Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 66 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z angielskiego

40 - 90 zł60 minut
Opinie: 66Ocena: 5.0/5

Witam! Jeśli szukasz ciekawych lekcji, przydatnych materiałów oraz lektora z pasją i umiejętnościami do przekazywania wiedzy – nie mogłeś lepiej trafić! Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już zaawansowany – pokaż mi swój cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć! Na początek spójrz na opinie uczniów! A teraz parę słów o mnie:

Jestem nauczycielem o najwyższym poziomie biegłości językowej (C2), potwierdzonym certyfikatami Cambridge. Zajęcia prowadzę w ciekawy sposób, używam autentycznych angielskich artykułów, filmów, dopasowuję się do potrzeb uczniów. Wszystko po to, by jak najszybciej opanował/a ten wspaniały język :)

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Mam doświadczenie w nauczaniu a także wiele materiałów do dyspozycji na różnych poziomach zaawansowania. Pomagam zarówno dorosłym, jak i młodzieży oraz dzieciom. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, matury ustnej, podstawowej i rozszerzonej, a także do certyfikatów takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL czy STANAG.

Prowadzę kursy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Nauczam zarówno od podstaw, jak i na wyższych poziomach zaawansowania (do C2 włącznie).

Gwarantuję interesujące lekcje w bezstresowej atmosferze oraz satysfakcję!

Nauka u nauczyciela (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcja w trzy osoby 40zł/60 min za osobę

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia indywidualne i grupowe, kursy dla firm, przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE,CAE,CPE, IELTS, TOEFL, STANAG, matury, egzaminu gimnazjalnego, zajęcia dla dzieci i młodzieży, konwersacje, bieżąca pomoc w nauce,

Certyfikaty:
Matura rozszerzona z wynikiem 100%, FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ola22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Lekcje mijały w super atmosferze. Mikołaj potrafi nauczyć i w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, które wcześniej stanowiły trudność. Zawsze uśmiechnięty, radosny i cierpliwy. Lekcje urozmaicone przez co nie sposób się nudzić.
  POLECAM!

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za współpracę i opinię!

 • Irmina21 lutego 2017Ocena: 5/5

  To co wyróżnia Mikołaja spośród innych nauczycieli to energia i entuzjazm widoczny na każdych zajęciach. Mikołaj wie jak poprowadzić zajęcia, aby byly one interesujące i angażujące dla ucznia. Podczas lekcji poruszaliśmy wiele ciekawych tematów, wszystko przy sporej dawce humoru :)
  Zdecydowanie polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Nie nudziliśmy się! Dzięki za opinię :)

 • Arek12 lutego 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to naczyciel, który sam wobec siebie stawia coraz to nowe cele.
  Tę pasję w osiąganiu celu potrafi przekazać i zarazić nią innych.
  W nauce języków obcych jest to zaleta, która jest nieoceniona.
  Jednocześnie zawsze bardzo skrupulatny, punktualny i dobrze przygotowany do zajęć.
  Bezpośrednie podejście, duża dawka humoru powodują, że zajęcia są zawsze fajne i nie myślisz o nich w kategoriach "znowu muszę się uczyć".
  Polecam

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki takim uczniom nauczyciel wykonuje swoją pracę z pasją i kółko się zamyka :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

 • Łukasz2 lutego 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie mój najlepszy wybór jeśli chodzi o nauczycieli. Poza ogromną wiedzą Mikołaj ma odpowiedni charakter do bycia nauczycielem - jest wymagający, ale potrafi ułożyć taki plan, który będzie potrafiła wykonać osoba taka jak ja - dorosły z mnóstwem innych obowiązków. Na zajęcia zawsze jestem przygotowany i po kilku miesiącach okazało się że nauka wcale nie musi być nudna. Mikołaj ma masę energii i świetnie się z nim współpracuje. Polecam wymagającym.

  Odpowiedź korepetytora

  Mam szczęście współpracować z osobami, które dają się zarazić pasją do języków! Dziękuję bardzo :)

 • Karolina i Damian16 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj nie był naszym pierwszym lektorem, ale bardzo byśmy chcieli, żeby był ostatnim! Lekcje z nami nie są łatwe - z natury jesteśmy dość leniwi, ale poziom motywacji i entuzjazm Mikołaja jest tak zaraźliwy, że lekcje angielskiego były jednym z przyjemniejszych punktów tygodnia. I tak Damian - ignorant gramatyczny zaczął zwracać uwagę na czasy i formy, a Karolina - stroniąca od słuchania języka obcego nie wyłącza odruchowo każdego filmu anglojęzycznego. Sympatyczny, cierpliwy (!), dowcipny, z poczuciem humoru i niespożytą energią - to były najzabawniejsze, a przy tym najefektywniejsze lekcje w jakich braliśmy udział !
  P.S. Kilka razy analizowaliśmy czy na pewno powinniśmy wrzucać ten komentarz - wszak chcielibyśmy niedługo do Ciebie wrócić, a nie tak łatwo do Ciebie się dostać ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo Wam dziękuję! Chyba oprawię tę opinię ;) Zapraszam do szybkiego powrotu na zajęcia!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.