Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Ewa Kędziorczyk

ewwwe Ewa Kędziorczyk


(4 ogłoszenia)
 • Opinie: 41 opinii
 • Telefon(Pokaż)SkypeGadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Sosnowiec (Sosnowiec Dańdówka)
  • Zagórze
  • Mysłowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Katowice
  • Jaworzno
  • Czeladź
  • Będzin
 • ewwwe Ewa Kędziorczyk
  ul. Wrzosowa 3/9
  41-208 Sosnowiec
  Nip: 644-164-43-56

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 10 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

50 - 60 zł60 minut
Opinie: 41Ocena: 4.5/5

Korepetycje z matematyki (Sosnowiec Dańdówka i okolice: Zagórze, Klimontów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza…)

DOŚWIADCZENIE (ponad 20 lat), b.wysoka EFEKTYWNOŚĆ, uniwersalne techniki przekazywania i sprawdzania wiedzy (zasady: "zrozum i zapamiętaj", "zrób to sam", "dlaczego tak?"), autorskie materiały dydaktyczne dostosowane do wykładów i skutecznie przyśpieszające naukę (algorytmy, definicje, wzory, wskazówki, graficzne prezentacje, przejrzyste przykłady, testy i zadania sprawdzające).
Prezentowane materiały dydaktyczne stanowią usystematyzowaną teorię niezbędną do efektywnego opanowania i zrozumienia przedmiotu. Wiedza zebrana w pigułce została tak opracowana, aby przyspieszyć przyswajanie materiału i ułatwić jego zrozumienie oraz utrwalenie. Dzięki temu uczeń stopniowo „wyrabia” w sobie prawidłowe nawyki myślowe oraz kształtuje analityczne umiejętności rozwiązywania zadań matematycznych. Materiały udostępniam w formie wydruków i broszur, a także na mojej stronie internetowej.

ZAJĘCIA odbywają się u mnie (Sosnowiec Dańdówka). Spotykamy się zwykle raz w tygodniu na 2 godziny (dot. głównie przygotowania do matury). Każdy temat tłumaczę od podstaw (teorię wręczam dodatkowo w formie wydruków), następnie rozwiązujemy przykładowe zadania w brudnopisie (wymagany zeszyt A4). Systematycznie zadaję prace domowe – w ramach sprawdzenia czy temat został dobrze opanowany i czy można przejść dalej (weryfikacja postępów). Wszelkie istotne informacje (zakres pracy domowej, zaległe/nieodrobione prace, termin następnych zajęć, oraz ewentualne prośby o kontakt rodziców) zapisuję na koniec lekcji w brudnopisie.

O MNIE: Uczę tylko prywatnie – zawodowy korepetytor. Jest to moja stała, pełnoetatowa praca (działalność gospodarcza). Systematycznie i na bieżąco doskonalę swój warsztat: wprowadzam oraz modernizuję metodykę nauczania, aktualizuję tematykę i dostosowuję do bieżących wymogów.

ZAKRES: studia, przygotowanie do matury (rozszerzenie, podstawa, kursy maturalne), szk. średnie, olimpiady, konkursy, egzaminy (poprawkowe, komisyjne), gimnazja …

CENY: indywidualnie – 100zł/120min, 80zł/90min, 60zł/60min, w grupie – 80zł/120min/os., 50zł/60min/os.. Wystawiam rachunki.

KONTAKT: mgr Ewa Kędziorczyk, tel. 501 438 691

Doświadczenie:
27 lat

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub3 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, w kilka lekcji będąc niebezpiecznie blisko progu na maturach próbnych, podwoiłem swój wynik na maturze. Dużo pracy domowej, ale efekty wymierne.

 • Grzegorz28 lipca 2017Ocena: 5/5

  Świetny nauczyciel, który potrafi nauczyć dokładnie każdego nawet najbardziej znienawidzonego działu matematyki. Dużo prac domowych , które są skrupulatnie sprawdzane dają szybkie efekty.

  Ogółem POLECAM!!!!!!

 • Michał10 lipca 2017Ocena: 5/5

  Pani Ewa jest na pewno jedną z najbardziej cierpliwych, a zarazem wymagających osób jakie spotkałem. Wyciągneła mnie z dna wpływając na moje własne podejście do nauki i systematyki. Ta pani jest osobą dla której nie ma czegoś takiego jak niewykonalny problem matematyczny. Warto też dodać że naprawdę przykłada się do swoich usług jeśli się już z nich korzysta

 • Konrsd30 czerwca 2017Ocena: 4/5

  Korepetycje pomogły w przygotowaniach do matury! Polecam

 • damian30 września 2016Ocena: 5/5

  Bardzo dobrze uczy. Dużo wymaga i zadaje do domu, ale dzięki temu zdałem maturę z matematyki zaczynając zajęcia z Panią w II semestrze. Bez Pani Ewy nie udałoby mi się to. Poza tym ma własne materiały do nauki matematyki na swojej stronie internetowej. Polecam

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.