Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Michał Ćwiek - zawodowy korepetytor

Michał Ćwiek - OSTATNIE MIEJSCA TYLKO DLA MATURZYSTÓW


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 81 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Katowice (Koszutka, Centrum, Bogucice, Wełnowiec, Józefowiec, Dąb)
  • Chorzów
  • Sosnowiec
  • Bytom
  • Jaworzno
  • Siemianowice Śląskie
 • Michał Ćwiek - OSTATNIE MIEJSCA TYLKO DLA MATURZYSTÓW
  Ul. Broniewskiego 7
  40-131 Katowice

 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

60 - 80 zł60 minut
Opinie: 81Ocena: 5.0/5

KATOWICE – KOSZUTKA, ul. Broniewskiego. OSTATNIE MIEJSCA TYLKO DLA MATURZYSTÓW. Zapraszam na profesjonalne przygotowanie do MATURY z MATEMATYKI 2018 na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

OFERTA
Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania od podstawówki przez gimnazjum, liceum (technikum) aż po uczelnie wyższe. Pomogę uczniom w zrozumieniu bieżącego materiału. Ponadto zajmuję się przygotowaniem do

 • matury podstawowej
 • matury rozszerzonej
 • egzaminu gimnazjalnego

O MNIE
W 2014r. ukończyłem z wynikiem celującym magisterskie STUDIA MATEMATYCZNE na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Taki kierunek studiów wybrałem dlatego, że Matematyka od zawsze była jedną z moich pasji i ciągle dążę do tego, aby stać się jak największym specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo już w czasach szkolnych zauważyłem, że z łatwością przychodzi mi przekazywanie mojej matematycznej wiedzy innym. I właśnie te trzy czynniki: pasja, wykształcenie matematyczne oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy zachęciły mnie, aby zająć się nauczaniem matematyki zawodowo. Toteż po studiach otworzyłem własną działalność gospodarczą, dzięki której mam możliwość profesjonalnego nauczania oraz prowadzenia kursów przygotowujących do matury.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MATURA Z MATEMATYKI 2017 POZIOM PODSTAWOWY
Kurs przygotowujący do matury podstawowej złożony jest z dwóch etapów.

 • W pierwszej kolejności zdobywamy elementarną wiedzę. W tym celu stworzyłem profesjonalny, autorski kurs, dzięki któremu opanujemy wszystkie wymagane do matury działy matematyczne tj.
  1. Liczby rzeczywiste
  2. Wyrażenia algebraiczne
  3. Równania i nierówności
  4. Funkcje
  5. Ciągi
  6. Trygonometria
  7. Planimetria
  8. Geometria analityczna
  9. Stereometria
  10. Statystyka, teoria prawdopodobieństwa i kombinatoryka

Do omówienia poszczególnych działów przygotowałem materiały szkoleniowe, które każdy uczeń dostaje ode mnie w formie papierowej. Materiały te składają się m.in. z zestawu 20-25 zadań, które przerabiamy wspólnie na korepetycjach, abym mógł gruntownie wprowadzić ucznia w daną tematykę. Zestawy te tworzyłem ze szczególną starannością tak, aby w zwartej formie zawrzeć wszystkie niezbędne wiadomości dotyczące danego działu. Oprócz tego przygotowane są też zadania domowe wraz z odpowiedziami, pozwalające utrwalić zdobyte podczas korepetycji umiejętności. Co więcej do każdego działu dołączona jest część teoretyczna zawierająca wszystkie niezbędne wzory oraz twierdzenia, a także przygotowane przeze mnie pomocnicze algorytmy mówiące jak rozwiązywać schematyczne zadania maturalne.

 • Po przerobieniu wszystkich 10 działów przychodzi pora na przećwiczenie zdobytej wiedzy. Jest to moment, w którym zaczyna się drugi etap całego kursu czyli rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Chodzi tu głównie o wyrobienie biegłości i szybkości w rozwiązywaniu zadań, przyzwyczajenie do formy egzaminu, a także ostateczne utrwalenie całości materiału. Staram się dbać o to, aby moi uczniowie spotkali się z jak największą różnorodnością zadań, dlatego zapewniam przerabianie arkuszy nie z jednego, a z co najmniej 7 różnych wydawnictw z arkuszami maturalnymi. Ponadto omawiamy również matury oraz matury próbne z lat poprzednich. Uważam, że takie zróżnicowanie jest bardzo wskazane, gdyż sprawia, że moi uczniowie są finalnie przygotowani na niemal każdy typ zadań maturalnych i praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. To z kolei w połączeniu z biegłością wynikającą z przerobienia wspólnie ogromnej ilości zadań w trakcie całego kursu daje gwarancję maturalnego sukcesu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MATURA Z MATEMATYKI 2017 POZIOM ROZSZERZONY
Kurs przygotowujący do matury rozszerzonej złożony jest z dwóch etapów.

 • W pierwszej kolejności zdobywamy elementarną wiedzę tzn. przerabiamy szczegółowo kolejne działy matematyczne. W tym celu rozwiązujemy starannie wyselekcjonowane przeze mnie zadania ze zbioru "Matura z matematyki 2015-…” autorstwa Andrzeja Kiełbasy. Co więcej na pierwszych zajęciach każdy maturzysta otrzymuje ode mnie w prezencie wyżej opisany zbiór. Według mnie jest to najlepsza książka służąca do powtórki i opanowania wszystkich wymaganych zagadnień. Kolejność omawiania poszczególnych działów nie jest przypadkowa, lecz doskonale przemyślana, tak aby na każdym etapie potrzebna była znajomość tylko tych treści, które zostały już wcześniej omówione. Zbiór zawiera ogromną ilość zadań dokładnie takiego rodzaju jakie pojawiają się na maturze oraz grupę prostszych zadań wprowadzających. Ponadto na początku każdego działu przygotowany jest wstęp teoretyczny, pozwalający przypomnieć sobie najważniejsze wzory oraz twierdzenia, których znajomość jest niezbędna do sprawnego rozwiązywania zadań. Polecam ten zbiór również z własnego doświadczenia, gdyż był on jednym z czynników, które pomogły mi osiągnąć wynik 100% na mojej maturze rozszerzonej z matematyki, co potwierdza tylko jego skuteczność.

 • Następnie, gdy opanujemy już elementarną wiedzę, przychodzi pora na przećwiczenie tej wiedzy w praktyce. Jest to moment, w którym zaczyna się drugi etap całego kursu czyli rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Chodzi tu głównie o wyrobienie biegłości i szybkości w rozwiązywaniu zadań, przyzwyczajenie do formy egzaminu, a także ostateczne utrwalenie całości materiału. Staram się dbać o to, aby moi uczniowie spotkali się z jak największą różnorodnością zadań, dlatego zapewniam przerabianie arkuszy nie z jednego, a z co najmniej 7 różnych wydawnictw z arkuszami maturalnymi. Ponadto omawiamy również matury oraz matury próbne z lat poprzednich. Uważam, że takie zróżnicowanie jest bardzo wskazane, gdyż sprawia, że moi uczniowie są finalnie przygotowani na niemal każdy typ zadań maturalnych i praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. To z kolei w połączeniu z biegłością wynikającą z przerobienia wspólnie ogromnej ilości zadań w trakcie całego kursu daje gwarancję maturalnego sukcesu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

UWAGA Bardzo zachęcam do skorzystania z możliwości obniżenia ceny. Jest to możliwe w przypadku zajęć w grupie 2-osobowej. Wówczas cena od osoby spada do 60 zł za 60 minut. Grupę mogą utworzyć dowolne dwie osoby potrzebujące pomocy z tym samym materiałem. Szczególnie jednak polecam taką opcję osobom przygotowującym się do matury podstawowej lub rozszerzonej. Na kursie maturalnym w grupie 2-osobowej przerabiany jest dokładnie taki sam materiał jak na korepetycjach indywidualnych, dlatego warto skorzystać z możliwości obniżenia ceny.

PŁATNOŚCI
• korepetycje indywidualne – 80 zł / 60 minut
• korepetycje w grupie 2-osobowej – 60 zł / 60 minut od osoby

KONTAKT
Tel. 512-763-070

Serdecznie zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
7 lat udzielania korepetycji

Certyfikaty:
magister matematyki - absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka6 września 2017Ocena: 5/5

  Pan Michal to bardzo dobry nauczyciel matematyki.Ja jako rodzic jestem bardzo zadowolona z postępów syna,ktore zawdzięczamy Panu Michałowi.

 • Rodzice Maturzysty13 lipca 2017Ocena: 5/5

  Składamy wyrazy uznania i podziękowania dla pracy Pana Michała.
  Zawsze profesjonalna, konsekwentna i mobilizująca współpraca. Na podkreślenie zasługuje pozytywna atmosfera zajęć i odpowiedni kontakt z uczniem. Wszystko razem złozyło się na bardzo dobrą opinię syna o współpracy z Panem Michałem, jak również wyzwoliło jego ogromny zapał i chęć do pogłębiania tajników królowej nauk. Efekt końcowy - matura na najwyższym poziomie i status studenta Politechniki Wrocławskiej!
  Matematyka z Panem Michałem daje wiele,
  także do roboty nasi młodzi przyjaciele!

 • Rodzice maturzysty10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania Panu Michałowi za dwa lata systematycznej, przemyślanej i merytorycznej pracy z naszym synem. Indywidualne podejście do ucznia, empatia, spokojne i wnikliwe wyjaśnianie zagadnień, a przede wszystkim planowe powtórki materiału programowego oraz stałe rozwiązywanie zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, pozwoliły naszemu synowi uwierzyć w siebie i zmobilizować się do pracy w klasie maturalnej. Dziękujemy Panie Michale! To dzięki Panu sukces Kacpra na maturze był możliwy ! Każdemu uczniowi polecamy współpracę z tym niezwykle profesjonalnym nauczycielem!

 • Łukasz2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Polecam korepetycje u Michała! Bardzo profesjonalne podejście do lekcji,rewelacyjne przygotowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić kazdemu zajęcia u Michała ! Z takim nauczycielem nie ma rzeczy niemożliwych! Jestem bardzo zadowolony,ze trafiłem na Michała, dzięki temu zdałem maturę z matematyki. ! Wielki Szacunek dla Ciebie Michał!

 • Alicja1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Świetne przygotowanie do matury! Bardzo profesjonalnie i żetelnie prowadzone zajęcia. Obawiając się najbardziej matematyki, po kursie podeszłam do egzaminu z pewnością. Pan Michał umożliwił niemożliwe :D

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.