Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Mikołaj - Najlepsze Lekcje


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 87 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Poznań (Całe miasto)
  • Luboń (Całe miasto)
  • Warszawa (Przez Skype)
  • Gdańsk (Przez Skype)
  • Wrocław (Przez Skype)
  • Kraków (Przez Skype)
  • Łódź (Przez Skype)
  • Katowice (Przez Skype)
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z angielskiego

50 - 90 zł60 minut
Opinie: 87Ocena: 5.0/5

Unikalne i skuteczne zajęcia z języka angielskiego dla wymagających. 100 % zadowolonych uczniów. Gwarancja satysfakcji oraz pierwsza lekcja za połowę ceny.

Witam Cię! :)
Jeśli szukasz ciekawych lekcji, przydatnych materiałów oraz lektora z pasją, zaangażowaniem oraz umiejętnością przekazywania wiedzy – nie mogłeś lepiej trafić! Nieważne, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną – pokaż mi swój językowy cel, a ja pomogę go Tobie osiągnąć! Na początek spójrz na opinie uczniów.

A teraz parę słów o mnie:

Jestem lektorem o najwyższym poziomie biegłości językowej (C2, potwierdzony certyfikatami Cambridge). Prowadzę zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Nauczam bazując na autentycznych angielskich materiałach, takich jak artykuły, filmy czy nagrania. Dzięki nieszablonowym lekcjom jest nie tylko skutecznie, ale też ciekawie!

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Prowadzę kursy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Mam doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie zaawansowania (od A1 do C2 włącznie). Pomagam w przełamaniu bariery językowej, prowadzę konwersacje, przygotowuję do egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, TOEIC czy STANAG, a także do Matury, Egzaminu Gimnazjalnego czy Testu Szóstoklasisty. Zapewniam też lekcje dla studentów i uczniów potrzebujących bieżącej pomocy w nauce.

Oferuję też pakiet dodatków, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wybierając zajęcia u mnie otrzymujesz dodatkowo:

1. Gwarancję satysfakcji – jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, w każdej chwili możesz zrezygnować, a pieniądze za ostatnie zajęcia dostaniesz z powrotem
2. Metody, które pomogą Ci szybciej się uczyć – jestem specjalistą od szybkiej nauki i pokażę Ci triki, dzięki którym przyspieszysz swój progres nawet o 100 %
3. Motywację i pomoc w nauce między lekcjami – jestem wymagający, dzięki czemu zaczniesz szybko zauważać rezultaty współpracy. Dla ucznia najbardziej zaangażowanego i przygotowanego do zajęć w danym miesiącu organizuję dodatkową, darmową lekcję – to taki mały prezent ode mnie :)
4. Indywidualny plan nauki – w zależności od indywidualnych potrzeb, ułożę dla Ciebie taki plan, żebyś wiedział/a dokładnie co robić między zajęciami. Poprowadzę Cię krok po kroku aż do osiągnięcia celu!

Czy masz już dość stert podręczników, kserówek i nieefektywnych lekcji? Ja pokażę Ci prawdziwy angielski zamiast zanudzać Cię typowo szkolnym podejściem. Dzięki wielu wyjazdom, organizacji międzynarodowych wydarzeń i stałemu kontaktowi z native speakerami, wiem, czego warto się uczyć, a co można pominąć.

Zadzwoń/napisz i umów się na pierwsze zajęcia za 50 % ceny. Z racji napiętego grafiku nie zawsze mogę odebrać, ale na pewno oddzwonię :)

Nauka odbywa się u mnie (okolice os. Dębina) lub przez Skype. Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Cennik:
-lekcja indywidualna 90zł/60 min
-lekcja w dwie osoby 50 zł/60 min za osobę
-lekcje grupowe/w firmie – cena ustalana indywidualnie

Zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
Zajęcia indywidualne i grupowe, kursy dla firm, przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE,CAE,CPE, IELTS, TOEFL, STANAG, matury, egzaminu gimnazjalnego, zajęcia dla dzieci i młodzieży, konwersacje, bieżąca pomoc w nauce,

Certyfikaty:
Matura rozszerzona z wynikiem 100%, FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kacper25 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia z Panem Mikołajem zawsze były pozytywne.
  Pan Mikołaj zawsze umiał dobrze wyjaśnić jak się czegoś nie rozumiało.
  Był w stanie poświęcić każdemu czas i dobrze nauczyć.
  Pan Mikołaj jest osobą pełną energii do pracy i ma wielką wiedzę
  Zawsze podchodzi do zajęć profesjonalnie.
  Jest osobą godną polecenie

  Odpowiedź korepetytora

  Bardzo dziękuję! Zapamiętam nasze zajęcia na długo :)

 • Marianna14 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z Panem Mikołajem mam zajęcia już 2 lata i jestem bardzo zadowolona :) Przede wszystkim nie uczymy się metodami typowo szkolnymi, ale wykorzystujemy filmy, seriale, piosenki i różne materiały, dzięki którym nauka nie jest nudna. Na zajęciach zawsze jest fajna atmosfera, Pan Mikołaj jest zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Jest też wymagający, nie wyobrażam sobie nie pouczyć się między zajęciami w domu ;) Gorąco polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  Liczą się wyniki, a metody szkolne niestety ich nie gwarantują. Cieszę się, że nasz plan nauki działa :) Dziękuję za opinię!

 • Zosia11 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Mikołaj to osoba godna polecenia. Jest bardzo energiczny, pozytywnie nastawiony i potrafi przekazać swoją wiedzę. Na poziomie B2 jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie i gramatyka, ale dzięki zajęciom z Panem Mikołajem udaje się to wszystko ogarnąć :) Fajne jest to, że jako zadanie domowe wykorzystuję takie materiały, które mnie ciekawią, więc w końcu nie patrzę na napis 'homework' z niesmakiem. Miałam doświadczenie z wieloma nauczycielami i mogę szczerze polecić Mikołaja każdemu. Dziękuję za lekcje.

  Odpowiedź korepetytora

  Ja również dziękuję za wszystkie zajęcia, solidnie się napracowaliśmy i mamy efekty! :)

 • Agnieszka6 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia z Mikołajem to czysta przyjemność:)Pełen profesjonalizm.Lekcje ciekawe i dostosowane do potrzeb kursanta.Z Mikołajem nie ma nudy.Zawsze jest przygotowany do lekcji i potrafi skutecznie zachęcić do dyskusji.Ma zawsze dobry humor i widać,że języki są jego pasją.
  Gorąco POLECAM wszystkim

  Odpowiedź korepetytora

  Miło czytać tyle o swoim dobrym humorze i pasji, aż sam się do siebie uśmiecham :) Bardzo dziękuję za opinię i życzę dalszych sukcesów!

 • Michał4 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam lekcje z Panem Mikołajem wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości - kilka miesięcy regularnych lekcji i można zauważyć sporą różnicę w płynności wypowiedzi oraz słownictwie. Pan Mikołaj jest zawsze przygotowany do lekcji i potrafi skutecznie zachęcić do dyskusji.

  Odpowiedź korepetytora

  Dzięki Michał! Fajnie było z Tobą współpracować :) Gratuluję szybkich postępów!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.