Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Katarzyna


(2 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z angielskiego

70 zł60 minut
Opinie: 8Ocena: 5.0/5

Angielski ‒ Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wola

Obecnie brak wolnych miejsc, zapraszam po wakacjach!

Zapraszam serdecznie na zajęcia z języka angielskiego. Zapewniam materiały i fachową poradę, a do tego dużo energii i inicjatywy!

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej UW ze specjalizacją nauczanie języka angielskiego i niemieckiego. Obecnie prowadzę zajęcia tłumaczeniowe na tym kierunku na studiach magisterskich i podyplomowych. Studiowałam także anglistykę na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie.

Pracuję głównie z młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania znajomości języka. Stawiam na rozwijanie kompetencji komunikacyjnych (mówienia i słuchania) oraz zwiększanie zasobu słownictwa. Zajęcia zawsze dopasowuję do potrzeb ucznia. Cieszę się, że na moich zajęciach uczniowie szybko przełamują barierę językową i zaczynają coraz swobodniej mówić.

Najczęściej przygotowuję do egzaminów Cambridge (FCE, CAE), egzaminów uniwersyteckich (poziom B1, B2), czy egzaminu STANAG. Jak dotąd wszyscy moi uczniowie zdali egzaminy, do których ich przygotowywałam, co dało mi ogromną satysfakcję!

Daję słowo, że znajdziemy wspólny język :-) A mówić będziemy, w miarę możliwości, wyłącznie po angielsku.

Na zajęcia zapraszam na Nowe Bemowo. Na życzenie wystawiam faktury.

Doświadczenie:
Od 10 lat uczę, zarówno w ramach korepetycji, jak i w międzynarodowych firmach. Od 5 lat prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim.

Certyfikaty:
Lingwistyka stosowana na UW ze specjalizacją nauczanie języka angielskiego i niemieckiego ‒ dyplom z wyróżnieniem.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Ewa13 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Świetne zajęcia i pod względem merytorycznym i dydaktycznym. Godzina zajęć przelatuje w okamgnieniu i zawsze żałuję, że to już koniec. Każda lekcja z Panią Kasią to przyjemność. Polubiłam angielski na nowo po wielu latach. Przygotowuję się obecnie do egzaminu FCE. Polecam!

 • Agata22 lutego 2017Ocena: 5/5

  Polecam lekcje u Pani Katarzyny! Zarówno dla osób, które chcą sie przygotować do egzaminu pisemnego jak i chcących przełamać barierę językową w mówieniu po angielsku. Bardzo odpowiada mi sposób prowadzenia zajęć, ponieważ zachęca mnie do wypowiadania się mimo popoełnianych błedów jezykowych, które są oczywiście w trakcie lekcji korygowane. Pani Katarzyna świetnie motywuje do nauki, niezwykle pozytywny nauczyciel.

 • Jakub9 lutego 2017Ocena: 5/5

  Pani Kasia jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowana do prowadzenia zajęć przygotowujących do egzaminów wojskowych STANAG. Co się tyczy mojej osoby, udzielała mi korepetycji przygotowując do egzaminu na poziomie 3333 i nie mam wątpliwości że 4444 również nie sprawiło by jej problemu o poziomach 1 i 2 już nie wspominam gdyż jest to oczywiste. Konsekwentnie i rzetelnie realizuje postawione jej zadania. Bardzo ambicjonalnie podchodzi do zagadnienia! Wspaniały pedagog. Myślę, że śmiało można powierzyć jej również dzieci.

 • Ania23 stycznia 2017Ocena: 5/5

  Językowa Perełka!!!! Kasia jest profesjonalistką w każdym calu:) Uczę się u Kasi już od ponad 3 lat. Gdy właśnie traciłam nadzieję na zdanie obowiązkowego egzaminu CEF na studiach, spotkałam Kasię. Przeprowadziła mnie bezboleśnie i ciekawie, a przede wszystkim profesjonalnie przygotowała w ciągu roku do egzaminu :) Gorąco wszystkim polecam, zwłaszcza tym z mniejszymi umiejętnościami poliglotycznymi jak JA :)

 • Małgorzata14 grudnia 2016Ocena: 5/5

  Uczyłam się u Kasi przez około 2 lata i dużo z tych lekcji wyniosłam dla siebie. Kasia stosuje bardzo ciekawe metody na zapamiętywanie słówek, a także elastycznie dostosowuje lekcję do aktualnych potrzeb.
  Polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.