Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Michał Ćwiek - zawodowy korepetytor

Michał Ćwiek - zawodowy korepetytor, KATOWICE


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 70 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Katowice (Koszutka, Centrum, Bogucice, Wełnowiec, Józefowiec, Dąb)
  • Chorzów
  • Sosnowiec
  • Bytom
  • Jaworzno
  • Siemianowice Śląskie
 • Michał Ćwiek - zawodowy korepetytor, KATOWICE
  Ul. Broniewskiego 7
  40-131 Katowice

 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

80 zł60 minut
Opinie: 70Ocena: 5.0/5

KATOWICE – KOSZUTKA, ul. Broniewskiego. Zapraszam chętnych na przygotowanie do MATURY z MATEMATYKI 2017 oraz uczniów, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu matematyki.

OFERTA
Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania od podstawówki przez gimnazjum, liceum (technikum) aż po uczelnie wyższe. Pomogę uczniom w zrozumieniu bieżącego materiału. Ponadto zajmuję się przygotowaniem do

 • matury podstawowej
 • matury rozszerzonej
 • egzaminu gimnazjalnego

O MNIE
W 2014r. ukończyłem z wynikiem celującym magisterskie STUDIA MATEMATYCZNE na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Taki kierunek studiów wybrałem dlatego, że Matematyka od zawsze była jedną z moich pasji i ciągle dążę do tego, aby stać się jak największym specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo już w czasach szkolnych zauważyłem, że z łatwością przychodzi mi przekazywanie mojej matematycznej wiedzy innym. I właśnie te trzy czynniki: pasja, wykształcenie matematyczne oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy zachęciły mnie, aby zająć się nauczaniem matematyki zawodowo. Toteż po studiach otworzyłem własną działalność gospodarczą, dzięki której mam możliwość profesjonalnego nauczania oraz prowadzenia kursów przygotowujących do matury.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MATURA Z MATEMATYKI 2017 POZIOM PODSTAWOWY
Kurs przygotowujący do matury podstawowej złożony jest z dwóch etapów.

 • W pierwszej kolejności zdobywamy elementarną wiedzę. W tym celu stworzyłem profesjonalny, autorski kurs, dzięki któremu opanujemy wszystkie wymagane do matury działy matematyczne tj.
  1. Liczby rzeczywiste
  2. Wyrażenia algebraiczne
  3. Równania i nierówności
  4. Funkcje
  5. Ciągi
  6. Trygonometria
  7. Planimetria
  8. Geometria analityczna
  9. Stereometria
  10. Statystyka, teoria prawdopodobieństwa i kombinatoryka

Do omówienia poszczególnych działów przygotowałem materiały szkoleniowe, które każdy uczeń dostaje ode mnie w formie papierowej. Materiały te składają się m.in. z zestawu 20-25 zadań, które przerabiamy wspólnie na korepetycjach, abym mógł gruntownie wprowadzić ucznia w daną tematykę. Zestawy te tworzyłem ze szczególną starannością tak, aby w zwartej formie zawrzeć wszystkie niezbędne wiadomości dotyczące danego działu. Oprócz tego przygotowane są też zadania domowe wraz z odpowiedziami, pozwalające utrwalić zdobyte podczas korepetycji umiejętności. Co więcej do każdego działu dołączona jest część teoretyczna zawierająca wszystkie niezbędne wzory oraz twierdzenia, a także przygotowane przeze mnie pomocnicze algorytmy mówiące jak rozwiązywać schematyczne zadania maturalne.

 • Po przerobieniu wszystkich 10 działów przychodzi pora na przećwiczenie zdobytej wiedzy. Jest to moment, w którym zaczyna się drugi etap całego kursu czyli rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Chodzi tu głównie o wyrobienie biegłości i szybkości w rozwiązywaniu zadań, przyzwyczajenie do formy egzaminu, a także ostateczne utrwalenie całości materiału. Staram się dbać o to, aby moi uczniowie spotkali się z jak największą różnorodnością zadań, dlatego zapewniam przerabianie arkuszy nie z jednego, a z co najmniej 7 różnych wydawnictw z arkuszami maturalnymi. Ponadto omawiamy również matury oraz matury próbne z lat poprzednich. Uważam, że takie zróżnicowanie jest bardzo wskazane, gdyż sprawia, że moi uczniowie są finalnie przygotowani na niemal każdy typ zadań maturalnych i praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. To z kolei w połączeniu z biegłością wynikającą z przerobienia wspólnie ogromnej ilości zadań w trakcie całego kursu daje gwarancję maturalnego sukcesu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MATURA Z MATEMATYKI 2017 POZIOM ROZSZERZONY
Kurs przygotowujący do matury rozszerzonej złożony jest z dwóch etapów.

 • W pierwszej kolejności zdobywamy elementarną wiedzę tzn. przerabiamy szczegółowo kolejne działy matematyczne. W tym celu rozwiązujemy starannie wyselekcjonowane przeze mnie zadania ze zbioru "Matura z matematyki 2015-…” autorstwa Andrzeja Kiełbasy. Co więcej na pierwszych zajęciach każdy maturzysta otrzymuje ode mnie w prezencie wyżej opisany zbiór. Według mnie jest to najlepsza książka służąca do powtórki i opanowania wszystkich wymaganych zagadnień. Kolejność omawiania poszczególnych działów nie jest przypadkowa, lecz doskonale przemyślana, tak aby na każdym etapie potrzebna była znajomość tylko tych treści, które zostały już wcześniej omówione. Zbiór zawiera ogromną ilość zadań dokładnie takiego rodzaju jakie pojawiają się na maturze oraz grupę prostszych zadań wprowadzających. Ponadto na początku każdego działu przygotowany jest wstęp teoretyczny, pozwalający przypomnieć sobie najważniejsze wzory oraz twierdzenia, których znajomość jest niezbędna do sprawnego rozwiązywania zadań. Polecam ten zbiór również z własnego doświadczenia, gdyż był on jednym z czynników, które pomogły mi osiągnąć wynik 100% na mojej maturze rozszerzonej z matematyki, co potwierdza tylko jego skuteczność.

 • Następnie, gdy opanujemy już elementarną wiedzę, przychodzi pora na przećwiczenie tej wiedzy w praktyce. Jest to moment, w którym zaczyna się drugi etap całego kursu czyli rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Chodzi tu głównie o wyrobienie biegłości i szybkości w rozwiązywaniu zadań, przyzwyczajenie do formy egzaminu, a także ostateczne utrwalenie całości materiału. Staram się dbać o to, aby moi uczniowie spotkali się z jak największą różnorodnością zadań, dlatego zapewniam przerabianie arkuszy nie z jednego, a z co najmniej 7 różnych wydawnictw z arkuszami maturalnymi. Ponadto omawiamy również matury oraz matury próbne z lat poprzednich. Uważam, że takie zróżnicowanie jest bardzo wskazane, gdyż sprawia, że moi uczniowie są finalnie przygotowani na niemal każdy typ zadań maturalnych i praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. To z kolei w połączeniu z biegłością wynikającą z przerobienia wspólnie ogromnej ilości zadań w trakcie całego kursu daje gwarancję maturalnego sukcesu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

UWAGA Bardzo zachęcam do skorzystania z możliwości obniżenia ceny. Jest to możliwe w przypadku zajęć w grupie 2-osobowej. Wówczas cena od osoby spada do 60 zł za 60 minut. Grupę mogą utworzyć dowolne dwie osoby potrzebujące pomocy z tym samym materiałem. Szczególnie jednak polecam taką opcję osobom przygotowującym się do matury podstawowej lub rozszerzonej. Na kursie maturalnym w grupie 2-osobowej przerabiany jest dokładnie taki sam materiał jak na korepetycjach indywidualnych, dlatego warto skorzystać z możliwości obniżenia ceny.

PŁATNOŚCI
• korepetycje indywidualne – 80 zł / 60 minut
• korepetycje w grupie 2-osobowej – 60 zł / 60 minut od osoby

KONTAKT
Tel. 512-763-070

Serdecznie zapraszam do kontaktu :)

Doświadczenie:
7 lat udzielania korepetycji

Certyfikaty:
magister matematyki - absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Robert14 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, świetnie tłumaczy matematykę, rzetelny, słowny, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Matematyka zawsze sprawiała mi trudność, ale Pan Michał sprawił, że stała się ona dla mnie zrozumiała i bardziej przystępna.
  Zdecydowanie polecam!

 • Ania10 maja 2017Ocena: 5/5

  Zdecydowanie polecam! Zawsze lubiłam matematykę, ale nigdy nie szło mi z niej tak dobrze jak po roku korepetycji u Pana Michała. Aktualnie czekam na wyniki z tegorocznej matury rozszerzonej, ale czuje, ze wynik będzie zdecydowanie w porządku. A Pan Michał ma dużo cierpliwości i przede wszystkim ogromne zdolności do przekazywania wiedzy. Jeszcze raz serdecznie polecam, nie znam korepetytora, który przygotuje kogoś do rozszerzenia tak dobrze jak on :)

 • Magda10 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam w 100%. Chodzilam do wielu korepetytorow, ale nigdy z ich pomoca nie bylam w stanie za wiele zrobic. Pan Michał bardzo mi pomogł i matematyka, ktorej nienawidzilam, stala sie duzo milsza i bardzo poprawilam oceny w szkole:) Matematyka rozszerzona w tym roku była trudna, ale mimo wszystko dzieki tym lekcjom udalo mi sie ja napisac i to mysle, ze z calkiem ok wynikiem :)

 • Mateusz9 maja 2017Ocena: 5/5

  Nigdy nie byłem dobrym uczniem z matematyki. Ba, nawet nigdy się taki nie starałem być. Każda minuta na lekcji była dla mnie stracona, bo po prostu nie dawałem innym możliwości nauczenia mnie czegokolwiek. Z tego tez powodu borykałem się z problemami z tym przedmiotem. Postanowiłem to zmienić w liceum. Rok przed maturą, zacząłem chodzić na korepetycje do pana Michała. Z początku się obawiałem i czułem nieswojo, lecz ów uczucie szybko zanikło.

  Pan Michał naprawdę potrafi dobrze nauczyć, wytłumaczyć i zobrazować bogaty świat matematyki. Z ucznia dwójkowego, czasem trójkowego, uczynił ucznia czwórkowego (po raz pierwszy mam czwórkę na świadectwie z tego przedmiotu!) który najwięcej przyjemności czerpał z przygotowań do matury z matematyki, a nie z polskiego, czy angielskiego.

  Pierwszy próbny egzamin oblałem.
  Drugi ledwo zdałem.
  Kilka dni temu pisałem maturę z matematyki i jestem pewien, ze zdałem, i to nie ledwo ledwo a na ponad 50%! Co jest osiągnięciem dla kogoś tak nienawidzącego matematyki przez większość życia.

  Śmiem stwierdzić, że Pan Michał jest idealnym przykładem tego, jak powinno się uczyć na korepetycjach i nie tylko. Polecam tego Pana w 100%!!
  :).

 • Hania9 maja 2017Ocena: 5/5

  Czy kiedykolwiek myślałaś/eś o sobie, że jesteś kompletnym "tłumokiem" (delikatnie mówiąc :) ) z matematyki i nic ci już nie pomoże? Ja tak, ale zaczęłam chodzić systematycznie na korepetycje z Panem Michałem i uważam, że naprawdę wspólnymi siłami osiągnęliśmy sukces. Pewnie czytając te wszystkie oceny nie do końca im wierzycie. Mówicie sobie: " E tam pewnie wszyscy koloryzują swoje wypowiedzi, a mnie i tak nic nie pomoże." Niestety, muszę was rozczarować. WSZYTSKIE z tych wypowiedzi są jak najbardziej zgodne z prawdą. Pan Michał nie jest zwyczajnym korepetytorem, który uczy, żeby jedynie "skasować". Pan Michał podchodzi indywidualnie do każdego z uczniów i wkłada w pracę z nimi wiele wysiłku. Należy również podziękować żonie Pana Michała za cierpliwość i wyrozumiałość ponieważ spędza on z nami (uczniami) bardzo dużo czasu, poświęca nam aż 7 dni w tygodniu (!!!), a mimo tego zawsze jest uśmiechnięty i pomocny. Sprawdzając wyniki z zadań zamkniętych z matury na internecie nie tylko osiągnęłam wymarzony próg 15 prawidłowo rozwiązanych zadań (30%), ale zdobyłam ich aż 19 na 25 możliwych. Biorąc pod uwagę mój poziom wiedzy matematycznej przed korepetycjami, uważam ten wynik za osobisty sukces, którego bym nie osiągnęła bez pomocy Pana Michała. Dlatego raz jeszcze dziękuję za te miesiące wspólnej, ciężkiej pracy!!! :))) SERDECZNIE POLECAM!!! ❤

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.