Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Viola Olszewska


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z matematyki

120 zł60 minut
Opinie: 75Ocena: 5.0/5

Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki i k u r s y m a t u r a l n e – zapisy na 2016/2017. Jestem nauczycielem i uczę matematyki w jednej z warszawskich szkół. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi (liczne kursy i szkolenia), ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie (i tym którzy "wyciągają się" z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów).

Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych (sgh, wne uw, sggw, pw itp.): analiza i algebra. Moja specjalność to maturzyści i studenci. Przygotowuję do matury (matura 2016 podstawowa i rozszerzona – kursy maturalne), egzaminów, klasówek, pomagam nadrobić zaległości oraz w pracach domowych (również przez internet).

Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy (zapraszam do zapoznania się z opiniami moich uczniów, posiadam liczne referencje). Zajęcia odbywają się w przestronnym biurze lub u mnie w mieszkaniu.

Cena zajęć: 120zł za 60min., grupa 2 osobowa: 70zł / 60min.
Aktualnie nie mam możliwości dojechania na zajęcia.

Zapraszam serdecznie.

Wioletta Olszewska
tel. 508 156 279

Doświadczenie:
- korepetytor od wielu lat - nauczyciel matematyki w szkole - liczne referencje uczniów

Certyfikaty:
- magister matematyki - wykształcenie pedagogiczne - ukończone liczne kursy i szkolenia z zakresu nauczania matematyki i aktualnych wymagań programowych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Natalia9 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo miło wspominam korepetycje u Pani Violi. Pani Viola ma dar przekazywania wiedzy, nauka u niej to przyjemność i szybko widać efekty. Dzięki korepetycjom u Pani Violi uzyskałam bardzo wysokie wyniki na maturze podstawowej i rozszerzonej. Bardzo polecam!

 • Weronika9 września 2016Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia z panią Violą, chodzi się na nie z przyjemnością. Miła atmosfera, dokładnie tłumaczone zadania i świetne przygotowanie do matury rozszerzonej. Z takim korepetytorem cechującym się niesamowitą cierpliwością matematyka nie jest straszna :)

 • Alicja29 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo gorąąąco polecam korepetycje u Pani Violi! Nauka z matematyki nigdy nie była taka przyjemna, przyjazna atmosfera, czuć, że nauczycielowi zależy na dobru swojego ucznia i jego wynikach w nauce. Dzięki Pani Violi matematyka stała się dla mnie prosta i bez problemu zdałam egzamin maturalny. Polecam serdecznie!

 • Patrycja28 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Bardzo polecam! Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, pani Wiola jet niesamowicie ciepłą i cierpliwą osobą, naprawdę czuć, że zależy Jej na dobrym przygotowaniu ucznia. Dzięki jej pomocy czułam się dobrze przygotowana do matury rozszerzonej z matematyki.

 • Klaudia14 lipca 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panią Violetta pozwalają na rzetelne przygotowanie się do egzaminu maturalnego , w czasie zajęć można zarówno się nauczyć jak i starannie powtórzyć metod rozwiązywania zadań typowo maturalnych. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wyniku który otrzymałam ( 92%) którego nie byłabym w stanie osiagnac bez pomocy Pani Violetty

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.