Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

WSiP-matematyka+11miast

Michał Barylski- Matma Skutecznie I Na Luzie! WARSZAWA, KRAKÓW, ONLINE!


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 45 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Katowice
  • Poznań
  • Łódź
  • Gdańsk
  • Kraków
  • Szczecin
 • Ostatnia aktywność: 2 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 - 70 zł60 minut
Opinie: 45Ocena: 5.0/5

WITAJ!

Ogromnie mi miło, że zainteresował-eś/aś się właśnie moim ogłoszeniem!:)

Jeśli poszukujesz dla siebie lub swojego dziecka, korepetycji z matematyki na najwyższym poziomie… I chcesz mieć PEWNOŚĆ, że poprowadzone one będą w miłej, przyjacielskiej atmosferze i z najwyższą skutecznością- to szczerze zachęcam Cię do przeczytania dalszej części mojego ogłoszenia!

Zapraszam Cię na skuteczne i bezstresowe zajęcia z matematyki z poziomu: szkoła podstawowa- liceum (poziom podstawowy i rozszerzony).

Od przeszło 8 lat skutecznie i z przyjemnością przygotowuję swoich uczniów do:
*egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
*egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej,
*prac klasowych, sprawdzianów, a także pomagam w odrabianiu prac domowych,

TROCHĘ O MNIE:
Śmiało mogę powiedzieć, że jestem korepetytorem do zadań specjalnych i sytuacji beznadziejnych. Podejmuję się uczenia najcięższych ‘przypadków’- osób, które mają wieloletnie zaległości w swojej wiedzy, dzieci ze stwierdzoną nadpobudliwością, ludzi którzy na słowo ‘matematyka’ reagują alergicznie, a także osób, które zupełnie straciły wiarę we własne możliwości…

Uczenie innych to moja PASJA, której poświęciłem ostatnie 8 lat swojego życia. Uwielbiam zarażać innych swoim entuzjazmem i energią, inspirować i motywować do stawania się coraz lepszą wersją siebie… Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym, metodami szybkiej nauki, podwyższaniem możliwości swojego ciała i umysłu, Sztukami Walki, biegami długodystansowymi, a przede wszystkim Człowiekiem i tym co sprawia, że jesteśmy Kim jesteśmy…. Jestem także doświadczonym szkoleniowcem z branży technicznej i przedsiębiorcą… Tak więc…jeśli masz problem z nauką…. motywacją do działania…. koncentracją uwagi lub po prostu czujesz się zblokowany w stosunku do jakiegoś przedmiotu-nie wahaj się tylko napisz do mnie, a na pewno razem damy radę!

Zachęcam Cię również do przeczytania zamieszczonych poniżej licznych opinii moich uczniów!

LOKALIZACJA I KONTAKT
Uczniów z Warszawy zapraszam do siebie na Powiśle(tuż obok stacji metra Centrum Kopernika), gdzie mam zapewnione bardzo komfortowe warunki do nauki. Istnieje także możliwość spotkania się w Krakowie

Uczniów z innych miast, a także Rodaków z zagranicy, zapraszam do współpracy ONLINE. Jeśli nie jesteś przekonany do tej metody przekazywania wiedzy, to zapraszam Cię na lekcję próbną – pierwsza godzina GRATIS, więc niczym nie ryzykujesz Ponadto- jeśli chcesz, możesz uzyskać BEZPŁATNIE nagranie naszych lekcji, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych zajęć.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Jeśli w danej chwili nie będę mógł odebrać- proszę o wiadomość SMS… Na pewno oddzwonię w najbliższej wolnej chwili.

MOJA OFERTA:

Moja specjalnością są kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia prowadzę w luźnej, przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie jestem wymagający i zadaję dobrze przemyślane prace domowe. Posiadam własny, skuteczny program nauczania, który dostosowuję indywidualnie pod każdego ucznia.

Przygotowuję również swoich uczniów do testów gimnazjalnych, testów szóstoklasisty, klasówek i sprawdzianów,
a także pomagam im w odrabianiu prac domowych.

Cena za zajęcia indywidualne: 50-70 zł/h
Cena za lekcje online: 50 zł/h ( 1h GRATIS!)

Doświadczenie:
Inżynier Politechniki Warszawskiej, doświadczony szkoleniowiec z branży technicznej, 8 lat doświadczenia jako korepetytor,ponad 150 zadowolonych uczniów!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ada11 listopada 2016Ocena: 5/5

  Jak najbardziej mogę polecić Michała. Wyciągnął mnie z ogromnych tarapatów. Na lekcjach panuje luźna atmosfera ponadto Michał świetnie motywuje również do samodzielnej pracy. Gdyby nie on to nie wiem jak bym skończyła liceum. 1000% polecam!!

 • Oskar8 listopada 2016Ocena: 5/5

  Korepetytor 1sza klasa! Oceny z matematyki zaczęły mi sie zmieniac juz po pierwszych godzinach. Kazda lekcja jest ciekawie prowadzona i z duzym zapałem, nie jestesmy w stanie zauwazyc klasycznej niechęci lub obojętności ze strony nauczyciela. Motywuje do ciężkiej pracy a co za tym idzie w moim przypadku do lepiej zdanej matury:)) jest rowniez strasznie wyrozumiały ale oczywiscie rowniez wymagający. Polecam w 100%

 • Monika9 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, do każdego podchodzi indywidualnie. Możesz być pewna/pewny że dobrze Cię przygotuje do egzaminów. Uczy dużo lepiej niż nauczyciele w szkole. Przede wszystkim posiada wiedzę, którą potrafi przekazać.

 • Ela23 lipca 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje prowadzone bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pan Michał to nauczyciel godny polecenia.Moim zdaniem niejeden nauczyciel matematyki mógłby się od pana Michała uczyć. Moja córka nadal będzie korzystała z lekcji. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

 • Julia9 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Super uczy, lepiej niż mój nauczyciel :p miły i zabawny potrafi wszystko wytłumaczyć

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.