Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Sylwia


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

60 zł60 minut
Opinie: 18Ocena: 5.0/5

Niebanalne, profesjonalne i skuteczne zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z doświadczoną (10-letni staż pracy), kompetentną i zarażającą optymizmem lektorką! Przygotowuję z sukcesami do matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego, sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów na studiach oraz certyfikatów językowych.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał23 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim zajęcia z panią Sylwia. Jeśli będziecie z nią współpracować na pewno podniesienie swój poziom. Dzięki wspaniałej atmosferze poczujecie się jak w domu , przez co przyjemniej wam będzie się skupić na nauce .

 • Weronika3 maja 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam korepetycję z panią Sylwią. Na lekcjach wszystko jest omówione w łatwy sposób, który każdy zrozumie. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a czas na nich szybko płynie. Pani Sylwia jest cierpliwą, profesjonalną i miłą nauczycielką, dzięki której zostałam dobrze przygotowana do testów gimnazjalnych

 • Tomek24 marca 2017Ocena: 5/5

  Sylwia jest profesjonalistką pod każdym względem. Zajęcia i materiały są dostosowane do moich potrzeb. Co więcej, na zajęciach panuje super atmosfera, aż człowiekowi chce się uczyć. Mogę śmiało powiedzieć, że Sylwia jest najlepszym nauczycielem z jakim do tej pory współpracowałem (a było ich już kilku). Szczerze polecam.

 • Marta6 lutego 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam wszystkim zajęcia z panią Sylwią. Lekcje odbywają się w miłej przyjacielskiej atmosferze. Pani Sylwia jest zawsze przygotowana i profesjonalna, a przy tym wyrozumiała gdy ja nie wyrobię się ze wszystkim albo o czymś zapomnę;). Dobrze się z nią współpracuje, pyta czy forma zajęć mi odpowiada, czy jest coś co chciałabym zmienić. Polecam i pozdrawiam.

 • Julia5 lutego 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam Panią Sylwię! Jest to korepetytorka, ktora na prawde uczy, pomagając dojść do właściwej odpowiedzi, a nie podając rozwiązania. Nasze lekcje to nie jest dla mnie wymuszone zajęcie dodatkowe. Czas przepływa w super atmosferze. Pani Sylwia z zaangażowaniem słucha moich wypowiedzi i poprawia mnie kiedy trzeba. Zawsze dorzuca jakis zabawny komentarz. Serdecznie polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.