Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

banner matura

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 75 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 - 90 zł60 minut
Opinie: 75Ocena: 5.0/5

Unikalne i skuteczne zajęcia z języka angielskiego dla wymagających. 100 % zadowolonych uczniów. Gwarancja satysfakcji oraz pierwsza lekcja za połowę ceny.

Witam Cię! :)
Jeśli szukasz ciekawych lekcji, przydatnych materiałów oraz lektora z pasją, zaangażowaniem oraz umiejętnością przekazywania wiedzy – nie mogłeś lepiej trafić! Nieważne, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną – pokaż mi swój językowy cel, a ja pomogę go Tobie osiągnąć! Na początek spójrz na opinie uczniów.

A teraz parę słów o mnie:

Jestem lektorem o najwyższym poziomie biegłości językowej (C2, potwierdzony certyfikatami Cambridge). Prowadzę zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Nauczam bazując na autentycznych angielskich materiałach, takich jak artykuły, filmy czy nagrania. Dzięki nieszablonowym lekcjom jest nie tylko skutecznie, ale też ciekawie!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Prowadzę kursy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Mam doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie zaawansowania (od A1 do C2 włącznie). Pomagam w przełamaniu bariery językowej, prowadzę konwersacje, przygotowuję do egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, TOEIC czy STANAG, a także do Matury, Egzaminu Gimnazjalnego czy Testu Szóstoklasisty. Zapewniam też lekcje dla studentów i uczniów potrzebujących bieżącej pomocy w nauce.

Oferuję też pakiet dodatków, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wybierając zajęcia u mnie otrzymujesz dodatkowo:

1. Gwarancję satysfakcji – jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w każdej chwili możesz zrezygnować, a pieniądze za ostatnie zajęcia dostaniesz z powrotem
2. Metody, które pomogą Ci szybciej się uczyć – jestem specjalistą od szybkiej nauki i pokażę Ci triki, dzięki którym przyspieszysz swój progres nawet o 100 %
3. Motywację i pomoc w nauce między lekcjami – jestem wymagający, dzięki czemu zaczniesz szybko zauważać rezultaty współpracy. Dla ucznia najbardziej zaangażowanego i przygotowanego do zajęć w danym miesiącu organizuję dodatkową, darmową lekcję – to taki mały prezent ode mnie :)
4. Indywidualny plan nauki – w zależności od indywidualnych potrzeb, ułożę dla Ciebie taki plan, żebyś wiedział/a dokładnie co robić między zajęciami. Poprowadzę Cię krok po kroku aż do osiągnięcia celu!

Czy masz już dość stert podręczników, kserówek i nieefektywnych lekcji? Ja pokażę Ci prawdziwy angielski zamiast zanudzać Cię typowo szkolnym podejściem. Dzięki wielu wyjazdom, organizacji międzynarodowych wydarzeń i stałemu kontaktowi z native speakerami, wiem, czego warto się uczyć, a co można pominąć.

Zadzwoń/napisz i umów się na pierwsze zajęcia za 50 % ceny. Z racji napiętego grafiku nie zawsze mogę odebrać, ale na pewno oddzwonię :)

Nauka odbywa się u mnie (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcje grupowe/w firmie – cena ustalana indywidualnie

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia indywidualne i grupowe, kursy dla firm, przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE,CAE,CPE, IELTS, TOEFL, STANAG, matury, egzaminu gimnazjalnego, zajęcia dla dzieci i młodzieży, konwersacje, bieżąca pomoc w nauce,

Certyfikaty:
Matura rozszerzona z wynikiem 100%, FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wojciech25 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje z Mikołajem. Perfekcyjne i profesjonalne podejście do lekcji. Zawsze świetnie przygotowany ale i wymagający, nie pozwala stać w miejscu i zmusza do ciągłego samorozwoju co jest niezbędne przy nauce nowego języka. Mikołaj posiada bardzo elastyczne podejście i potrafi dopasować się do każdej osoby niezależnie od wieku i poziomu znajomości języka.

  Polecam jeszcze raz!

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Wojtek! Nowe materiały do naszych zajęć mam już przygotowane :)

 • Aleksandra19 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Doskonałe podejście do nauki języka angielskiego. Otwarty, elastyczny, profesjonalny, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. To co jest najważniejsze, to konsekwencja w realizacji celu. Tym celem był egzamin gimnazjalny na poziomie rozszerzonym. Pan Mikołaj świetnie przygotował mojego syna, a pacholę pokochało lekcje via skype, co w jego przypadku wcale nie jest takie proste ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję! Bardzo cenię to, że mogę współpracować zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą - nie sposób się nudzić ;)

 • Aneta17 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Mikołajem. Dzieki niemu przelamałam barierę mówienia. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale teraz wiem że nauka jęz. angielskiego może być przyjemna. Dzięki Mikołaj

  Odpowiedź korepetytora

  Bariera językowa to jeden z najczęstszych problemów językowych. Cieszę się, że razem ją przełamaliśmy! Dziękuję za współpracę i opinię.

 • Marek Marecky Kłos13 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam lekcje z Mikołajem, jest profesjonalny, punktualny, potrafi mobilizować do nauki, z poczuciem humoru dzięki czemu lekcje nie są nudne, po 6 miesiącach lekcji odczuwam ogromny progres, wyjeżdżając za granicę rozmawiając po angielsku czuję się swobodniej, nie boję się mówić, sam sposób lekcji przez Skype jest dla mnie optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny. W dzisiejszych czas ciężko jest polecać ludzi ale Mikołaja POLECAM w 100% !!!
  Kładę swoją głowę na stół.
  W mojej opinii Mikołaj jest BDB nauczycielem. Warto korzystać z jego usług.
  Marecky :-)

  Odpowiedź korepetytora

  Ostatnie 6 miesięcy naszej współpracy to jeden wielki sukces, bardzo się cieszę, że Twój angielski tak mocno poszedł do przodu :) A bycie jakąś częścią tego sukcesu to dla mnie super sprawa, bardzo dziękuję za opinię!

 • Agnieszka6 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj jest doskonałym nauczycielem. Świetnie organizuje nasze zajęcia, zawsze jest coś zaskakującego, nigdy się nie nudzę i z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia. Mikołaj jest wymagający, więc szybko widać efekty współpracy. Ma doskonałe poczucie humoru, a jednocześnie potrafi wyczuć, że czasem humor nie dopisuje. Mikołaj to wspaniały człowiek!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję Aga, taka opinia to wspaniała zachęta do dalszej pracy nad sobą i lekcjami :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.