Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Pomoc

REJESTRACJA W SERWISIE I KORZYSTANIE Z KONTA

Jak założyć konto w serwisie?
Aby zarejestrować się w serwisie e-korepetycje.net, należy przejść na podstronę Załóż konto i wypełnić formularz zapoznając się przy tym z Regulaminem i akceptując go. Należy pamiętać o tym, że login będzie widoczny zarówno w treści ogłoszenia, jak i w jego adresie. Po zarejestrowaniu wystarczy odebrać email i aktywować konto klikając w link aktywacyjny (UWAGA: email może dojść z opóźnieniem lub może trafić do folderu "spam"). Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. W serwisie można dodać tylko jedno konto.
Zapomniałem/am loginu. Co zrobić?
Przede wszystkim, do logowania na konto możesz użyć adresu email zamiast loginu. Login natomiast znajduje się na podstronie z Twoim ogłoszeniem, więc wystarczy je odszukać i go sprawdzić. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt i o podanie adresu mailowego, jaki został podany przy rejestracji.
Zapomniałem/am hasła. Co zrobić?
Do odzyskania zapomnianego hasła służy zakładka Zapomniałem hasła. Wystarczy uzupełnić formularz podając swój login i email, a następnie odebrać emaila i postępować zgodnie ze wskazówkami w otrzymanej wiadomości. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt i o podanie loginu bądź adresu mailowego, jakie zostały podane przy rejestracji w serwisie.
Zapomniałem/am maila. Co zrobić?
Do logowania do serwisu możesz użyć albo emaila, albo loginu. To samo dotyczy formularza odzyskiwania hasła, w którym wymagana jest tylko jedna z tych danych. Zaloguj się zatem na swoje konto i sprawdź przypisany do niego adres email.
Jak zmienić swoje dane?
W celu edycji danych należy zalogować się na swoje konto za pomocą loginu (lub emaila) i hasła podanego przy rejestracji. Następnie należy przejść do swojego profilu i przejść do zakładki "Dane konta". Możesz tam wprowadzić bądź zmienić dane kontaktowe, obszary działania, zdjęcie, informację o sobie, hasło oraz dane do faktury.
Czym są obszary działania?
Obszar działania to nic innego jak miasto bądź dzielnica, na terenie której udzielane są korepetycje. Obszary działania można dodać po zalogowaniu do konta, w zakładce "Dane konta" -> "Obszary działania".
Jak usunąć swoje konto?
Usunięcie konta jest możliwe na prośbę mailową wysłaną z adresu email przypisanego do konta w serwisie.
Dlaczego moje konto zostało usunięte?
Oprócz usuwania kont na prośbę użytkowników, usuwane są konta niezgodne z regulaminem. Powód usunięcia znajduje się w treści wiadomości systemowej, która jest wysyłana na adres email przypisany do konta w serwisie. W razie wątpliwości co do powodu usunięcia ogłoszenia, prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.

OGŁOSZENIA:

Czy dodawanie ogłoszeń jest darmowe?
Tak, zarówno założenie konta, jak i dodanie dowolnej liczby ogłoszeń, są darmowe. Odpłatne są jedynie dodatkowe usługi, w tym wyróżnienie ogłoszenia korepetycji.
Jak dodać ogłoszenie korepetytora?
Aby dodać ogłoszenie, należy zalogować się na swoje konto za pomocą loginu (lub emaila) i hasła podanego przy rejestracji. Następnie należy przejść do zakładki "Udzielam korepetycji" i kliknąć przycisk "Dodaj ogłoszenie". Ogłoszenie będzie widoczne na stronie tuż po jego dodaniu.
Jak dodać ogłoszenie ucznia?
Aby dodać ogłoszenie, należy zalogować się na swoje konto za pomocą loginu (lub emaila) i hasła podanego przy rejestracji. Następnie należy przejść do zakładki "Szukam nauczyciela" i kliknąć przycisk "Dodaj ogłoszenie". Ogłoszenie ucznia wygasa po 30 dniach od jego dodania, chyba że okres ten zostanie przedłużony przez przejście do zakładki "Szukam nauczyciela" i kliknięcie ikony odświeżenia przy wybranym ogłoszeniu.
Jak dodać ofertę pracy?
Aby dodać ofertę pracy, należy zalogować się na swoje konto za pomocą loginu (lub emaila) i hasła podanego przy rejestracji. Następnie należy przejść do zakładki "Dam pracę" i kliknąć przycisk "Dodaj ofertę pracy". Oferta wygasa po 30 dniach od jej dodania, chyba że okres ten zostanie przedłużony przez przejście do zakładki "Dam pracę" i kliknięcie ikony odświeżenia przy wybranej ofercie.
Jak edytować ogłoszenie lub ofertę?
Edycji ogłoszenia lub oferty pracy dokonuje się po zalogowaniu na swoje konto i przejściu do zakładki z wybranym rodzajem ogłoszeń ("Udzielam korepetycji", "Szukam nauczyciela" lub "Dam pracę"). Wystarczy wybrać ogłoszenie lub ofertę, dokonać zmian i je zaakceptować. Zmiany widoczne są natychmiastowo.
Jak usunąć ogłoszenie lub ofertę?
Usunięcia ogłoszenia lub oferty dokonuje się po zalogowaniu na swoje konto i przejściu do zakładki z wybranym rodzajem ogłoszeń ("Udzielam korepetycji", "Szukam nauczyciela" lub "Dam pracę"). Wystarczy przy wybranym ogłoszeniu lub ofercie kliknąć ikonę krzyżyka. Usunięcie ogłoszenia jest nieodwracalne.
Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?
Usuwane są wyłącznie ogłoszenia niezgodne z regulaminem. Powód usunięcia znajduje się w treści wiadomości systemowej, która jest wysyłana na adres email przypisany do konta w serwisie. W razie wątpliwości co do powodu usunięcia ogłoszenia, prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.
Jak wyróżnić ogłoszenie?
Informacje na temat sposobów wypromowania swojego ogłoszenia można znaleźć po zalogowaniu się w serwisie i przejściu do zakładki Dodatkowe usługi -> Wyróżnij ogłoszenie. Najkrótszy możliwy czas wyróżnienia to 1 miesiąc. Płatność odbywa się przez wysłanie SMSa (tylko przy wyróżnieniu na 1 miesiąc), lub przelewem.
Od czego zależy pozycja ogłoszenia?
Zarówno na listach ogłoszeń, jak i w wynikach wyszukiwania, w pierwszej kolejności wyświetla się sekcja z ogłoszeniami wyróżnionymi, a w dalszej kolejności - z ogłoszeniami zwykłymi. Ogłoszenia wyróżnione są w pierwszej kolejności sortowane po okresie pozostałego wyróżnienia (im dłuższy ten okres, tym wyższa pozycja), a ogłoszenia zwykłe - w kolejności od najbardziej aktualnego, przy czym data ta jest aktualizowana po każdorazowym zalogowaniu się użytkownika na swoje konto. Oznacza to, że logując się do serwisu, odświeżasz datę ostatniej aktualizacji wszystkich swoich ogłoszeń. Domyślną kolejność sortowania ogłoszeń można zmienić, wybierając inny sposób sortowania - nie wpływa to jednak na kolejność głównych sekcji, jakimi są ogłoszenia wyróżnione i zwykłe.
Jak kontrolować pozycję swojego ogłoszenia?
Pozycja na liście ogłoszeń wyróżnionych jest zależna od pozostałego okresu wyróżnienia. Aby sprawdzić, na jaki okres są wyróżnione konkurencyjne ogłoszenia, należy zalogować się na swoje konto w serwisie i wrócić na listę ogłoszeń. Aby zająć miejsce konkurenta, należy wyróżnić swoje ogłoszenie na okres dłuższy co najmniej o 1 dzień.
Pozycja na liście ogłoszeń zwykłych jest zależna od daty ostatniej aktywności użytkownika. Data ta jest odświeżana po każdorazowym zalogowaniu się na swoje konto, jednak pozycje mogą się odświeżać z drobnym opóźnieniem.

OPINIE:

Jak wystawić opinię?
W celu dodania opinii, należy przejść na podstronę z ogłoszeniem swojego nauczyciela i uzupełnić formularz dodawania opinii. Należy podać działający adres email, ponieważ w celu aktywacji opinii niezbędne jest kliknięcie w link aktywacyjny przesłany mailem. Aktywacja nie jest potrzebna, jeśli opinię wystawia zarejestrowany użytkownik serwisu.
Jak edytować treść opinii?
Nie ma możliwości zmiany treści opinii.
Jak usunąć opinię?
Usunięcie opinii jest możliwe wyłącznie w przypadku, gdy narusza ona regulamin serwisu.
Jak odpowiedzieć na opinię?
Korepetytorzy mogą skorzystać z opcji jednorazowej odpowiedzi na każdą z otrzymanych opinii. Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki "Opinie" i kliknąć link "Odpowiedz na opinię" przy wybranym komentarzu. Odpowiedź na opinię nie wymaga dodatkowej aktywacji.

KORESPONDENCJA:

Jak skontaktować się z użytkownikiem serwisu?
Aby skontaktować się z wybranym użytkownikiem serwisu, należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny pod jego ogłoszeniem, lub na podstronie z jego profilem. Jeśli wiadomość wysyła niezarejestrowany użytkownik, informacja o wiadomości zostanie wysłana na skrzynkę pocztową użytkownika, na podany przy rejestracji adres email. Jeśli wiadomość wysyła zarejestrowany użytkownik, wiadomość trafi na wewnętrzną skrzynkę użytkownika, a o wiadomości zostanie on dodatkowo poinformowany mailowo.

INNE:

Jak zgłosić błędy w serwisie bądź naruszenie regulaminu?
W razie napotkania jakichkolwiek błędów bądź naruszeń regulaminu przez użytkowników, prosimy o informacje poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.
Jak zareklamować swoją stronę w serwisie?
Informacje na temat reklamy znajdują się w zakładce Reklama.