Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Michał Barylski- Zawodowy Korepetytor, 10 lat doświadczenia; UWAGA: ostatnie miejsca na SIERPNIOWE POPRAWKI!


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 55 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Białystok
  • Lublin
  • Warszawa
  • Szczecin
  • Konstancin-Jeziorna
  • Piaseczno
  • Pruszków
  • Grodzisk Mazowiecki
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z matematyki

50 - 80 zł60 minut
Opinie: 55Ocena: 5.0/5

WITAJ!

Ogromnie mi miło, że zainteresował-eś/aś się właśnie moim ogłoszeniem!:)

Jeśli poszukujesz dla siebie lub swojego dziecka, korepetycji z matematyki na najwyższym poziomie… I chcesz mieć PEWNOŚĆ, że poprowadzone one będą w miłej, przyjacielskiej atmosferze i z najwyższą skutecznością- to szczerze zachęcam Cię do przeczytania dalszej części mojego ogłoszenia!

Zapraszam Cię na skuteczne i bezstresowe zajęcia z matematyki z poziomu: szkoła podstawowa- liceum (poziom podstawowy i rozszerzony).

Od blisko 10 lat skutecznie i z przyjemnością przygotowuję swoich uczniów do:
*egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
*egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej,
*prac klasowych, sprawdzianów, a także pomagam w odrabianiu prac domowych,
________________________________________ __________________________
TROCHĘ O MNIE:
Śmiało mogę powiedzieć, że jestem korepetytorem do zadań specjalnych i sytuacji beznadziejnych. Podejmuję się uczenia najcięższych ‘przypadków’- osób, które mają wieloletnie zaległości w swojej wiedzy, dzieci ze stwierdzoną nadpobudliwością, ludzi którzy na słowo ‘matematyka’ reagują alergicznie, a także osób, które zupełnie straciły wiarę we własne możliwości…

Uczenie innych to moja PASJA, której poświęciłem ostatnie 10 lat swojego życia. Uwielbiam zarażać innych swoim entuzjazmem i energią, inspirować i motywować do stawania się coraz lepszą wersją siebie… Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym, metodami szybkiej nauki, podwyższaniem możliwości swojego ciała i umysłu, Sztukami Walki, biegami długodystansowymi, a przede wszystkim Człowiekiem i tym co sprawia, że jesteśmy Kim jesteśmy…. Jestem także doświadczonym szkoleniowcem z branży technicznej i przedsiębiorcą… Tak więc…jeśli masz problem z nauką…. motywacją do działania…. koncentracją uwagi lub po prostu czujesz się zblokowany w stosunku do jakiegoś przedmiotu-nie wahaj się tylko napisz do mnie, a na pewno razem damy radę!

Zachęcam Cię również do przeczytania zamieszczonych poniżej licznych opinii moich uczniów!

________________________________________ __________________________
LOKALIZACJA I KONTAKT
Uczniów z Warszawy zapraszam do siebie na Mokotów- Al. Niepodległości 33 (tuż przy metrze Wierzbno), gdzie mam zapewnione bardzo komfortowe warunki do nauki.

Uczniów z innych miast, a także Rodaków z zagranicy, zapraszam do współpracy ONLINE. Jeśli nie jesteś przekonany do tej metody przekazywania wiedzy, to zapraszam Cię na lekcję próbną – pierwsza godzina GRATIS, więc niczym nie ryzykujesz Ponadto- jeśli chcesz, możesz uzyskać BEZPŁATNIE nagranie naszych lekcji, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych zajęć.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Jeśli w danej chwili nie będę mógł odebrać- proszę o wiadomość SMS… Na pewno oddzwonię w najbliższej wolnej chwili.

________________________________________ __________________________
MOJA OFERTA:

Moja specjalnością są kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia prowadzę w luźnej, przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie jestem wymagający i zadaję dobrze przemyślane prace domowe. Posiadam własny, skuteczny program nauczania, który dostosowuję indywidualnie pod każdego ucznia.

Przygotowuję również swoich uczniów do testów gimnazjalnych, testów szóstoklasisty, klasówek i sprawdzianów,
a także pomagam im w odrabianiu prac domowych.

Cena za zajęcia indywidualne: 50-80 zł/h
Cena za lekcje online: 50-65 zł/h ( 1h GRATIS!)
________________________________________ __________________________
Tags: korki z matmy, matma, kursy, kursy maturalne, matura, matura 2017, matura z matematyki, poprawki, poprawka z matematyki, korepetycje, najlepsze korepetycje warszawa, najlepsze korepetycje online, najlepszy korepetytor,
________________________________________ __________________________

Doświadczenie:
Inżynier Politechniki Warszawskiej, doświadczony szkoleniowiec z branży technicznej, ponad 10 lat doświadczenia jako korepetytor, ponad 300 zadowolonych uczniów!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Oliwia5 lipca 2017Ocena: 5/5

  Michał sprawił ze matematyka stała się przyjemnością! Profesjonalizm i podejście do ucznia sprawia ze lekcje są czymś przyjemnym. Wcześniej nie spotkałam osoby która czerpałyby aż taka przyjemność z nauki innych osób. Gorąco polecam!

 • Jarosław3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Michał prowadzi lekcje na których nie ma opcji by się nudzic. Odbywają się w sposób profesjonalny i posiada on dużą wiedzę która potrafi przekazać w taki sposób by uczeń lub student wyraźnie zrozumial

 • Monika1 lipca 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie, w pełni profesjonalne przygotowanie do matury rozszerzonej i bardzo przyjemna atmosfera. Michał ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją przekazać w taki sposób, żeby godziny spędzone nad zbiorami zadań nie były udręką, a przyjemnością. Polecam jak najbardziej te korepetycje.

 • Piotr30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  10/10

 • Maja29 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Najlepszy nauczyciel i psycholog. Ma dużą wiedzę i cierpliwość i poczucie humoru do tego jest bardzo sympatyczny. Szybko się uczy języka norweskiego

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.