Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Damian

Damian Dudek


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 19 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Damian Dudek
  Pirenejska 7/74
  01-493 Warszawa
  Nip: 5223018896

 • Ostatnia aktywność: 19 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

60 zł60 minut
Opinie: 19Ocena: 5.0/5

WOLNE TERMINY. Masz poprawkę? Chcesz dobrze zacząć kolejny rok szkolny?

Serdecznie zapraszam. Osiągnąłem bardzo wysoki wynik maturalny – wiem, jak się uczyć, by osiągnąć zamierzone cele. Chętnie podzielę się tą wiedzą z Tobą.

Oferuję:

 • przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym
 • przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
 • przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty

Ponadto pomagam w zrozumieniu bieżącego materiału.
Jeśli chodzi o efekty zajęć, to najlepiej opiszą to komentarze, które są poniżej.

Udzielam także korepetycji w grupach:

 • 2 osoby – 45zł/osoby/60min.
 • 3 osoby – 35zł/osoby/60min.

Korepetycjami zajmuję się w pełni profesjonalnie. Prowadzę działalność gospodarczą.

Doświadczenie:
Mam wieloletnie doświadczenie w uczeniu osób na poziomie podstawówki, gimnazjum i liceum.

Certyfikaty:
Tytuł inżyniera wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Matura rozszerzona z matematyki - 92%; Matura rozszerzona z fizyki - 93%

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Franek22 września 2017Ocena: 5/5

  Po lekcjach z Panem Damianem poprawkę zdałem bez żadnych problemów. Przyjazna atmosfera i świetnie tłumaczenie wszelkich nie jasności przez Pana Damiana sprawiły że "matma" nie stanowi więcej problemów.

 • Tatiana21 września 2017Ocena: 5/5

  Do poprawki matury z matematyki miałam zaledwie miesiąc, a Pan Damian bardzo dobrze mnie przygotował. Atmosfera na korepetycjach była przyjazna, zadania, których nie rozumiałam, tłumaczone były w taki sposób, że na samym egzaminie poprawkowym robiłam je bez problemu. Z 14% podniosłam swój wynik do 40%. Bardzo polecam!

 • Łukasz30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nie miałem lekcji z nikim lepszym od Damiana Dudka. Tylko on potrafił wytłumaczyć mi każde, pojedyncze zdanie, sprawić, żebym zrozumiał matematykę. I bądźmy uczciwi - jeżeli jest jedna osoba, której mogę podziękować za zdaną maturę, jest nią Damian.

 • Sara30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam! Oprócz świetnej atmosfery na zajęciach, wszystko bardzo dobrze było tłumaczone, tak że ze zdanie matury na wysokim poziomie to była czysta formalność. Bardzo wyrozumiały i cierpliwy, z dobrym podejściem.

 • Eliza24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Witam, do Pana Damiana trafiłam z moim 16 -letnim Synem przez internet, szukając korepetytora z matemetyki blisko miejsca zamieszkania. U mojego Syna chodziło o ugruntowanie wiedzy z matematyki i powtórki do egzaminu do liceum. W trakcie lekcji z Panem Damianem okazało się że mój Syn owszem rozumie matematykę, ale jest mocno rozkojarzony, a wiedza którą posiada jest chaotyczna. Pan Damian starał się mocno usystematyzować wiedzę z moim synem i wbić do głowy że każde zadanie jest ważne, że każde zadanie należy robić po kolei, a nie jak to było wcześniej trochę na kartce, trochę w pamięci (stąd ocena mojego Syna z matematyki nie była satysfakcjonująca i nie mogliśmy znaleść przyczyny) . Dodatkowo zadawał konkretne zadania do domu, które mój Syn na początku nie robił, a po czasie chyba 2 miesięcy współpracy z Panem Damianem Syn zacząl pracować nad zadaniami w domu. Pan Damian również przygotował wzory dla Syna w oddzielnej teczce. Mój Syn zdał egzmain do liceum z matematyki na 98%. Uważam że Pan Damian jak najbardziej potrafi tłumaczyć matematykę i ten przedmiot mocno usystematyzować, a takich korepetytorów z powołaniem jest bardzo mało. Dodatkowo lekcje przebiegały w super atmosferze, nie raz Panowie wymieniali się różnymi informacjami na dany temat. Jak najbardziej polecam Pana Damian.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.