Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Viola Olszewska - skuteczna pomoc z matematyki w przyjaznej atmosferze


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z matematyki

120 zł60 minut
Opinie: 83Ocena: 5.0/5

Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki i k u r s y m a t u r a l n e – zapisy na 2017/2018. Jestem nauczycielem i uczę matematyki w jednej z warszawskich szkół. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi (liczne kursy i szkolenia), ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie (i tym którzy "wyciągają się" z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów).

Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych (sgh, wne uw, sggw, pw itp.): analiza i algebra. Moja specjalność to maturzyści i studenci. Przygotowuję do matury (matura 2018 podstawowa i rozszerzona – kursy maturalne), egzaminów, klasówek, pomagam nadrobić zaległości oraz w pracach domowych (również przez internet).

Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy (zapraszam do zapoznania się z opiniami moich uczniów, posiadam liczne referencje). Zajęcia odbywają się w przestronnym biurze lub u mnie w mieszkaniu.

Cena zajęć: 120zł za 60min., grupa 2 osobowa: 70zł / 60min.
Aktualnie nie mam możliwości dojechania na zajęcia.

Zapraszam serdecznie.

Wioletta Olszewska
tel. 508 156 279

Doświadczenie:
- korepetytor od wielu lat - nauczyciel matematyki w szkole - liczne referencje uczniów

Certyfikaty:
- magister matematyki - wykształcenie pedagogiczne - ukończone liczne kursy i szkolenia z zakresu nauczania matematyki i aktualnych wymagań programowych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kuba6 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Niezmiernie polecam zajęcia z Panią Violą. Jej sumienność, cierpliwość, pozytywne nastawienie oraz doświadczenie w pracy z uczniami pomogły mi przebrnąć przez cały maturalny chaos bez większych problemów. Dzięki dobremu wynikowi z matury z matematyki dostałem się na planowaną uczelnie. Jeszcze raz dziękuję :)

 • Ania28 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Pania Viola. Zawsze tlumaczy sposobem odpowiednio dobranym i zrozumialym dla ucznia. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i dzięki nim takze z wyników matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Na lekcjach panuje spokojna i przyjemna atmosfera, nie ma sie czym stresowac :)

 • Natalia24 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z panią Wiolą, dzięki niej bez problemu zdałam maturę i dostałam sie na wymarzoną uczelnię. Pani jest bardzo cierpliwa i tłumaczy do skutku.

 • Klaudia17 lipca 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim zajęcia z Panią Violą, od kiedy zaczęłam korzystać z korepetycji matematyka przestała być straszna. Pani Viola potrafi skutecznie wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia w bardzo prosty sposób:)

 • Ewa13 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pani Viola "odczarowuje" matematykę w profesjonalny sposób, przywraca wiarę we własne umiejętności, potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornego ucznia. Egzamin gimnazjalny córki na 100%, matura rozszerzona syna 72%. Dziękujemy!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.