Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Sylwia


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 zł60 minut
Opinie: 21Ocena: 5.0/5

Niebanalne, profesjonalne i skuteczne zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z doświadczoną (10-letni staż pracy), kompetentną i zarażającą optymizmem lektorką! Przygotowuję z sukcesami do matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego, sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów na studiach oraz certyfikatów językowych.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Sylwia28 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Polecam osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego Panią Sylwię. Jest osobą milą, pogodną, inteligentną i co najważniejsze profesjonalną nauczycielką. Jestem osobą bierną jeśli chodzi o naukę języków obcych. Przy Pani Sylwii przełamuję bariery językowe, zaczynam lubić tę naukę bo chciałabym kiedyś swobodnie rozmawiać w tym języku. Pani Sylwia dostosowuje się do moich umiejętności i uczy mnie stopniowo w sposób cierpliwy i bezstresowy, więc zaczynam wierzyć że opanuję naukę j.angielskiego . Naprawdę szczerzę polecam Panią Sylwię.

 • Gosia21 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Prawdziwie polecam wybór zajęć z Panią Sylwią. Jest to profesjonalna nauczycielka, pełna zapału i ZAWSZE gotowa do pomocy. Współpraca z Panią Sylwią to sposób na podniesienie poziomu języka angielskiego w przyjaznej atmosferze. Zajęcia nigdy nie były stresujące - dzięki temu kształcimy swobodę wypowiadania się w obcym języku. Podczas lekcji przekonałam się o rzetelności i wyrozumiałości Pani Sylwii, która zawsze stara się dostosować formę zajęć do indywidualnych potrzeb. Serdecznie polecam. :)

 • Kasia19 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam zajęcia z Panią Sylwią.Zależało mi na przełamaniu się aby zacząć mówić bez stresu i udało się. W pracy poczułam się pewniej, podczas wizyty klientów z zagranicy czy na wycieczce zaczynałam mówić po angielsku bez oporu. Pani Sylwia jest miłą i ciepłą osobą dostosowującą się potrzeb. POLECAM są efekty.

 • Michał23 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim zajęcia z panią Sylwia. Jeśli będziecie z nią współpracować na pewno podniesienie swój poziom. Dzięki wspaniałej atmosferze poczujecie się jak w domu , przez co przyjemniej wam będzie się skupić na nauce .

 • Weronika3 maja 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycję z panią Sylwią. Na lekcjach wszystko jest omówione w łatwy sposób, który każdy zrozumie. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a czas na nich szybko płynie. Pani Sylwia jest cierpliwą, profesjonalną i miłą nauczycielką, dzięki której zostałam dobrze przygotowana do testów gimnazjalnych

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.