Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów

Kamil Pietruszewski


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z matematyki

90 zł60 minut
Opinie: 51Ocena: 5.0/5

MATURA 2017/2018 i nie tylko – OSTATNIE WOLNE TERMINY!!
Wyobraź sobie prostą Matematykę.. :)
Dzięki mnie, masz ją na wyciągnięcie ręki!
Matematyka gimnazjalna, podstawowa, rozszerzona i oczywiście studia ;)

Nowy rok szkolny, a może chcesz w tym roku dobrze napisać Maturę?
________________________________________ _____________________
Zapraszam na skuteczne korepetycje w miłej atmosferze.
Nauczanie Matematyki zacząłem już w klasie II liceum, gdy nieodpłatnie pomagałem starszym o rok kolegom, pogłębiając tym samym swoją wiedzę.
Kiedy zadasz mi pytanie, czy lubię matematykę odpowiem :
„Nie, ja szczerze kocham matematykę i każdego dnia przekazuje moją wiedzę i pasję innym."

Do swoich obowiązków podchodzę bardzo profesjonalnie. W mieszkaniu mam zaaranżowane do nauki pomieszczenie, w którym znajduje się duża tablica – przejrzyściej bowiem można przedstawić coś na białej tablicy niż na skrawku papieru ;)

Przygotowuję również do Olimpiad Matematycznych i Konkursów.

Mam tytuł licencjata z Matematyki na Uniwersytecie Warszawski i aktualnie jestem także studentem studiów magisterskich na kierunku Matematyka na tej uczelni.
Jestem doświadczonym korepetytorem, z którego pomocy przez kilka lat skorzystało już ok. 500 osób.
W nauczaniu kieruje się zasadą:
"Miarą mojego sukcesu, są sukcesy moich Uczniów".
Nauczanie jest moim jedynym zawodem – każdy Uczeń może więc liczyć na profesjonalne usługi.

Ceny:
Lekcja indywidualna: 90 zł/h
Lekcja podwójna (dwie osoby na jednej lekcji): 60 zł/h
Lekcje grupowe: cena do negocjacji.

Lekcje odbywają się u mnie, w ścisłym centrum (blok przy skrzyżowaniu dwóch linii metra- Metro Świętokrzyska)

Jestem wyjątkowo cierpliwy i konsekwentny w dążeniu do postawionego celu. Każde zagadnienie potrafię wytłumaczyć na przynajmniej dwa, trzy sposoby.

Ktoś mądry powiedział kiedyś :
Nie ma słabych uczniów, są tylko słabi nauczyciele

Dostosowuje poziom i sposób nauczania indywidualnie do każdego Ucznia.
O poziomie moich usług świadczą komentarze Uczniów oraz liczne sprawdziany, matury, konkursy, egzaminy i poprawki zaliczane z bardzo dobrymi wynikami.
Jestem osobą towarzyską i z łatwością nawiązuję kontakt z osobami w każdym wieku.
Mam duże doświadczenie w nauczaniu i co najważniejsze jestem skuteczny!

Nie zwlekaj! Zadzwoń! :)

Doświadczenie:
Kilka lat korepetycji dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Kilkadziesiąt osób przygotowanych do matur - z równo 100-procentową skutecznością :) Ponad 500 uczniów dotychczas.

Certyfikaty:
Licencjat Matematyka UW, obecnie jestem studentem II etapu studiów na kierunku Matematyka na UW. W wakacje '16 organizowałem w ramach praktyk studencki intensywny Kurs maturalny "Do Matury w 15 dni" w LO im. Jasińskiego, który zaowocował poprawieniem wyników przez wszystkich uczestników. W roku 2017 brałem udział w ESN Projekt Nauka i ESN Projekt Nauka Express wygłaszając wolontariacko Wykłady dla Maturzystów. Zachęcam do przeczytania komentarzy poniżej :)

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Igor24 września 2017Ocena: 5/5

  Przychodząc na zajęcia do Pana Kamila już od prawie dwóch lat, mogę śmiało stwierdzić, że otworzył mi "klapkę matematyczną" w głowie, oraz zachęcił do dalszego rozwijania logicznego myślenia i zdolności matematycznych. Od razu przyjąłem inne podejście do tematu i z Jego pomocą stałem się większym umysłem ścisłym, niż sądziłem, że będę. Polecam, sympatyczna atmosfera i czucie się mądrzejszym po zajęciach ;)

 • Bartłomiej14 września 2017Ocena: 5/5

  Uważam, że Kamil potrafi jasno, zrozumiale oraz szybko wyjaśnić wszystkie zagadnienia. Zdając w tym roku maturę jestem pewien że nie muszę się martwić o wyniki z matury, mimo że celuję w okolice setki. Teraz już 3 rok szkolny będę uczęszczał do Niego na zajęcia i mogę śmiało powiedzieć że przez ten czas wszystkie poruszane działy, były szczegółowo wyjaśniane razem ze wszystkimi pojęciami, które wchodziły w zakres programu. Dodatkowo co bardzo ważne Kamil bardzo cierpliwie oraz aż do skutku wyjaśnia wszystkie niezrozumiałe pojęcia, aż do momentu kiedy stają się oczywistością.

 • Julia29 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Na tych zajęciach matematyka staje się jasna, a jej nauka jest przyjemna dzięki fajnej i luźnej atmosferze. Nie wierzyłam, że będę tak dobrze postrzegać ten przedmiot, ale razem z Panem Kamilem dokonaliśmy niemożliwego. Polecam zajrzeć na lekcję- na jednej na pewno się nie skończy! :)

 • Julia16 lipca 2017Ocena: 5/5

  Jestem uczennicą pana Kamila zaledwie pare miesięcy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Moje wyniki w szkole się zdecydowanie polepszyły. Zawsze przyjazna i radosna atmosfera. Polecam bardzo :))

 • Bartek4 lipca 2017Ocena: 3/5

  Przychodziłem do Kamila na korepetycje raz w tygodniu od około 5 miesięcy by się przygotować do matury i podgonić materiał w szkole. Na ogół bardzo dobrze tłumaczy co ma wykonać uczeń i pokazuje różne rozwiązania, ale trochę brakuje w jego nauczaniu metodyczności. Zajęcia są skomponowane dość chaotycznie i uczeń musi sam wiedzieć na czym stoi by być w stanie coś powtórzyć. Ponadto, może to tylko moje doświadczenie, ale pomimo posiadania i przerabiania już teorii z poszczególnych działów cały czas nie mogłem pojąć samych obliczeń i na kilku lekcjach musiałem przypominać, iż w rzeczy samej, dany materiał już omawialiśmy. Mam lekko mieszane uczucia bo z jednej strony oprócz tego co wymieniłem to zajęcia były w porządku, wystarczająco solidne i przyjaźnie prowadzone. Z drugiej jednak strony siedzenie dwie godziny przy stoliku sięgającym do kolan i co jakiś czas słuchaniu dźwięków wydobywających się z telefonu czy laptopa ujmują nieco profesjonalizmowi pracy. Zakładam, że prawda jest gdzieś pomiędzy.
  66% z matury podstawowej z matematyki.

  Odpowiedź korepetytora

  Dziękuję za uwagi i gratuluję dobrego wyniku z Matury :)
  Powodzenia na dalszej ścieżce edukacji!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.