Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Damian

Damian Dudek


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 19 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Damian Dudek
  Pirenejska 7/74
  01-493 Warszawa
  Nip: 5223018896

 • Ostatnia aktywność: 18 dni temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Franek22 września 2017Ocena: 5/5

  Po lekcjach z Panem Damianem poprawkę zdałem bez żadnych problemów. Przyjazna atmosfera i świetnie tłumaczenie wszelkich nie jasności przez Pana Damiana sprawiły że "matma" nie stanowi więcej problemów.

 • Tatiana21 września 2017Ocena: 5/5

  Do poprawki matury z matematyki miałam zaledwie miesiąc, a Pan Damian bardzo dobrze mnie przygotował. Atmosfera na korepetycjach była przyjazna, zadania, których nie rozumiałam, tłumaczone były w taki sposób, że na samym egzaminie poprawkowym robiłam je bez problemu. Z 14% podniosłam swój wynik do 40%. Bardzo polecam!

 • Łukasz30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Nie miałem lekcji z nikim lepszym od Damiana Dudka. Tylko on potrafił wytłumaczyć mi każde, pojedyncze zdanie, sprawić, żebym zrozumiał matematykę. I bądźmy uczciwi - jeżeli jest jedna osoba, której mogę podziękować za zdaną maturę, jest nią Damian.

 • Sara30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam! Oprócz świetnej atmosfery na zajęciach, wszystko bardzo dobrze było tłumaczone, tak że ze zdanie matury na wysokim poziomie to była czysta formalność. Bardzo wyrozumiały i cierpliwy, z dobrym podejściem.

 • Eliza24 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Witam, do Pana Damiana trafiłam z moim 16 -letnim Synem przez internet, szukając korepetytora z matemetyki blisko miejsca zamieszkania. U mojego Syna chodziło o ugruntowanie wiedzy z matematyki i powtórki do egzaminu do liceum. W trakcie lekcji z Panem Damianem okazało się że mój Syn owszem rozumie matematykę, ale jest mocno rozkojarzony, a wiedza którą posiada jest chaotyczna. Pan Damian starał się mocno usystematyzować wiedzę z moim synem i wbić do głowy że każde zadanie jest ważne, że każde zadanie należy robić po kolei, a nie jak to było wcześniej trochę na kartce, trochę w pamięci (stąd ocena mojego Syna z matematyki nie była satysfakcjonująca i nie mogliśmy znaleść przyczyny) . Dodatkowo zadawał konkretne zadania do domu, które mój Syn na początku nie robił, a po czasie chyba 2 miesięcy współpracy z Panem Damianem Syn zacząl pracować nad zadaniami w domu. Pan Damian również przygotował wzory dla Syna w oddzielnej teczce. Mój Syn zdał egzmain do liceum z matematyki na 98%. Uważam że Pan Damian jak najbardziej potrafi tłumaczyć matematykę i ten przedmiot mocno usystematyzować, a takich korepetytorów z powołaniem jest bardzo mało. Dodatkowo lekcje przebiegały w super atmosferze, nie raz Panowie wymieniali się różnymi informacjami na dany temat. Jak najbardziej polecam Pana Damian.

 • Maja13 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam- Damian super tłumaczy i ma dużo cierpliwości. Matma poprawiona z 2 na mocne 4 :)

 • Dawid8 maja 2017Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor! Pomógł mi osiągnąć cel z matematyki, a poza tym ma super podejście do ucznia. Gorąco polecam!

 • Agnieszka29 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Naprawde bardzo polecam. Pan Damian świetnie tłumaczy, ma wiele cierpliwości i naprawde bedzie tłumaczyć z uśmiechem na twarzy az do skutku. Jest najlepszym korepetytorem jakiego kiedykolwiek mialam. Przygotował mnie do poprawki z matematyki po klasie 2 liceum i zaliczyłam ja na dość pozytywna ocenę pomimo utrudnienia którym było pare lekcji prowadzonych na Skypie ze względu na to ze byłam za granica. Jestem pewna ze pomoże mi w przygotowaniach do matury równie dobrze.

 • Sylwia27 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Dzięki Panu Damianowi bez problemu zdałam poprawkę w sierpniu z matematyki, pomimo, iż zaczęłam korepetycje dopiero w lipcu. Serdecznie polecam.

 • Izabela5 maja 2016Ocena: 5/5

  Najlepszy korepetytor jaki mógł się trafić. Lekcje zaczęłam późno bo dopiero w styczniu tego roku po tym jak dowiedziałam się że nie zdałam próbnej. Pomimo że było mało czasu to Pan Damian tak genialnie tłumaczył że praktycznie rozumiałam wszystkio z lekcji na lekcje. Dziś jestem już po maturze i nie martwię się o te 30% bo wiem że poszlo mi dobrze.

 • Rafał29 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Bardzo się cieszę, że natknąłem się na ogłoszenie tego korepetytora. Mimo moich sporych braków, dzięki lekcjom z tym korepetytorem zdałem sierpniową poprawkę bez trudu. Lekcję odbywają się w przyjemnej atmosferze, nie ma problemu z kontaktem telefonicznym, a czas spędzany przy matematyce wraz z tym korepetytorem dawał mi wręcz radoche, bo tłumaczy tak, że wszystko odrazu wiadomo. Gorąco polecam!

 • Joanna28 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  To bardzo dobry korepetytor. Dzięki niemu zagadnienia które sprawiały mi trudności stały się prostsze i łatwiejsze.Ceni punktualność.Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze.
  Polecam

 • Marcin27 sierpnia 2015Ocena: 5/5

  Ten korepetytor jest naprawdę warty polecenia, tłumaczy bardzo jasno i dokładnie, spokojnie mogę powiedzieć że jak dotąd najlepszy z jakim miałem okazje współpracować. Miałem poprawkę w sierpniu, i bez problemów ją zdałem a serio nigdy nie byłem dobry z matmy :D

 • Wojciech3 lipca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor. Przygotowywał syna do egzaminu szóstoklasisty z matematyki. Egzamin zakończył się świetnym wynikiem 95%, a przy okazji piątką na zakończenie roku

 • Katarzyna25 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry, profesjonalny korepetytor, przystępny sposób przekazywania wiedzy, po pół roku korepetycji ogromny progres z zagrożenia na naprawdę niezłego, solidnego ucznia. Wszystkie zadania, do których wolne się zabraliśmy, zostały rozwiązane i wyjaśnione, czy to na lekcji czy też w domu przez Damiana i wysłane mailem. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam

 • Michał25 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Bardzo dobry, solidny korepetytor, zawsze przygotowany do zajęć i punktualny. Miałem wcześniej kłopoty z matmą(poz. rozszerzony), ale dzięki Damianowi to juz przeszłość. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, warte są swojej ceny.

 • m*****5 stycznia 2015Ocena: 5/5

  zawsze przygotowany i punktualny, ma poczucie chumoru :D

 • Antoni28 października 2014Ocena: 5/5

  Świetny korepetytor, punktualny, przygotowany do zajęć. I nagle matematyka staje się jasna!

 • Dominik27 marca 2014Ocena: 5/5

  Bardzo dobry i zawsze świetnie przygotowany do korepetycji. Zawsze wiedział jak mi pomóc w rozwiązaniu zadań. Matura zdana bez zająknięcia.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.