Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Tom


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z angielskiego

90 zł60 minut
Opinie: 6Ocena: 5.0/5

Jeśli szukasz sposobu by wreszcie nauczyć się MÓWIĆ po angielsku, to moje lekcje są dla Ciebie.

Szukasz intensywnych lekcji tylko po angielsku?

Masz dość powtarzania list słówek i zadań gramatycznych?

Te metody nie działają najlepiej, są nudne i męczące. Jedynym sposobem by rozumieć język i mówić w nim to zacząć to robić z osobą, która poprawi nasze błędy i będzie motywowała nas do dalszej pracy przez ciekawe lekcje.

Angielski przyjemnie i skutecznie!

Udzielam lekcji i konwersacji dla zapracowanych ludzi, lub tych, którzy chcą bardzo produktywnie wykorzystać czas.

Pracuję jako profesjonalny tłumacz i lektor języka biznesowego. Mam wykształcenie metodyczno-tłumaczeniowe.

Doskonale władam brytyjskim angielskim.

Język angielski to moja pasja, podobnie nauczanie, dlatego też moje lekcje są zawsze ciekawe i profesjonalne. Posiadam informacje z zakresu metodyki i psychologi, tak potrzebne w pracy nauczyciela.

Na lekcji używamy tylko języka angielskiego, to najlepszy sposób dla ucznia by opanować żywą, naturalną angielszczyznę.

Nawet początkujący radzą sobie świetnie na moich lekcjach.

Bardzo łatwo do mnie dojechać ponieważ mieszkam tuż przy metrze na Ursynowie.

Ogłoszenie ważne cały rok.

Doświadczenie:
13 lat doświadczenia Praca w szkołach Państwowych jako nauczyciel (na każdym poziomie). Praca jako lektor języka specjalistycznego i biznesowego w warszawskich korporacjach. Praca w UK. Tłumaczenia ustne i pisemne.

Certyfikaty:
Poziom CPE, ukończone Kolegium Językowe dla Nauczycieli oraz UW o specjalizacji tłumaczeniowej na Katedrze Języków Specjalistycznych

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karol26 marca 2017Ocena: 5/5

  Świetne lekcje. Wszystkie poprzednie opinie się zgadzają. Co najważniejsze dla mnie mówimy z Tomkiem właściwie tylko po angielsku i co bardzo ważne jest dostępny czasowo więc nawet jeśli czasem muszę zostać dłużej w pracy mogę się umowić na inny dzień bo nie lubie tracić lekcji. Świetny nauczuciel dla ludzi, którzy już znają troche angielskiego i chcą szybko uczyć się więcej, np jak ja żeby zdać CAE. Wszytskie opinie an profilu się zgadzają, potwierdzam, co na tej stornie nie jest wcale takie oczywiste.

 • Edyta1 maja 2014Ocena: 5/5

  W zeszłym roku Tomek przygotowywał mnie do matury. Zdałam z łatwością i polubiłam angielski na tyle, ze planuje studia w Londynie. W tym roku mój brat zdaje maturę i oczywiście uczy się u Tomka. Szkoda ze teraz kiedy mieszkam we Wrocławiu nie mogę chodzić na lekcje do Ciebie, wspominam je bardzo miło. Mam nadzieje ze dodając tę opinie publicznie polecę Cię każdemu kto szuka najlepszego i najfajniejszego nauczyciela :) pozdrawiam, Edyta. K.

 • slawomir30 grudnia 2012Ocena: 5/5

  Bardzo dobre lekcje z urzyciem autentycznych materialow. Moj poziom angielskiego jest juz wysoki i ciesze sie, ze znalazlem kogos kto mnie poprowadzi dalej. Tomek czesto bywa w Anglii, dlatego posiada mnóstwo materialow do nauki. Polecam kazdemu.

 • Sophie24 grudnia 2011Ocena: 5/5

  The best teacher i have met here in Poland. I used to be learning in England and France and I know what I'm talking about.

  If you want to speak and use real authentic English go for him!

  I recommend Tom to everyone seriously interested in learning English

  Sophie

 • Monika11 grudnia 2010Ocena: 5/5

  Świetne lekcje. Włąściwie to są normalne rozmowy jak za granicą, dodatkowo bardzo fajne temety i ćwiczenia, które imitują naturalne sytuacje z życia. Czuję po każdej lekcji, że potrafię coraz lepiej mówić po angielsku i automatycznie rozumiem gramatyke Polecam, lekcje a 6!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.