Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Aleksandra- zajęcia indywidualne, grupowe, in-company


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 52 opinie
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Wola,Bemowo,Śródmieście,Żoliborz,Bielany,Ursus,Powiśle,Mokotów,U)
  • Gdańsk
  • Kraków
  • Katowice
  • Wrocław
  • Poznań
  • Białystok
  • Pruszków
 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielam korepetycji

O mnie

You like it! Przyjemność zamiast stresu- zarażam pasją do angielskiego!:)

You can! Przełamanie bariery językowej

You want to! Odnalezienie wewnętrznej motywacji, program nauczania dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb

Really?! _Ciekawość poznawania-pomoge ci przyswoić podstawy jak i wprowadze cię w świat gramatycznych i leksykalnych detali

Do you hear me? Cała moja uwaga jest skierowana na Ciebie,więc nie bój się popełniać błędów, jestem po to by pomóc

You need! To, czego potrzebujesz,czyli zajęcia "szyte na miare"

You will Razem wyznaczymy Twoje cele; a ja przez cały czas naszej współpracy będe skutecznie cie wspierać swoim doświadczeniem i wiedzą oraz motywować do dalszej pracy

Let’s do it! Angielski to w dzisiejszych czasach niezbędne narzędzie więc naucz się go raz a porządnie!:)

Wow! Nudzie i rutynie mówie nie,ciekawe materiały dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Asia21 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra jest bardzo wymagająca, na każdych zajęciach były kartkówki z bieżącego i uprzednio omawianego materiału. Po raz pierwszy udało mi się zrozumieć zawiłości gramatyki dzięki szybkiej i przystępnej formie tłumaczenia. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów ponieważ widzę postępy w naprawdę krótkim czasie.

 • Ola23 lipca 2017Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem mogę zarekomedować zajęcia prowadzone przez Panią Aleksandrę. Indywidualne podejście do potrzeb ucznia jest wyznacznikiem profesjonalizmu nauczyciela. Pani Ola jest rzetelną, bardzo wymagającą osobą, ceniącą I oczekującą zaangażowania ze strony ucznia. Dzięki niej meandry języka angielskiego stają się dla mnie coraz bardziej przystępne, a przyswajanie gramatyki znośne, a czasem nawet przyjemne. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, nuda nie wchodzi w grę! Szczerze polecam.

 • Kacper2 lipca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam P. Aleksandrę jako świetną korepetytorkę z języka angielskiego . Dzięki Niej pokonałem trudności w mówieniu i gramatyce . Zdałem maturę na bardzo wysoki poziom , szczerze polecam .

 • Kasia A.11 maja 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam p.Aleksandrę jako nauczyciela szczególnie osobom pracującym tak jak ja, które nie mają zbyt dużo czasu na naukę w życiu codziennym. W ramach możliwości grafik jest dostosowany do naszych potrzeb, co jest super.
  Jeżeli chodzi o nauczanie, pani Aleksandra jest osobą profesjonalną i wymagającą w dobry tego słowa znaczeniu, potrafi w łatwy sposób zmobilizować do nauki, dzięki czemu język obcy sam wchodzi do głowy! A gramatyka wcale nie jest taka straszna jak by się wydawało ;) xx

 • Emilia26 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Aleksandrą. Pani Aleksandra bardzo dużo wymaga ale za to pozytywne efekty widać już po paru tygodniach. Dodatkowo Pani Aleksandra to przemiła osoba. Szczerze polecam!

 • Agus22 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Aleksandrą. Gramatyka jest tłumaczona w zrozumiały sposób, a w razie potrzeby wielokrotnie powtarza niezrozumiałe kwestie, zachowując przy tym spokój i cierpliwość.
  Dzięki wspólnym lekcjom widzę bardzo spore postępy. Gorąco polecam.

 • Agnieszka18 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra jest bardzo dobrą, wymagającą nauczycielką. Motywuje do systematycznej pracy. Świetnie tłumaczy gramatykę. Prowadzone przez nią zajęcia pomagają zwiększyć zasób słownictwa. Gorąco polecam!

 • Zofia16 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra to świetna nauczycielka. Wymagająca,rzeczowa i profesjonalna. Po długich poszukiwaniach nauczyciela w końcu udało mi się znaleźć komuś kto ma zapał i kompetencje do pracy. Pani Aleksandra tłumaczy gramatykę w sposób mistrzowski! Dokładnie i rzetelnie,wkoncu zrozumiałam gramatykę angielska! Zajęcia ciekawe i różnorodne,podczas których ćwiczę każda płaszczyznę językowa od mówienia po słuchanie i czytanie aż po gramatykę i słownictwo,liczne testy.cala praca domowa jest zawsze sprawdzona! Polecam Panią Olę bo to nauczyciel z powołania wymagający i ludzki w jednym!

 • Rafał29 marca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam zajęcia z Panią Aleksandrą. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy. Dotychczas ten język był przedmiotem nie lubianym przeze mnie w szkole, na studiach i musiałem się zmuszać do jego nauki. Dzięki odpowiedniemu harmonogramowi zajęć i indywidualnemu podejściu Pani Aleksandry widzę swój progres co powoduje większą motywacje do dalszej nauki. Osobiście bardzo polecam!

 • Sylwia22 marca 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Aleksandrę dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć, bądź też kontynuować swoją przygodę z angielskim. Zajęcia prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób ! Pani Aleksandra wkłada w nie bardzo dużo zaangażowania i cierpliwości. Zajęcia dopasowane są do indywidualnych potrzeb, co jest najważniejsze !

 • Patrycja24 lutego 2017Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra jest najlepszym korepetytorem u jakiego kiedykolwiek byłam. Sympatyczna, uczy z pasją, jest bardzo wymagająca w sensie pozytywnym, uczy systematyczności, co przekłada się na postępy w angielskim. Zajęcia są bardzo dobrze rozplanowane, przebiegają w miłej atmosferze, każda minuta jest praktycznie wykorzystywana. W końcu znalazłam kogoś, kto efektywnie pomaga mi zrozumieć ten język i dobrze się nim posługiwać. Za profesjonalne podejście najlepsza ocena dla Pani Oli. Bardzo gorąco polecam ! :)

 • Sara12 lutego 2017Ocena: 5/5

  Do Pani Aleksandry trafilam rok temu. Mialam ogromne problemy z angielskim i zarazem ogormna potrzebe zdania matury rozszerzonej.Na poczatku czulam przerazenie,ogorm materialu,grmamatyka..Pani Aleksandra wytlumaczyla mi wszystko rzeczowo i profesjonalnie. Nikt nigdy nie wytlumaczyl mi tak dokladnie gramatyki! Czulam sie "zaopiekowana" na kazdej plaszczyznie jezyka. Oczywiscie nie bylo latwo! Pani ALeksandra systematycznie sprawdzała moją wiedzę poprzez odpytywanie ,kartkówki,..wszystko to sprawilo ze mature zdalam mature bardzo dobrze. Nauczylam sie poprawnie pisac i wyslawiac w jezyku angielskim,co uwazam za najwiekszy sukces. Pani Aleksandra to nauczyciel z pasja ktory wie jak skutecznie motywowac swoich uczniow do pracy nad jezykiem.

 • Aneta11 lutego 2017Ocena: 5/5

  Jeśli szukasz kompetentnego,zaangażowanego i skutecznego nauczyciela języka angielskiego, to uważam że lepiej nie mogłeś/aś trafić! Pani Aleksandra, to strzał w przysłowiową "dziesiątkę" ;) Polecam z czystym sumieniem. Niestety, musiałam na pewien okres czasu przerwać zajęcia z Panią Olą, co z resztą zarobiła z wielkim żalem. Już nie mogę się doczekać na moment powrotu ponieważ zajęcia z tak zaangażowanym nauczycielem to czysta przyjemność. Bardzo szybko widać pierwsze efekty. Mam poczucie, że pieniądze które zainwestowałam w zajęcia z Panią Olą nie poszły na marne.
  POLECAM! ;)

 • Paulina2 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Pani Ola jest idealnym nauczycielem! Długo szukałam kogoś, to będzie przede wszystkim bardzo wymagający i co najważniejsze – skuteczny. Pani Ola jest zawsze przygotowana, nie marnuje nawet minuty czasu. Po zaledwie trzech miesiącach nauki, widzę już bardzo duże efekty jeśli chodzi o pisanie oraz znajomość słownictwa. Pani Ola na każdych zajęciach sprawdza moja wiedzę, co jeszcze bardziej motywuje mnie do nauki. Dla osób zdeterminowanych i chcących się uczyć – szczerze POLECAM!!!!

 • Marta20 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra to osoba, z którą współpraca przebiega w miłej i bardzo pracowitej atmosferze. Po relatywnie niedługim okresie czasu widać wyraźne efekty. Swoboda pisania w języku angielskim, jak również słownej w nim komunikacji, w moim przypadku poprawiła się znacząco, po zaledwie 3 miesiącach wspólnych zajęć. Warto dodać również, że Pani Aleksandra oferuje szeroki zakres materiałów dodatkowych, co bardzo polepsza jakość nauki. Zdecydowanie polecam.

 • Karina Borewicz17 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola to swietny a przede wszystkim kompetentny kompetentny nauczyciel.Jej zaangazownie oraz widoczna pasja do nauki jezyka motywowaly mnie do nauki.Ciekawy zakres materialow oraz mila aczkolwiek pracowita atmosfera sprawily ze super zdalam CAE.

 • Natalia16 listopada 2016Ocena: 5/5

  Zapisałam się do Pani Oli w celu przygotowania do egzaminu CAE. Pani Ola jest bardzo dobrze przygotowana do zajęc, profesjonalna i oferuje klarowny program nauki. Stawia też wysokie wymagania. Zajęcia u Pani Oli sa dla tych, którzy chcą naprawde uczyć się angielskiego.Po kilku zajęciach można zauważyć u siebie postęp. Szczerze polecam!

 • Lena30 października 2016Ocena: 5/5

  Pani ola to nauczyciel z powolaniem. Dzieki niej czuje ze nie brak mi motywacji do nauki.co wiecej zaczelam lubic angielski co kiedys bylo wprost niedopomyslenia! Zajecia sa przenyslane od A do Z. Pani Ola wymaga bardzo duzo ale dzieki temu nauka daje zauwazalne efekty.kopetencja i rzetelnosc w przeprowadzeniu zajec sprawily ze odzyskalam wiare w lektorow bo zanim trafilam do Pani Ole trafilam na kiepskich "profesjonalistow" Pani Ola szanuje czas ,jest niezwykle sympatyczna a przy tym skoncentrowana na celu ucznia oraz bardzo wymagajaca.Bardzo Pani dziekuje!:)

 • Beata9 października 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola jest fantastycznym nauczycielem. Lekcje są zaplanowane i sumiennie przeprowadzane, nie ma marnowania czasu. Niezmiernie cenię sobie to, że Pani Ola nie odwołuje zajęć (przez co mogę systematycznie się uczyć i iść do przodu z materiałem). Zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze. Pani Ola ma bardzo profesjonalne podejście do nauczania. Jest bardzo kompetentna, miła i cierpliwa, umie motywować do nauki. Uczyć się trzeba dużo, nie ma taryfy ulgowej, prace domowe, nauka słownictwa, gramatyka ale to jest normalne jeśli się chce osiągnąć swój cel - trzeba się uczyć, a to wszystko procentuje i widać efekty :) Pani Ola jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i zależy Jej na tym, aby uczeń dobrze znał język i osiągnął swój cel – bardzo to cenię, bo mało jest takich nauczycieli - dziękuję Pani Olu :) Polecam tym którzy chcą dobrze znać angielski i osiągnąć swój cel !

 • Małgorzata21 września 2016Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra to profesjonalny nauczyciel, który przywiązuje dużą wagę do swojej pracy. Zajęcia są odpowiednio zaplanowane w ten sposób, aby uczeń mógł rozwijać się w różnych obszarach tak jak gramatyka, słuchanie ze zrozumienie czy konwersacje. Dużym etatem jest miła atmosfera oraz dostosowane tempa lekcji do indywidualnych potrzeb. Zajęcia przebiegają bardzo szybko. Przygotowane materiały są ciekawe i chętnie się z nich uczy. Z każdej lekcji można wiele wyciągnąć. Rezultaty podniesienia swojego poziomu angielskiego widać od razu. Polecam Panią Aleksandrę!

 • Marta28 lipca 2016Ocena: 5/5

  Do Pani Oli zapisałam sie na zajecia przygotowujące do CAE. Bardzo podobał mi sie styl prowadzenia zajęć -czas wykorzystany do maksimum,nie straciłam ani minuty a dodatkowo dużo ciekawych różnorodnych materiałów.progesjonalne podejście oraz egzekwowanie mojej wiedzy poprzez kartkówki i odpytywanie sprawiły ze zdałam egzamin!:) pani Ola skutecznie motywowała mnie do nauki . Pani Olu dziękuje za przemiła atmosferę i profesjonalizm.

 • Hanna19 lipca 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola przygotowywala mnie do egzaminow wstepnych na uczelnie w USA. Moja opinia moze skladac sie z dwoch slow pasja i profesjonalizm. Pani Ola to pasjonatka j.angielskiego,a wiec lepiej trafic nie moglam. Kazdy ,nawet najmniejszy szczegol gramatyczny zostal wytlumaczony dokladnie. Zajecia z roznic pomiedzy angielskim USA a UK mistrzostwo swiata! A wszystko to w profesjonalnej przyjemniej atmsferze. Roznorodne materialy,listeningi, temety prac pisemnych oraz podejscie Pani Oli powodowaly ze nigdy nie nudzilam sie podczas zajec! Co wiecej zarazilam sie pasja do angielskiego! Pani Olu dziekuje dziekuje dziekuje! <3

 • Dorota27 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Nauka u Pani Oli daje zauważalne i dobre efekty. Pani Ola motywuje do nauki języka bo wymaga systematyczności i zaangażowania w powtarzanie materiału również poza zajęciami, co regularnie sprawdza np. przy pomocy kartkówek. Można nauczyć się dużych ilości nowych słówek i dobrze opanować gramatykę, która jest wytłumaczona w zrozumiały, całościowy i przede wszystkim uporządkowany sposób. Pani Ola przygotowuje liczne dodatkowe materiały i dąży do efektywnego wykorzystania czasu na zajęciach. Widać, że lubi uczyć języka angielskiego i jest profesjonalistką, która posiada szeroką wiedzę o języku i skutecznych metodach nauki. Jeśli chcesz bardzo dobrze nauczyć się języka angielskiego to szczerze polecam zajęcia u Pani Oli :)

 • Marta15 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola jest profesjonalna i zawsze świetnie przygotowana. Z radością czekam co tydzień na momen, kiedy wyciągnie jeden ze swoich ogromnych segregatorów i czymś mnie zaskoczy

 • Ewelina31 maja 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola to aniol i czarodziejkqa zarazem a nie nauczyciel!sprawila ze z kaleki jezykozej stalam sie asem! Zajecia bardzo profejonalnie przeprowadzone, swietna organizacja czasu,wszystko doklqdnie wytlumaczone.ciekawe materialy.czas zajec wykorzystany w 100%,nie zmarnowalam ani minuty!Pani Ola wymaga duzo a jedniczesnie atmosfera na zajeciach jest przemila.

 • Patrycja30 maja 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola jest bardzo wymagającą korepetytorką, co sprawia, że można zaobserwować efekty ciężkiej pracy. Motywuje do działania i sprawia, że nie sposób nie uczyć się języka. Ogromna ilość słówek i gramatyki sprawiły, że poziom mojego języka angielskiego podniósł się. Zajęcia z Panią Aleksandrą jak najbardziej polecam wszystkim.

 • Kamila29 maja 2016Ocena: 5/5

  Uczęszczam na zajęcia od kilku miesięcy i już mogę powiedzieć, że zajęcia są bardzo pomocne. Pani Ola jest osobą wymagającą, tempo pracy szybkie, ale za to czas na zajęciach jest wypełniony w 100%. Tony słówek i prac domowych, na które często brakuje czasu, ale przez to widać efekty. Profesjonalne podejście i zaangażowanie - to tylko u Pani Oli :)

 • Agnieszka22 maja 2016Ocena: 5/5

  Podczas zaledwie trzech miesięcy nauki miałam wspaniałą okazję do poprawienia swoich umiejętności językowych pod okiem Pani Oli. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu, udało mi się w krótkim czasie znacznie poszerzyć słownictwo i poprawić zdolności gramatyczne, co mogłam zweryfikować m.in. na wyjazdach zagranicznych. Pani Ola jest bardzo miłą, rzetelną i życzliwą osobą, prowadzi zajęcia w sposób urozmaicony i mobilizujący. Umiejętnie przekazuje wiedze. Czułam że w pełni korzystam z zajęć a ponadto dodatkowo byłam motywowana do samodzielnej nauki. Bardzo polecam efektywną naukę języka angielskiego u Pani Oli. Dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję na kontynuację po powrocie do kraju :)

 • Ewa5 maja 2016Ocena: 5/5

  Na zajecia do Pani Aleksandry zaczelam chodzic w lipcu ubieglego roku. Mozna powiedziec ze zaczelismy sie rodzinnie przygotowywac :) ja- do egzaminu LCCI ,oraz moje dzieci do do egzaminow FCE.
  Dzieci sa zafascynowane zajeciami u Pani Aleksandry. Zajecia sa prowadzone w sposob zroznicowany i ciekawy.Na poczatku obawialam sie czy sprostaja wymaganiom Pani Oli,ale jak sie okazalo zajecia tak dodaja im skrzydel,ze prace domowe i testy nie sa im straszne, a co dla mnie jako rodzica najwazniejsze to to ze widze w nich pasje do jezyka i radosc ,kiedy zbliza sie termin kolejnej lekcji :) Podoba mi sie tez to ze Pani Ola,informuje mnie na biezaco o postepach dzieci. Syn i corka zdajli juz egzamin,jednak nawet nie chca slyszec o dluzszych przerwach od nauki jezyka niz maksymalnie 2 tygodniowe...normalnie nie poznaje swoich dzieci! :) Natomiast jesli chodzi o moje zajecia o takze nie mam zastrzezen. Wszystko na wysokim poziomie,mila atmosfera. Lekcje w pelni spelnily moje oczekiwania i pomogly w zdaniu LCCI.
  Pani Ola to swietny motywator i profesjonalny lektor z ogromna wiedza i pasja.

 • Wiktor30 marca 2016Ocena: 5/5

  Na zajecia do Pani Aleksandry trafilem z polecenia narzyczonej,ktora przygotowywala sie z p.Ola do egzaminu TOLES. Szczerze mowiac na poczatlu bylem bardzooooo sceptycznie nastawiony do zasad nauki jakie przedstawila mi Pani Aleksandra. Kartkowki, sprawdzanie prac domowych,tona slowek do nauczenia... jednak jak sie potem okazalo bardzo sie mylilem. Nie raz zdarzalo mi sie Pania Aleksandre skrytykowac w myslach...teraz po ludzku jest mi glupio. Na efekty nie czekalem dlugo -2 lata ( zwlaszcza ze gdy trafilem pod skrzydla Pani Aleksandry dopiero zaczynalem swoja przygode z angielskim). W ciagu dwoch lat osiagnalem poziom C1 potwierdozny certyfikatem CAE. Pani Aleksandra to trafny wybor i gwarancja swietnego nauczania-nie polecam jednak leserom. Duzo sie nameczylem a slownictwo sni mi sie po nocach;p mimo to zajecia zawsze uplywaly w milej aczkolwiek wymagajacej atmosferze.Milym zaskoczeniem byl tez fakt ze mozna bylo swobodnie skontaktowac sie z Pania Ola mailowo i poporosci o pomoc nawet poza zajeciami! To najlepszy nauczyciel z jakim do tej pory moglem pracowac. Oby jak najwiecej takich profesjonalistow. Pani Olu wiadac ze angielski to pani pasja, bo nikt nigdy nie byl w stanie tak dobrze wytlumaczyc gramatyki:D

 • Alina28 marca 2016Ocena: 5/5

  Do Pani Oli trafiłam 3 lata temu z zerowymi umiejętnościami. Zajęcia zawsze rzetelnie przygotowane. Ciekawa gama materiałów. Sumienności i zaangażowanie Pani Oli zawsze skutecznie mnie motywują do nauki. Angielski ze znienawidzonego jezyka stał sie przyjemnością. Moge z czystym sumieniem polecić zajecia z Panią Olą wszystkim tym,którym zalezy na bardzo dobrym opanowaniu jezyka. Pani Ola jest osobą wymagającą i konsekwentną dzieki czemu udalo mi sie osiągnąc upragnioną biegłosc jezykową w mowieniu i pisaniu. Dzis czerpie ogromną satysfakcje z umiejętnosci za co jestem Pani Oli bardzo wdzieczna.

 • Emilia13 marca 2016Ocena: 5/5

  Trafiłam do Pani Aleksandry po długich poszukiwaniach najbardziej skutecznej dla mnie metody nauczania, i trafiłam pod właściwy adres:) Pani Aleksandra to wymagający nauczyciel dla ambitnych uczniów, kórym naprawdę zależy na podniesieniu swojego poziomu jezyka. Zaangażowanie, zróżnicowane materiały dostosowane do potrzeb i przemiła atmosfera - tak mogę opisać każdą godzinę spędzoną na zajęciach. Bardzo bardzo polecam!

 • Zuza Sobolewska4 marca 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola to osoba ,ktora potrafi wytlumaczyc nawet najbardziej zawile struktury gramatyczne.Zajecia zawsze urozmaicone, ciekawe readingi, listeningi , zadania ze slownictwa jak i gramatyki. Cenie Pania Aleksandre nie tylko jako swietnego profesjonaliste ale takze wspanialego motywatora.Dzieki zajeciom udalo mi sie dostac na studia w Danii.Bardzo podobaly mi sie zajecia zwlaszcza za swietna organizacje czasu na nich, dzieki czemu nauka stala sie przyjemnoscia.Ogormny plusem jest takze to ,ze Pani Aleksandra byla dostepna takze poza wyznaczonym czasem zajec i odpowiadala na moje wszystkie ( irytujace:D) maile. Te wszystkie czynniki sprawialy,ze czulam sie "zaopiekowana "od A do Z. Pani Olu bardzo dziekuje za wspolprace i mam nadzieje do zobaczenia w przyszlosci!:)

 • Marta28 lutego 2016Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim, którzy marzą o wymagającym, rzeczowym i sumiennym nauczycielu. Pani Aleksandra jest kompetentnym oraz odpowiedzialnym korepetytorem. Już po trzech miesiącach naszych spotkań zauważyłam wyraźne postępy w nauce języka angielskiego. Pani Aleksandra potrafi zachęcić i zmotywować do nauki każdego, a jej lekcje są sumiennie przygotowywane. Zajęcia zawsze są dostosowane do moich potrzeb, więc nie czuję rutyny podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń, ale właśnie widzę, że wszystkie reguły gramatyczne mają swoje zastosowanie! Polecam raz jeszcze!

 • Patrycja19 lutego 2016Ocena: 5/5

  Pani Ola to najlepsza nauczycielka na świecie – cierpliwa, ale tez wymagająca i co najważniejsze przesympatyczna osoba . Lekcje z Panią Olą to sama przyjemność , materiał dostosowany indywidualnie do umiejętności ucznia. Różnorodne, ciekawe tematy czytanek i konwersacji sprawiają ,że lekcję nigdy nie są nudne . Widać, że jest to ambitna osoba, która wymaga dużo od siebie, jak i od swoich uczniów dzięki temu czas spędzony na zajęciach jest w 100% wykorzystany . Oprócz tego ,że Pani Ola jest wspaniałym nauczycielem, jest też genialnym motywatorem! Lekcje z Panią Olą polecam każdemu ,kto chce się nauczyć j. angielskiego w przyjaznej i miłej atmosferze i co najważniejsze pod okiem PROFESJONALISTY :) GORĄCO POLECAM !!

 • Hanna19 lutego 2016Ocena: 1/5

  Największy problem mam z mówieniem, podczas zajęć Pani Aleksandra nie poprawiła ani razu mojej wymowy. Wypracowania oceniała na bardzo dobrze, bez jednego maźnięcia długopisem... Wydawało mi się to dziwne, więc skonsultowałam je z koleżanką po studiach anglistyki - roiły się od błędów. Pani Aleksandra nie szanuje czasu i pieniędzy ucznia. Podczas zajęć potrafi wyjść i sprzątnąć w drugim pokoju, bądź w tym w którym macie lekcje, odebrać przesyłkę od kuriera... Zajęcia są prowadzone w żałosny sposób. Przykładowo moja lekcja wyglądała następująco : najpierw kartkówka z poprzednich zajęć, czyli ponumeruj stronę od 1 do 100 i zapisz po polsku słowa które następnie będziesz tłuaczyć/tłumaczyła na angielski. W międzyczasie Pani Aleksandra sprząta w pokoju, odkurza, pakuje się gdzieś etc. Natępnie daje Ci do napisania wypracowanie. Już prawie koniec zajęć, ale niezupełnie - musisz przepisać nowe słówka na następne zajęcia. I koniec lekcji. Strata pieniędzy i jak dla mnie zwykłe oszustwo. Nie dajcie się nabrać, nie traćcie czasu. Szukajcie kompetentnych ludzi. Pani Aleksandra nie jest na pewno taką osobą. Po moich doświadczeniach z Panią Aleksandrą śmiem wątpić czy poniższe opinie nie są jej autorstwa.

  Odpowiedź korepetytora

  Szanowna Pani, niestety nie miałam przyjemności współpracować z Panią, dlatego też jest mi niezmiernie przykro czytając opinię,która w żadnym stopniu nie porywa się z prawdą.Jeśli była by Pani zainteresowana współpracą, zapraszam.Każdą krytykę, traktuję jako prezent ,a co za tym idzie wyciągnięcie wniosków i ulepszenie jakości zajęć- ważne jednak aby słowa krytyki były oparte na faktach, a nie na tzw. nieuczciwej konkurencji.

 • Ola10 lutego 2016Ocena: 5/5

  Na zajęcia do pani Aleksandry zaczęłam chodzić w październiku zeszłego roku i już zauważam ogromne postępy. Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do nauczania sprawia, że na zajęcia przychodzę z przyjemnością. Pani Aleksandra jest wymagającym nauczycielem, jednak motywuje to i zachęca do dalszej pracy.
  Z całego serca polecam :)

 • Jarek29 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Rzeczowa ,profesjonalna nauczycielka. Zyczylbym sobie jak najwiecej takich nauczycieli. Polecam.

 • Stefania28 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra pomogła mi przygotować sie do egzaminów wstępnych na uczelnie w Anglii. Jest to najlepszy korepetytor na jakiego trafiłam. Nauczycielka ma wiedzę nie tylko z języka ogólnego ale także specjalistycznego. Gramatyka wytłumaczona w sposób dokładny a przedewszystkim zrozumiały. Co prawda miałam chwile zwątpienia. Ale dzieki P.Oli która skutecznie mnie motywowala angielski stał sie przyjemnością.

 • Kuba1 listopada 2015Ocena: 5/5

  Zajecia z panią Ola przyczyniły się do zdania egzaminu CPE na ocenę A.nauczycielka bardzo kompetentna i rzeczowa.Wymagająca. atmosfera na zajęciach bardzo miła ale nie ma lekko. Nie polecam leniom. Polecam tym którzy chcą dobrze zdac egzaminy na certyfikaty lub tym którzy po prostu chcą dobrze nauczyć się angielskiego. Moje odczucia bardzo pozytywne ,to przyjemność pracować z tak kompetentna lektorka:)

 • Natalia11 października 2015Ocena: 5/5

  Na zajęcia zaczęłam chodzić we wrześniu ubiegłego roku. Po wielu próbach podjęcia nauki j.angielskiego byłam zniechęcona. Szkoły językowe nie dawały efektu którego bym oczekiwały. Mimo ze angielski był dla mnie czarna magia, dzięki pomocy i kompetencji p.Aleksandry udało mi się wkoncu osiągnąć przyzwoity poziom i zdać upragnione FCE. Jeśli chodzi o zajęcia to są przeprowadzane rzeczowo , sporo pracy domowej, słówek... Ale dało to efekty i mimo ze czasem było cieżko przyniosło to oczekiwane efekty. Pani Ola tworzy fantastyczna atmosferę , jest cierpliwa ,wyrozumiała ale zarazem profesjonalna i .... Wymagająca. Na bierząco informowała mnie o moich postępach i skutecznie motywowała do nauki.Pomocna nawet poza godzinami zajęć. Jedynym minusem zajęć była tylko pozna pora moich zajęć ze względu na brak wolnych miejsc.

 • Nina7 września 2015Ocena: 5/5

  Moja córka rok temu przygotowywała się z Panią Ola do matury rozszerzonej z angielskiego. Jestem bardzo zadowolona z tak owocnej współpracy! Dzięki Pani Oli Monika polubiła angielski a nauką języka zaczęła jej sprawiac przyjemnosc. Dzieki wymzganiom ktore stawia Pani Ola Monia dostała się na studia w wielkiej Brytanii A w wakacje zdała egzamin Cae do którego przygotowywała ja Pani Aleksandra. Bardzo podoba mi się podejście Pani Oli do ucznia zaangażowanie oraz pasją która zaraża uczniów. Córka poświęcają sporo czasu na naukę ale też bardzo dużo wynosiła z zdjęć.
  Pani Olu dziękujemy za pomoc i życzymy sukcesów zawodowych

 • Kornelia8 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Z Panią Aleksandrą współpracuje od 3 miesięcy. Zajęcia prowadzone na naprawde wysokim poziomie. Z chwilą rozpoczęcia zajęc zalezało mi na udoskonaleniu jęyka angielskiego w sferze biznesowej-Pani Aleksandra sprostała moim oczekiwaniom. Jest wymagającym lektorem, umiejącym skutecznie motywowac słuchaczy do nauki. Doskonalym uzupełnieniem zajęc są ciekawe materiały ( readingi,listeningi). Zadowolona z postępów językowych które osiągnełam dzięki Pani lektor, zapisałam na zajęcia także mojego syna. W przypadku syna zalezało nam na przygotowaniu do liceum dwujęzycznego z programem IB. Tak jak i w moim przypadku ,nie zawiodłam się. Syn dostał się do upragnionej szkoły. Pani Aleksandra to rzeczowa ,kompetentna lektorka dzięki której udało nam się osiągnąc zamierzone cele. Śmiało moge polecic klientom z wysokimi wymaganiami oraz tym którzy chcą na prawde nauczyci się języka ,nie wyrzucając pieniędzy w błoto.

 • Robert16 maja 2015Ocena: 5/5

  Na zajecia do Pani Aleksandry trafiem na poczatku grudnia 2014. Chcialem poprawic sw oj angielski oraz przeamac bariere komunikowania sie w tym jezyku. Moje wnoski po 6 miesiacach nauki to to ze Pani Ola jest bardzo zaangazowana w wykonywana prace.Bardzo podoba mi sie indywidualne podejscie do ucznia, elastycznosc. Zajecia prowadzone sa w sposob ciekawy ,w milej atmosferze. Szukalem nauczyciela wymagajacego, ktory bedzie szanowal czas ucznia-nie moglem lepiej trafic. Pani Aleksandra to osoba swietnie przygotowana do zajec. Reasumujac polecam Pania Ole osobom ktore szukaja wyagajacego ,kompetentego nauczyciela.

 • Kasia6 kwietnia 2015Ocena: 5/5

  Pani Aleksandra to osoba bardzo dobrze zorganizowana. Zajecia przeprowadzone sa rzeczowo i kompetentnie. Duzo dodatkowych materialow. Pani Ola jest wymagajca i czasami bywa ciezko, jesli jednak ktos jest nastawiony na intensywna nauke angielskiego to polecam. Bardzo podobaly mi sie zajecia z p.Ola szczegolnie konwersacje oraz nauka gramatyk i leksyki, listeningi-bardzo tudne,ale w sumie z perspektywy czasu oceniam je jako przydatne poniewaz dzieki temu sluchanie na egzaminie CPE bylo dla mnie as easy as pie:)

  Pani Olu dziekuje za przygotowanie do CPE.
  Pozdrawiam,
  Kasia

 • Alan8 marca 2015Ocena: 5/5

  Pani Ola to osoba niezywkle profesjonalna. Zajecia bardzo dobrze zaplanowane. Duzo materialu,duzo nauki..w przyjaznej atmosferze. Fakt nie jest lekko ale efekty sa widoczne. Polecam!

 • Michal21 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Witam,chciałbym napisac kilka słów na temat p.Aleksandry.

  Przygotowania do egzaminu CPE rozpocząłem w pazdierniku br. Pani Ola od razu przypadła mi do gudtu,to osoba niezwygle ułożona,świetna organizacja pracy, ciekawe materiały oraz ciekawie prowadzone zajęcia. Testy, odpytywania trudne ale tego tez oczekiwałem jak najwyzszego poziomu i wymagającego lektora.

  Atmosfera na zajęciach bardzo sympatyczna, p.Ola to osoba niezwykle uprzejma,miła, widac ze lubi swoją prace. bardzo cenie zaangazowanie oraz profesjonalne podejscie do kazdych zajęc.

 • Monika7 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Na zajecia do Pani Oli trafiłam dwa lata temu, gdy orzygotowywałam się do matury podstawowej z angielskiego. Wiedze miałam zerową. Zdałam,mimo ze moja wymagała to ode mnie ogromnego nakładu pracy. P.Olajest osobą wymagajaca, ale także empatyczną. Swietnie tlumaczy i ciekawie prowadzi zajęcia.Przez dwa lata z poziomu totalnie zerowego udało mi się dojsc dzieki pomocy P.Oli do mocnego C1,teraz przygotowujemy sie do CAE. Wspołpracę z P.Olą oceniam na 6 +!!!

 • Alicja&Adam8 listopada 2014Ocena: 5/5

  Moja cala rodzina uczy sie angielskiego u Oli:)
  Ja i maz przez rok uczeszczlismy na zajecia przygotowujce do egzaminu CPE(zdany bez zarzutu-jupi!!:) Mila,profesjonalna atmosfera.Zajecia prowadzone bardzo ciekawie. Aleksandra wie jak skutecznie motywowac uczniow do pracy. ( do tej pory jestem pod ogromnym wrazeniem jej cierpliwosci ,a przedewszystkim idealnej organizacji pracy). Aktualnie dwoje moich dzieci uczeszcza na zajecia do Oli. Starsza corka dwa lata temu przygotowywaa si do egzaminu umozliwiajacego nauk na brytyjskiej uczelni. Mlodsze dzieci przygotowuj sie do egzaminu FCE.

  Z moich obserwacji uwazam ze Ola wymaga tyle ile powinna tj w zaleznosci od mozliwosci ucznia. bardzo spodobao mi si to za podchodzi do kazdego indywidualnie i nie traktuje nikogo "schematycznie" . Tak jak wspomnial przedmowca ogromnym PLUSEM jest to ze co miesiac dostaje sie plan co w danym miesiacu bedzie omawiane na zajeciach.( ja i maz uczeszczalismy 8x 120 min/mies), dzieci 8x90 min)

  Szczerze polecam Ole,bo w dzisiejszych czasach naprawde ciezko o tak symatycznego,ciepego,pelnego energii,pasji i zaangazowania lektora ktory z niezwyklym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy i uczniow.

 • Tomasz7 listopada 2014Ocena: 5/5

  Zajecia prowadzone rzetelnie i profesjonalnie,gramatyka swietnie wytłumaczona. Na początku troche rzeszkafzalo mi odpytywanie /kartkówki ze słownictwa ale przynioslo to efekty na egzaminie.Pani Ola przygotowywała mnie do egzaminu CAE, co zaowocowało najwyższa ocena. Aktualnie moja siostra przygotowuje sie do egzaminu prawniczego z j. Angielskiego. Także sobie chwali zajecia. Dużym plusem jest to ze p.Ola przygotowuje plan ,co bedzie przerabiane w danym miesiącu co swietnie organizuje prace przy przygotowaniu sie do egzaminu.

  Moja ocena to 5 za profesjonalizm,rzetelność , miła atmosferę oraz świetna organizacje pracy. Tylko.... Testy mogłyby byc troszkę prostsze:)

  Pozdrawiam

 • Zenia22 marca 2014Ocena: 5/5

  Zawsze angielski byl dla mnie czyms nie do przejscia, odkad zaczelam chodzic na zajecia z Ola, uwierzylam w siebie i w "swoj angielski";) Profesjonalizm i zaangazowanie Oli i mila atmosfera na zajeciach motywuja mnie do nauki.

 • pawel21 marca 2014Ocena: 5/5

  Po kilku latach bezskutecznych poszukiwań kompetentnego i przyjaznego korepetytora ,trafilem na ogloszenie pani Aleksandry.
  Pani Ola jest osobą niezywkle przyjazną,zaangażpwaną a co najważniejsze poświada ogormna wiedzę z jangielskiego
  dzieki zajeciom zdalem FCE na najwyzsza ocenę A.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.