Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Michał Barylski- Matma Skutecznie I Na Luzie! WARSZAWA, KRAKÓW, ONLINE!


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 46 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Kraków
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Siedlce
  • Łomianki
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z matematyki

60 - 80 zł60 minut
Opinie: 46Ocena: 5.0/5

WITAJ!

Ogromnie mi miło, że zainteresował-eś/aś się właśnie moim ogłoszeniem!:)

Jeśli poszukujesz dla siebie lub swojego dziecka, korepetycji z matematyki na najwyższym poziomie… I chcesz mieć PEWNOŚĆ, że poprowadzone one będą w miłej, przyjacielskiej atmosferze i z najwyższą skutecznością- to szczerze zachęcam Cię do przeczytania dalszej części mojego ogłoszenia!

Zapraszam Cię na skuteczne i bezstresowe zajęcia z matematyki z poziomu: szkoła podstawowa- liceum (poziom podstawowy i rozszerzony).

Od blisko 10 lat skutecznie i z przyjemnością przygotowuję swoich uczniów do:
*egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
*egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej,
*prac klasowych, sprawdzianów, a także pomagam w odrabianiu prac domowych,

TROCHĘ O MNIE:
Śmiało mogę powiedzieć, że jestem korepetytorem do zadań specjalnych i sytuacji beznadziejnych. Podejmuję się uczenia najcięższych ‘przypadków’- osób, które mają wieloletnie zaległości w swojej wiedzy, dzieci ze stwierdzoną nadpobudliwością, ludzi którzy na słowo ‘matematyka’ reagują alergicznie, a także osób, które zupełnie straciły wiarę we własne możliwości…

Uczenie innych to moja PASJA, której poświęciłem ostatnie 10 lat swojego życia. Uwielbiam zarażać innych swoim entuzjazmem i energią, inspirować i motywować do stawania się coraz lepszą wersją siebie… Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym, metodami szybkiej nauki, podwyższaniem możliwości swojego ciała i umysłu, Sztukami Walki, biegami długodystansowymi, a przede wszystkim Człowiekiem i tym co sprawia, że jesteśmy Kim jesteśmy…. Jestem także doświadczonym szkoleniowcem z branży technicznej i przedsiębiorcą… Tak więc…jeśli masz problem z nauką…. motywacją do działania…. koncentracją uwagi lub po prostu czujesz się zblokowany w stosunku do jakiegoś przedmiotu-nie wahaj się tylko napisz do mnie, a na pewno razem damy radę!

Zachęcam Cię również do przeczytania zamieszczonych poniżej licznych opinii moich uczniów!

LOKALIZACJA I KONTAKT
Uczniów z Warszawy zapraszam do siebie na Mokotów- Al. Niepodległości 33 (tuż przy metrze Wierzbno), gdzie mam zapewnione bardzo komfortowe warunki do nauki.

Uczniów z innych miast, a także Rodaków z zagranicy, zapraszam do współpracy ONLINE. Jeśli nie jesteś przekonany do tej metody przekazywania wiedzy, to zapraszam Cię na lekcję próbną – pierwsza godzina GRATIS, więc niczym nie ryzykujesz Ponadto- jeśli chcesz, możesz uzyskać BEZPŁATNIE nagranie naszych lekcji, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych zajęć.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Jeśli w danej chwili nie będę mógł odebrać- proszę o wiadomość SMS… Na pewno oddzwonię w najbliższej wolnej chwili.

MOJA OFERTA:

Moja specjalnością są kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia prowadzę w luźnej, przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie jestem wymagający i zadaję dobrze przemyślane prace domowe. Posiadam własny, skuteczny program nauczania, który dostosowuję indywidualnie pod każdego ucznia.

Przygotowuję również swoich uczniów do testów gimnazjalnych, testów szóstoklasisty, klasówek i sprawdzianów,
a także pomagam im w odrabianiu prac domowych.

Cena za zajęcia indywidualne: 60-80 zł/h
Cena za lekcje online: 50 zł/h ( 1h GRATIS!)

Doświadczenie:
Inżynier Politechniki Warszawskiej, doświadczony szkoleniowiec z branży technicznej, blisko 10 lat doświadczenia jako korepetytor,ponad 200 zadowolonych uczniów!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jarek1 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Nie znam i pewnie już nie poznam takiej osoby jak Michał.
  Pierwsza lekcja z Michałem i zacząłem lubić matematykę szczerze.
  Druga lekcja to już było jak bym dzwonił do najlepszego kolegi
  a ostatnia lekcje było jak rozstanie z dziewczyna ból w sercu ale pozostawione doświadczenie i wiedza została ze mną. Michał naprawdę zna sie na nauczaniu to nie jest jakiś naciągacz czy człowiek który myśli ze sie zna na tym. On po prostu umie podejść do człowieka z każdym problem i go rozwiąże oczywiście jeżeli chce sie razem z nim pracować. Matma Skutecznie I Na Luzie trafiona nazwa w 100% mogę pisać i pisać bez końca ale nie na tym to polega. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TEGO KOLEGE!!!!!!!!!!!

 • Ada11 listopada 2016Ocena: 5/5

  Jak najbardziej mogę polecić Michała. Wyciągnął mnie z ogromnych tarapatów. Na lekcjach panuje luźna atmosfera ponadto Michał świetnie motywuje również do samodzielnej pracy. Gdyby nie on to nie wiem jak bym skończyła liceum. 1000% polecam!!

 • Oskar8 listopada 2016Ocena: 5/5

  Korepetytor 1sza klasa! Oceny z matematyki zaczęły mi sie zmieniac juz po pierwszych godzinach. Kazda lekcja jest ciekawie prowadzona i z duzym zapałem, nie jestesmy w stanie zauwazyc klasycznej niechęci lub obojętności ze strony nauczyciela. Motywuje do ciężkiej pracy a co za tym idzie w moim przypadku do lepiej zdanej matury:)) jest rowniez strasznie wyrozumiały ale oczywiscie rowniez wymagający. Polecam w 100%

 • Monika9 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, do każdego podchodzi indywidualnie. Możesz być pewna/pewny że dobrze Cię przygotuje do egzaminów. Uczy dużo lepiej niż nauczyciele w szkole. Przede wszystkim posiada wiedzę, którą potrafi przekazać.

 • Ela23 lipca 2016Ocena: 5/5

  Korepetycje prowadzone bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pan Michał to nauczyciel godny polecenia.Moim zdaniem niejeden nauczyciel matematyki mógłby się od pana Michała uczyć. Moja córka nadal będzie korzystała z lekcji. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.