Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ewa Kędziorczyk

ewwwe Ewa Kędziorczyk


(4 ogłoszenia)
 • Opinie: 39 opinii
 • TelefonSkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Sosnowiec Dańdówka)
  • Zagórze
  • Mysłowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Katowice
  • Jaworzno
  • Czeladź
  • Będzin
 • ewwwe Ewa Kędziorczyk
  ul. Wrzosowa 3/9
  41-208 Sosnowiec
  Nip: 644-164-43-56

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 5 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 - 60 zł60 minut
Opinie: 39Ocena: 4.5/5

Korepetycje z matematyki (Sosnowiec Dańdówka i okolice: Zagórze, Klimontów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza…)

DOŚWIADCZENIE (ponad 20 lat), b.wysoka EFEKTYWNOŚĆ, uniwersalne techniki przekazywania i sprawdzania wiedzy (zasady: "zrozum i zapamiętaj", "zrób to sam", "dlaczego tak?"), autorskie materiały dydaktyczne dostosowane do wykładów i skutecznie przyśpieszające naukę (algorytmy, definicje, wzory, wskazówki, graficzne prezentacje, przejrzyste przykłady, testy i zadania sprawdzające).
Prezentowane materiały dydaktyczne stanowią usystematyzowaną teorię niezbędną do efektywnego opanowania i zrozumienia przedmiotu. Wiedza zebrana w pigułce została tak opracowana, aby przyspieszyć przyswajanie materiału i ułatwić jego zrozumienie oraz utrwalenie. Dzięki temu uczeń stopniowo „wyrabia” w sobie prawidłowe nawyki myślowe oraz kształtuje analityczne umiejętności rozwiązywania zadań matematycznych. Materiały udostępniam w formie wydruków i broszur, a także na mojej stronie internetowej.

ZAJĘCIA odbywają się u mnie (Sosnowiec Dańdówka). Spotykamy się zwykle raz w tygodniu na 2 godziny (dot. głównie przygotowania do matury). Każdy temat tłumaczę od podstaw (teorię wręczam dodatkowo w formie wydruków), następnie rozwiązujemy przykładowe zadania w brudnopisie (wymagany zeszyt A4). Systematycznie zadaję prace domowe – w ramach sprawdzenia czy temat został dobrze opanowany i czy można przejść dalej (weryfikacja postępów). Wszelkie istotne informacje (zakres pracy domowej, zaległe/nieodrobione prace, termin następnych zajęć, oraz ewentualne prośby o kontakt rodziców) zapisuję na koniec lekcji w brudnopisie.

O MNIE: Uczę tylko prywatnie – zawodowy korepetytor. Jest to moja stała, pełnoetatowa praca (działalność gospodarcza). Systematycznie i na bieżąco doskonalę swój warsztat: wprowadzam oraz modernizuję metodykę nauczania, aktualizuję tematykę i dostosowuję do bieżących wymogów.

ZAKRES: studia, przygotowanie do matury (rozszerzenie, podstawa, kursy maturalne), szk. średnie, olimpiady, konkursy, egzaminy (poprawkowe, komisyjne), gimnazja …

CENY: indywidualnie – 100zł/120min, 80zł/90min, 60zł/60min, w grupie – 80zł/120min/os., 50zł/60min/os.. Wystawiam rachunki.

KONTAKT: mgr Ewa Kędziorczyk, tel. 501 438 691

Doświadczenie:
27 lat

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pani Ewa jest na pewno jedną z najbardziej cierpliwych, a zarazem wymagających osób jakie spotkałem. Wyciągneła mnie z dna wpływając na moje własne podejście do nauki i systematyki. Ta pani jest osobą dla której nie ma czegoś takiego jak niewykonalny problem matematyczny. Warto też dodać że naprawdę przykłada się do swoich usług jeśli się już z nich korzysta

 • Konrsd30 czerwca 2017Ocena: 4/5

  Korepetycje pomogły w przygotowaniach do matury! Polecam

 • damian30 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze uczy. Dużo wymaga i zadaje do domu, ale dzięki temu zdałem maturę z matematyki zaczynając zajęcia z Panią w II semestrze. Bez Pani Ewy nie udałoby mi się to. Poza tym ma własne materiały do nauki matematyki na swojej stronie internetowej. Polecam

 • Agnieszka31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Świetna nauczycielka. W ekspresowym tempie potrafiła przygotować syna do egzaminu komisyjnego. Nauki jest dużo, ale przecież właśnie o to chodzi. Syn zdał z dobrym wynikiem.

 • Miłosz30 sierpnia 2016Ocena: 4/5

  Bardzo cierpliwa pani korepetytorka. Potrafi rozwiązać każde zadanie, wytłumaczyć je krok po kroku, oraz na co zwracać uwagę gdy stoi się w miejscu. Dobrze tłumaczy nowy materiał, a jeszcze lepiej przypomina czy też utrwala ten poznany w szkole. Kolejną zaletą jest elastyczność. Potrafi dostosować się do praktycznie każdego terminu, w każdej chwili. Dodatkowo posiada dobrze zaprojektowaną stronę internetową, która pomaga w zrozumieniu materiałów, a w domu służy jako przypominajka.

  Posiada tylko jedną wadę. Zadaje strasznie dużo zadań domowych. Z drugiej strony ta metoda jest Bardzo Dobra, gdyż jest to najlepszy sposób na nauczenie się matematyki.

  Matura poszła mi dobrze i dostałem się na politechnikę śląską.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.