Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Youtube >

Magdalena Siemieńczuk


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 70 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 11 dni temu

Udzielę korepetycji z angielskiego

80 zł55 minut
Opinie: 70Ocena: 5.0/5

Serdecznie zapraszam na lekcje przez Skype!

Jestem magistrem Filologii Angielskiej i nauczycielem mianowanym oraz Egzaminatorem Maturalnym i Gimnazjalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu. Posiadam specjalizację w nauczaniu języka angielskiego ogólnego i biznesowego. Przygotowuję także do międzynarodowych certyfikatów. Moje lekcje są indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia. Bez wychodzenia z domu lub biura można korzystać z edukacji na odległość.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA:

• Lekcje dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych z całego kraju i zza granicy,
• Lekcje przygotowujące do międzynarodowych certyfikatów (najnowsze egzaminy: PET 2017, FCE 2017, CAE 2017, CPE, IELTS i TOEFL),
• Przygotowanie do najnowszego EGZAMINU MATURALNEGO (Matura 2018 podstawowa i rozszerzona) i do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO,
• Zajęcia z języka biznesowego,
• Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub na studia w języku angielskim,
• Język angielski dla pracowników firm: menadżerów, księgowych, informatyków, kadrowych, prawników.
• Przygotowanie studentów do egzaminów z języka angielskiego,
• Przygotowanie do egzaminów na Filologię Angielską,
• Indywidualne konwersacje z nauczycielem,
• Język angielski dla planujących podjęcie pracy

Prowadzę Szkołę Języków Obcych PRYMUS i wystawiam faktury.

Magdalena Siemieńczuk
Magister Filologii Angielskiej
Nauczyciel Mianowany Języka Angielskiego

Doświadczenie:
2006 – nauczyciel języka angielskiego w szwedzko-norweskiej firmie GMM POLSKA, 2006 – nauczyciel języka angielskiego w technikum i w liceum w Zespole Szkół nr 2 w Wałczu, 2007 - 2008 – nauczyciel języka angielskiego w technikum i w liceum w Zespole Szkół nr 3 w Wałczu, 2007 – lektor języka angielskiego w szkole językowej Centrum Edukacji Europejskiej w Pile (kursy dla personelu w amerykańskiej drukarni „Winkowski” w Pile, kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zajęcia indywidualne) wakacje 2007 – opiekunka osoby starszej w Wielkiej Brytanii, rodzina prywatna, 2008 –2014 – tłumacz z języka angielskiego dla szwedzko-norweskiej firmy GMM POLSKA, 2008 – 2013 – nauczyciel języka angielskiego w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Wałczu, 2009 – tłumacz dla firmy KERAM (sprzedaż peletu drzewnego na rynek niemiecki i holenderski), wakacje 2009 - opiekunka osoby starszej w Niemczech - pracodawca: PROMEDICA 24, 2010 – tłumacz i prowadzenie sekretariatu w norwesko-szwedzkiej firmie GMM POLSKA (produkcja kontenerów na rynek norweski i szwedzki), od 01.04.2013 roku – obecnie – prowadzenie Szkoły Języków Obcych PRYMUS w Wałczu, od 11.2013 roku- nauczyciel mianowany języka angielskiego

Certyfikaty:
od 2012 roku – Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu dla egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego, od 2011 roku– Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu dla egzaminu maturalnego z języka angielskiego, 2009 – podyplomowe studia: „Tłumaczenia Prawno-Ekonomiczne w Biznesie – język angielski” w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, 2007-2009 – studia magisterskie na specjalizacji: tłumaczenia na Filologii Angielskiej, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, ocena za obronę pracy magisterskiej: celujący, ocena za ukończenie studiów: bardzo dobry, 2004-2007 – studia na Filologii Angielskiej, Uniwersytet Gdański, uzyskany tytuł: licencjat, specjalizacja: nauczanie języka angielskiego, ocena za ukończenie studiów: bardzo dobry, studia licencjackie ukończone z wyróżnieniem, 2012 - Kurs w Bath w Wielkiej Brytanii: Teaching Languages Using ICT (Nauczanie Języków Przy Zastosowaniu Technologii Komunikacyjno-Informacyjnych) dla nauczycieli języka angielskiego w ramach programu Unii Europejskiej Comenius, 2013 - Kurs: Nowoczesne nauczanie z zastosowaniem metody Web Quest, 2013 - Laboratorium dla Kandydatów na Tłumaczy Przysięgłych zorganizowane przez Stowarzyszenie Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS w Warszawie, 2007 - 2013 - liczne kursy z języka prawnego i biznesowego zorganizowane przez Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich w Warszawie, Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy w Gdańsku, Stowarzyszenie Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS w Warszawie, 1995 -2014 - Kursy językowe w szkole językowej BEET w Bournemouth w Wielkiej Brytanii, 2011-2013 - Członek Stowarzyszenia Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS w Warszawie, 1991 - 1995 Prywatne Żeńskie Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu - klasa z rozszerzonym językiem angielskim, 08.2016 - Kurs Języka Angielskiego for Business Professionals w Szkole Językowej St Giles w Brighton w Wielkiej Brytanii

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Iwona5 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nauka z panią Madzią to czysta przyjemność. Pełna pasji, cierpliwości i potrafiąca wytłumaczyć trudne rzeczy. Ponadto podsyła dużo materiałów edukacyjnych. Szczerze polecam panią Magdę!

 • Marlena2 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam serdecznie! Pani Magda ma dużo cierpliwości i zawodowo podchodzi do każdego ucznia. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów.

 • Jakub16 maja 2017Ocena: 5/5

  Szczerze polecam Panią Magdę!

 • Patrycja15 maja 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam. Miałam okazję przygotowywać się Panią Magdaleną do egzaminu IELST. Dostałam dużo materiałów, lekcje odbywały się regularnie w przyjemnej atmosferze. Rzeczowo i kompetentnie!

 • Grzesiek13 maja 2017Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, posiadający własne materiały do nauki i zawsze gotowy do konwersacji po angielsku na dowolny temat, gdy tylko uczeń tego zechce, lub w przerwie między zadaniami maturalnymi. Osobiście polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.