Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

reklama testów ros

Rosyjski online przez Skype - wszystkie poziomy


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 47 opinii
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Skype)
  • Kraków (Skype)
  • Poznań (Skype)
  • Gdańsk (Skype)
  • Lublin (Skype)
  • Łódź (Skype)
  • Katowice (Internet)
  • Wrocław
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

40 zł60 minut
Opinie: 47Ocena: 5.0/5

PROMOCJA! – lekcje tylko 40 zł!

Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego (obrona na Uniwersytecie Łódzkim), tłumacz, lektor.

Obecnie prowadzę Centrum Języka Rosyjskiego, pracuję także jako tłumacz na Uczelni wyższej (tłumaczenie ustne podczas zajęć z języka rosyjskiego na polski oraz z polskiego na rosyjski na specjalności Zarządzanie i Marketing). Posiadam uprawnienia pedagogiczne.

Od 7 lat aktywnie uczę języka rosyjskiego. Doświadczenie w nauczaniu zdobywałam pracując na Uczelni, w Szkole Państwowej oraz Językowej (nauka on-line). Nauka on-line jest skuteczniejsza m.in. dzięki wykorzystaniu materiałów multimedialnych. Oszczędność pieniędzy to dodatkowy plus. Poza tym można zaoszczędzić sporo czasu na dojazdy oraz mieć stały łatwy dostęp do materiałów dydaktycznych, dzięki którym nauka jest przyjemna i efektywna.

Oferuję pomoc w nadrobieniu zaległości z j. rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę "od zera", pisane prac, wypracowań, tłumaczenia z różnych zakresów, konwersacje, język biznesu.
Wszystkie materiały wliczone są w cenę zajęć.

Jak wyglądają lekcje przez Skype i czy są tak samo efektywne jak tradycyjne zajęcia z języka?
Oczywiście, że tak! Nauka języka online nie różni się absolutnie niczym od tradycyjnej nauki face to face.

Dodatkowo korepetycje online to efektywna nauka:
- bez zbędnego tracenia czasu na dojazdy
- większe prawdopodobieństwo znalezienia dogodnego terminu lekcji
- bez wychodzenia z domu
- w piżamie, z kubkiem porannej kawy w ręku (lub przy śniadaniu – bez żadnego problemu )- dla zapracowanych, późnym wieczorem, w spokoju domowego zacisza
- dla mieszkających w innych miastach i za granicą (moi uczniowie mieszkają w różnych częściach Polski i świata)
- w podróży, na wakacjach (wystarczy łącze internetowe i lekcje mogą odbywać się gdziekolwiek, co wiąże się z nieprzerwaną nauką)
- w przystępnej dla każdego cenie (często niższej niż w przypadku zajęć tradycyjnych)

Doświadczenie:
Wykorzystywanie języka w pracy akademickiej jako lektor oraz tłumacz rosyjsko-polski i polsko-rosyjski; 8-letnia praktyka w udzielaniu korepetycji z języka rosyjskiego

Certyfikaty:
2012 - doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego (Uniwersytet Łódzki); Uprawnienia pedagogiczne

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka7 marca 2017Ocena: 5/5

  Uczę się z Kasią przez Skype już 2 rok. Wybrałam taką formę ponieważ mieszkam w Anglii. Zaczynałam od nauki alfabetu, teraz jestem w stanie swobodnie rozmawiać z Rosjanami, których tutaj nie brakuje. Polecam!

 • Ania25 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Rewelacja! :-) Świetna nauczycielka, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Super atmosfera. Mój rosyjski poprawił się w błyskawicznym tempie!

 • Paweł11 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

 • Natalia11 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo sympatyczna, komunikatywna i miła osoba. Materiał przekazuje w taki sposób, że odliczam czas do każdej kolejnej lekcji :-)

 • Jarek20 września 2016Ocena: 5/5

  Kasia jest najlepszą nauczycielką, z jaką miałem użyć się języków obcych. Niebywały talent pedagogiczny pozwala na bardzo szybką naukę niezależnie od wykształcenia, wieku i zdolności językowych ;-)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.