
Praca w szkole jako nauczyciel matematyki i informatyki, 15 lat udzielania korepetycji.

Certyfikaty:
Dyplom ukończenia studiów

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wera21 października 2016Ocena: 5/5

  Pomoc, którą udzielił Pan Rafał podczas wakacji mojej córce, już pod koniec września zaowocowała dobrym wynikiem pierwszego sprawdzianu z matematyki w drugiej klasie. Zdecydowaliśmy się na kontynuacje współpracy i z czystym sumieniem mogę każdemu polecić korepetycje z Panem Rafałem.

 • Andrzej13 października 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam korepetycje z Panem Rafałem. Fachowo i konkretnie, w przystępny sposób oraz w miłej atmosferze. POLECAM

 • Eliza28 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Ogromna cierpliwość, wiedza i świetne podejście do ucznia oraz i niesamowita umiejętność przekazywania wiedzy. Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że mogę plecić Pana Rafał każdemu:)

 • Adam16 października 2014Ocena: 5/5

  Jestem MEGA zadowolony ze współpracy z Panem Rafałem. Pomoc terminowa, i co najważniejsze materiał bardzo dobrze wytłumaczony. Szczerze POLECAM współpracę z Panem Rafałem Dziękuję :)

 • Inessa24 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Pełny profesjonalizm, przystępne przekazywanie wiadomości umożliwiające zrozumienie tematu. Zawsze punktualny, dyspozycyjny z podejściem do niechętnego ucznia. Polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.