Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Ochota)
35 zł / 60 min
Aktywność: ponad 3 miesiące temu

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Fizyka35 / 60 min

Maciek

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem absolwentem Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. W miłej atmosferze i skutecznie nauczam fizyki :) Posiadam już bogate doświadczenie. ZAPRASZAM!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

ołówekDodaj opinię