Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Martyna


(1 ogłoszenie)
  • Opinie: 1 opinia
  • Telefon(Pokaż)SkypeGadu Gadu
  • Obszary działania:
    • Warszawa (Mokotów, Wilanów, Ursynów, Śródmieście, Praga Połódnie)
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 zł60 minut
Opinie: 1Ocena: 5.0/5

WOLNE TERMINY NA WAKACJE 2015
Udzielaniem korepetycji zajmuję się nieprzerwanie od początku studiów na Politechnice, czyli od ponad 5 lat. W tym czasie do matury z matematyki przygotowałam już łącznie kilkadziesiąt osób, także tych zdających sierpniową poprawę, jak dotąd ze 100%-ową skutecznością :) Cierpliwie, jasno i przede wszystkim skutecznie tłumaczę wszelkie niejasności związane ze światem matematyki. Uczę nie tylko definicji i wzorów, ale także samodzielnego myślenia, skrupulatności w rozwiązywaniu zadań oraz poszukiwania różnych dróg do ich rozwiązania.

Preferowane miejsce zajęć – u ucznia. Dojeżdżam na terenie dzielnic Mokotów, Śródmieście, Ochota, Ursynów, Wilanów, Praga Południe. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Doświadczenie:
pięcioletnie

Certyfikaty:
matura rozszerzona z matematyki zdana na 91%

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Aneta16 września 2012Ocena: 5/5

    Jestem bardzo zadowolona że trafiłam akurat na tą korepetytorkę, pani Martyna jest cierpliwa i potrafi dobrze tłumaczyć. GORĄCO POLECAM :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.