Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Wyprzedaż - 60% rabatu na ponad 150 tytułów

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 62 opinie
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z angielskiego

40 - 90 zł60 minut
Opinie: 62Ocena: 5.0/5

Witam! Jeśli szukasz ciekawych lekcji, przydatnych materiałów oraz lektora z pasją i umiejętnościami do przekazywania wiedzy – nie mogłeś lepiej trafić! Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już zaawansowany – pokaż mi swój cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć! Na początek spójrz na opinie uczniów! A teraz parę słów o mnie:

Jestem nauczycielem o najwyższym poziomie biegłości językowej (C2), potwierdzonym certyfikatami Cambridge. Zajęcia prowadzę w ciekawy sposób, używam autentycznych angielskich artykułów, filmów, dopasowuję się do potrzeb uczniów. Wszystko po to, by jak najszybciej opanował/a ten wspaniały język :)

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Mam doświadczenie w nauczaniu a także wiele materiałów do dyspozycji na różnych poziomach zaawansowania. Pomagam zarówno dorosłym, jak i młodzieży oraz dzieciom. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, matury ustnej, podstawowej i rozszerzonej, a także do certyfikatów takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL czy STANAG.

Prowadzę kursy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Nauczam zarówno od podstaw, jak i na wyższych poziomach zaawansowania (do C2 włącznie).

Gwarantuję interesujące lekcje w bezstresowej atmosferze oraz satysfakcję!

Nauka u nauczyciela (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcja w trzy osoby 40zł/60 min za osobę

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia indywidualne i grupowe, kursy dla firm, przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE,CAE,CPE, IELTS, TOEFL, STANAG, matury, egzaminu gimnazjalnego, zajęcia dla dzieci i młodzieży, konwersacje, bieżąca pomoc w nauce,

Certyfikaty:
Matura rozszerzona z wynikiem 100%, FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina i Damian16 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj nie był naszym pierwszym lektorem, ale bardzo byśmy chcieli, żeby był ostatnim! Lekcje z nami nie są łatwe - z natury jesteśmy dość leniwi, ale poziom motywacji i entuzjazm Mikołaja jest tak zaraźliwy, że lekcje angielskiego były jednym z przyjemniejszych punktów tygodnia. I tak Damian - ignorant gramatyczny zaczął zwracać uwagę na czasy i formy, a Karolina - stroniąca od słuchania języka obcego nie wyłącza odruchowo każdego filmu anglojęzycznego. Sympatyczny, cierpliwy (!), dowcipny, z poczuciem humoru i niespożytą energią - to były najzabawniejsze, a przy tym najefektywniejsze lekcje w jakich braliśmy udział !
  P.S. Kilka razy analizowaliśmy czy na pewno powinniśmy wrzucać ten komentarz - wszak chcielibyśmy niedługo do Ciebie wrócić, a nie tak łatwo do Ciebie się dostać ;)

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo Wam dziękuję! Chyba oprawię tę opinię ;) Zapraszam do szybkiego powrotu na zajęcia!

 • Asia1 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Mikołaj to nauczyciel z powołania! Jest lektorem, który potrafi zmotywować do samodzielnej i systematycznej pracy poza lekcjami. Korzystając z cennych wskazówek Mikołaja można w szybki sposób osiągnąć pożądane rezultaty. Lekcje są bardzo intensywne, jednocześnie panuje wspaniała atmosfera. Jednym słowem: polecam :)

  Odpowiedź korepetytora

  Asiu, bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rezultaty masz super, a to zawsze najlepsza nagroda dla nauczyciela :)

 • Tomek12 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz nauczyciela który potrafi zmotywować, oraz jest bardzo zaangazowany w prowadzenie zajęć, potrafi bardzo skutecznie :) zmotywować do pracy w domu, nawet zaraz po zajęciach. To bardzo goraco polecam prace z Mikołajem. Prowadzone zajęcia sa bardzo intensywne i naprawdę zauważa sie przyrost wiedzy.

  Odpowiedź korepetytora

  Chyba czas zmienić zawód z nauczyciela na nauczyciela-motywatora ;) Dziękuję za ocenę.

 • Beata9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Z Mikołajem współpracuję od maja b.r. Miałam kiedyś kontakt z angielskim ale na pierwszej lekcji ciężko mi było się przedstawić. Mikołaj bardzo szybko sprawił, że zaczęłam mówić. Jego lekcje zawsze są ciekawe, bez nerwów, stresu, że czegoś nie umiem. I dla mnie co najważniejsze: Mikołaj potrafi zmotywować do działania. Choć nie zawsze jest łatwo ( 2 małych dzieci, ciągły hałas w domu i ciągle coś do zrobienia) a jestem tak zmotywowana, że gdy choć na 5 min nie usiądę do angielskiego w ciągu dnia mam wyrzuty sumienia sama przed sobą :) Naprawdę polecam współpracę z Mikołajem. To nie jest stracony czas :)

  Odpowiedź korepetytora

  Ciekawe jest to, że przy odpowiedniej dawce motywacji zawsze da się wygospodarować chociaż chwilę na naukę - gratuluję i dziękuję za opinię :)

 • Karol9 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Mikołaj pomaga mi w języku biznesowym. Uczyłem się z nim zarówno podstaw jak i bardziej zaawansowanych umiejętności i jestem bardzo zadowolony. Na tę chwilę sprawdzamy moje biznesowe maile oraz poprawiamy je, przy okazji ucząc się poprawnych struktur. Serdecznie polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję. Zajęcia biznesowe to zawsze super sprawa!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.