Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Lektor Dla Ciebie Katowice/ Sosnowiec


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

45 zł60 minut
  • tel. 530-57-64-57 * korepetycje z angielskiego z dojazdem do domu słuchacza w Katowicach i Sosnowcu* skuteczna nauka * wymagająca profesjonalna kadra * wygoda nauki w wybranych terminach * zapisy przez cały rok * bogate materiały dydaktyczne gratis *

Nauczamy skutecznie!

Zajęcia w mobilnej szkole Lektor dla Ciebie to profesjonalne zajęcia z dojazdem do domu ucznia. Uczniowie prowadzeni przez naszych lektorów osiągają bardzo dobre wyniki w nauce języka. Receptą na szybką i efektywną naukę jest zindywidualizowanie procesu nauczania. Cała uwaga lektora skupiona jest na uczniu, jego potrzebach i pokonywaniu indywidualnych trudności związanych z opanowaniem języka.

Nauczamy wygodnie!

Uczniowie naszej szkoły nie tracą czasu na dojazd na zajęcia – to nasi lektorzy przyjeżdżają do domu ucznia. Naukę języka można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Wystarczy wybrać dogodny dla siebie dzień tygodnia i godzinę zajęć, wykonać telefon do siedziby szkoły i umówić się na pierwsze spotkanie. Lektor pomoże w wypełnieniu jednostronicowego formularza i rozpocznie naukę już od pierwszych zajęć. Długość i intensywność nauki można modyfikować w zależności od potrzeb w trakcie jej trwania. Nie wiążemy klientów długimi i zobowiązującymi umowami. W każdym momencie nauki możliwa jest zmiana lektora lub rezygnacja z kontynuacji nauki. Jesteśmy przekonani, że po pierwszych kilku spotkaniach przekonają się Państwo do wspólnej nauki z mobilną szkołą językową Lektor dla Ciebie.

Nauczamy profesjonalnie!

Możemy pochwalić się kadrą starannie dobranych lektorów. Nasi lektorzy to osoby doskonale przygotowane merytorycznie, sprawdzone pod kątem znajomości języka i umiejętności pedagogicznych. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania i najlepsze materiały dydaktyczne przygotowane przez renomowane wydawnictwa językowe. Profesjonalna kadra lektorska umiejętnie motywuje uczniów do ciągłego doskonalenia kompetencji językowych i organizuje ich naukę. Każdy lektor prowadzi dziennik zajęć, w którym odnotowywane są tematy omówionych zagadnień oraz postępy ucznia. Lektorzy regularnie przeprowadzają testy kontrolne oraz pomagają w zorganizowaniu nauki poza zajęciami zadając cotygodniowe prace domowe.

t e l . 530576457

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.